У Гостомелі окупанти мучили в холодильниках десятки людей, знайшли тіла двох закатованих. Відео
У Гостомелі Київської області окупанти мучили в холодильних камерах 50 людей, знайдено тіла двох закатованих.
Про це повідомив начальник ГУНП у Київській області Андрій Нєбитов, передає УНІАН.
«Ламали ребра, скручували суглоби, тижнями допитували в аеропорту Гостомеля, а потім везли до Росії», – сказано в повідомленні.
Згідно з даними поліції, знайдено тіла двох закатованих чоловіків.
Житель Ворзеля Борис, який пройшов ці тортури, розповів поліції про моторошні деталі знущань у влаштованих росіянами «ямах смерті» та промислових холодильних камерах.
Читати ще: У гаражі в Гостомелі знайшли 11 тіл убитих місцевих мешканців. 18+
Він зазначив, що в камері разом з ним було 24 людини, а в іншій – 28.
Читати ще: 73-річна переселенка, якій вдалося дістатися Луцька: «Я бачила Гостомель, Бучу… Розстрілювали – кого де знайшли»
За його словами, російські військові берцями вибивали йому ребра, і 10 ребер у нього неправильно зрослися. А в «ямі смерті», куди їх кинули, йому довелося ховатися під трупом, щоб не замерзнути. Також його кілька разів вели на розстріл.
Нагадаємо, під час повномасштабного вторгнення Росії в Україну однією з першиих цілей російських окупантів став аеродром в Гостомелі, а також під удар потрапило і саме місто. Під час боїв 27 лютого в результаті повітряної атаки російських військ був спалений один з найбільших і найпотужніших літаків у світі українського виробництва АН-225 «Мрія». На ньому було встановлено 240 непобитих світових рекордів.
Пізніше росіяни окупували місто і тримали в полоні жителів Гостомеля, які не встигли виїхати. Загарбники знущалися над місцевими жителями, катували їх і розстрілювали тих, хто намагався врятуватися.
2 квітня з’явилася інформація від Генштабу ЗСУ про остаточне визволення всієї Київської області від російських окупантів. Після цього територію почали очищати від згорілої техніки, завалів, а також почалися розкопки братських могил, залишені росіянами.
За 35 днів окупації в Гостомелі зникли безвісти приблизно чотири сотні людей – деяких зі зниклих вже немає серед живих. Всього в Київській області вже встановили понад 1300 вбитих цивільних російськими військами, більшість з яких розстріляні.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомив начальник ГУНП у Київській області Андрій Нєбитов, передає УНІАН.
«Ламали ребра, скручували суглоби, тижнями допитували в аеропорту Гостомеля, а потім везли до Росії», – сказано в повідомленні.
Згідно з даними поліції, знайдено тіла двох закатованих чоловіків.
Житель Ворзеля Борис, який пройшов ці тортури, розповів поліції про моторошні деталі знущань у влаштованих росіянами «ямах смерті» та промислових холодильних камерах.
Читати ще: У гаражі в Гостомелі знайшли 11 тіл убитих місцевих мешканців. 18+
Він зазначив, що в камері разом з ним було 24 людини, а в іншій – 28.
Читати ще: 73-річна переселенка, якій вдалося дістатися Луцька: «Я бачила Гостомель, Бучу… Розстрілювали – кого де знайшли»
За його словами, російські військові берцями вибивали йому ребра, і 10 ребер у нього неправильно зрослися. А в «ямі смерті», куди їх кинули, йому довелося ховатися під трупом, щоб не замерзнути. Також його кілька разів вели на розстріл.
Нагадаємо, під час повномасштабного вторгнення Росії в Україну однією з першиих цілей російських окупантів став аеродром в Гостомелі, а також під удар потрапило і саме місто. Під час боїв 27 лютого в результаті повітряної атаки російських військ був спалений один з найбільших і найпотужніших літаків у світі українського виробництва АН-225 «Мрія». На ньому було встановлено 240 непобитих світових рекордів.
Пізніше росіяни окупували місто і тримали в полоні жителів Гостомеля, які не встигли виїхати. Загарбники знущалися над місцевими жителями, катували їх і розстрілювали тих, хто намагався врятуватися.
2 квітня з’явилася інформація від Генштабу ЗСУ про остаточне визволення всієї Київської області від російських окупантів. Після цього територію почали очищати від згорілої техніки, завалів, а також почалися розкопки братських могил, залишені росіянами.
За 35 днів окупації в Гостомелі зникли безвісти приблизно чотири сотні людей – деяких зі зниклих вже немає серед живих. Всього в Київській області вже встановили понад 1300 вбитих цивільних російськими військами, більшість з яких розстріляні.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 1
123
Показати IP
4 Жовтня 2022 15:48
жах. це має бачити та чути весь світ.
Ветеран з Луцька Тарас Сасовський став героєм фотопроєкту «Ветерани та ветеранки на публічній службі»
Сьогодні 08:12
Сьогодні 08:12
Апеляцію відхилено: винуватець п'яної ДТП в Луцьку, у якій загинув пасажир авто, відсидить сім років
Сьогодні 07:45
Сьогодні 07:45
Лучан кличуть у парк на День адаптивного спорту
Сьогодні 07:16
Сьогодні 07:16
Волинській борчині Анастасії Алпєєвій надали звання заслуженого майстра спорту України
Сьогодні 06:48
Сьогодні 06:48
26 червня: свята, події, факти. Міжнародний день рожевого вина та Всесвітній день холоду
Сьогодні 00:00
Сьогодні 00:00
«Луцьк – територія талантів»: визначили найкращих юних вокалістів громади
25 Червня 2026 23:38
25 Червня 2026 23:38

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.