У Луцьку автівка в'їхала в будинок, водій втік. ФОТО
Автомобіль зніс частину приватного будинку в Луцьку на вулиці Теремнівській. Пригода сталася уночі 16 квітня, близько 2:30. Внаслідок зіткнення частина будинку зруйнована.
Патрульним поліцейським надійшов виклик на вулицю Теремнівську про те, що в будинок в’їхав автомобіль. Водій на авто втік з місця події, - повідомляє Волинське агентство розслідувань.
На місце пригоди також прибули учасники групи швидкого реагування “Самооборони Волині”. Мешканки будинку у розпачі – під час зіткнення мати з дочкою та малолітньою онукою перебували у домі, щоправда, в іншій частині будинку. Ніхто не постраждав.
Кут будинку повністю зруйнований, холодильник відкинуло у протилежну частину кімнати. На місці події під уламками дому виявили номери автомобіля на іноземній реєстрації. Також там знайшли частини бампера вишневого кольору, тож самооборонівці за кілька хвилин виявили й порожню автівку на вулиці Вересневій.
Вишневий “Мерседес” зазнав значних ушкоджень. Водій втік, з багажника звисав светр – очевидно, порушник поспіхом збирався. Патрульні поліцейські спільно із самооборонівцями “прочесали” прилеглий район, проте нікого не виявили. На місці події працювала слідчо-оперативна група.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Патрульним поліцейським надійшов виклик на вулицю Теремнівську про те, що в будинок в’їхав автомобіль. Водій на авто втік з місця події, - повідомляє Волинське агентство розслідувань.
На місце пригоди також прибули учасники групи швидкого реагування “Самооборони Волині”. Мешканки будинку у розпачі – під час зіткнення мати з дочкою та малолітньою онукою перебували у домі, щоправда, в іншій частині будинку. Ніхто не постраждав.
Кут будинку повністю зруйнований, холодильник відкинуло у протилежну частину кімнати. На місці події під уламками дому виявили номери автомобіля на іноземній реєстрації. Також там знайшли частини бампера вишневого кольору, тож самооборонівці за кілька хвилин виявили й порожню автівку на вулиці Вересневій.
Вишневий “Мерседес” зазнав значних ушкоджень. Водій втік, з багажника звисав светр – очевидно, порушник поспіхом збирався. Патрульні поліцейські спільно із самооборонівцями “прочесали” прилеглий район, проте нікого не виявили. На місці події працювала слідчо-оперативна група.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 15
водій
Показати IP
16 Квітня 2016 09:28
він не втікав .а просто поіхав далі і навіть був" тверезий"???
лучанка
Показати IP
16 Квітня 2016 09:44
скотина а не людина
Хрен собачий
Показати IP
16 Квітня 2016 09:58
Мерседес шкода...Хіба машина винувата,що за рульом людина дурнувата. :)
волинянка
Показати IP
16 Квітня 2016 10:00
Права купил,а ездить некупил
лучани
Показати IP
16 Квітня 2016 10:05
Хто дозволив проживати в аварійних холупах ?
Лілія до лучани
Показати IP
16 Квітня 2016 10:20
коментар було видалено
Кіла до лучани
Показати IP
16 Квітня 2016 12:49
А де ще жити? Якщо ніякої альтернативи немає?
Трафік
Показати IP
16 Квітня 2016 10:16
Вояки в комуфляжі піднімали завалені стіни, виймали осколки машини і вийняли номера. Я живу радом. Хто то є? Міліція нова кльова. Поїхав за вольво знайшли мерса що побитого з номерами зпідстіни достали, до машини не пустили.
Полковник до Трафік
Показати IP
16 Квітня 2016 16:13
В камуфляжі їздить Самооборона. Респект хлопцям.
нищета дозволила
Показати IP
16 Квітня 2016 12:27
проживати в аварійних холупах
Влад
Показати IP
16 Квітня 2016 14:51
чому ненаписали про чорний мерседес віто який на федорова-конякіна гасав по дворах цієї ночі. пошкоджено багато машин, а в буса пробиті шини бо пяний пр*дурок водій скакав по бровках
Анонім
Показати IP
16 Квітня 2016 15:05
Скільки те п"яне бидло буде шастати вулицями, на передову відправити негайно , може моча перестане бити в голову, а то нормальні люди воюють, а така нечисть тільки горе людям приносить I куди зараз подітись цим нещасним людям, які хоч якийсь дах над головою, але мали ?
Стільки до Анонім
Показати IP
18 Квітня 2016 12:46
п"яне бидло буде шастати вулицями стільки, скільки моча, а не мозок буде в головах переважної більшості українців. А що ж ви хотіли всі, ви ж запінились тут, захищаючи "невинно убієнну дитину" , яку розстріляли злі поліційські, коли ті невинні діти обдовбані ганяли по Києву і тільки дивом нікого не збили і ні в що не в"їхали.
123
Показати IP
16 Квітня 2016 15:08
де тонко там і рветься... жаль,що в яке круте царство-государство той мерс не в"їхав, але може як знайдуть - то хоча би бідакам квартиру купить
У Словаччині знайшли поховання 77 людей без голів: археологи говорять про невідомий ритуал
Сьогодні 00:14
Сьогодні 00:14
У Луцьку презентували новий роман Андрія Бондарчука «Пуповина предків»
26 Червня 2026 23:43
26 Червня 2026 23:43
Король Чарльз III уперше розкрив свої доходи
26 Червня 2026 23:25
26 Червня 2026 23:25
Затриманий у Луцьку наркоторговець сяде на десять років
26 Червня 2026 23:06
26 Червня 2026 23:06
Колишню першу леді Південної Кореї засудили до 7 років тюрми за хабарництво
26 Червня 2026 22:47
26 Червня 2026 22:47
Біля Луцька відбудеться музично-патріотичне дійство «Під небом мрій моєї України»
26 Червня 2026 22:28
26 Червня 2026 22:28
На Волині повернули державі землі лісового фонду площею 32 га
26 Червня 2026 22:09
26 Червня 2026 22:09
Усик відмовився від усіх чемпіонських поясів
26 Червня 2026 21:51
26 Червня 2026 21:51






Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.