USD 38.80 39.10
  • USD 38.80 39.10
  • EUR 38.80 39.20
  • PLN 9.80 9.98

Весь дах – в полум’ї: палаючий луцький шпиталь з висоти. Відео

20 Вересня 2019 07:48
Вогонь повністю знищив дах і частину верхнього поверху Луцького гарнізонного військового госпіталю. Займання швидко перекинулось на всю будівлю, ліквідувати пожежу змогли не раніше як за 2 години.

Весь масштаб пожежі видно, якщо піднятись в повітря над будівлею. На відео, наданому лучанином Данилом Яловенком для Інформаційного агентства Волинські Новини видно, що полум’я охопило весь дах чималого приміщення.

Складність гасіння полягала в тому, що вогонь швидко поширювався, адже перекриття, ймовірно, були дерев’яними.

До слова, будівля перебуває на балансі Міноборони та має історичну цінність, тут знаходився Монастир ордена тринітаріїв.

Нагадаємо, пожежа в госпіталі спалахнула близько 2:20 ночі. Пацієнтів оперативно евакуювали каретами «швидкої» та автомобілями до Луцької міської клінічної лікарні. О 3:12 займання локалізували, а о 5:00 ліквідували.

Триває розбір конструкцій, встановлюються причини займання.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
Леонід Показати IP 20 Вересня 2019 08:54
Хтось поклав око на чудову ділянку в центрі міста. Ставлю 1000 до 1, що військового госпіталя там вже не буде ніколи.
Вікторія до Леонід Показати IP 20 Вересня 2019 10:25
Той хто купить - скоро побачимо
Лучанин до Вікторія Показати IP 21 Вересня 2019 18:09
Так не факт, шо підпалив той, хто буде купувати.
Вася до Леонід Показати IP 20 Вересня 2019 13:01
Це перше, що прийшо мені на думку також.
Воїн до Леонід Показати IP 20 Вересня 2019 14:01
Ти перед тим як писати свої теорії взнав би ,що госпіталь це військова частина і ніхто не може її вигнати звідки ніяким підпалом.Все відновлять ,а ти свою 1000 програєш
Лучанин Показати IP 20 Вересня 2019 09:47
Частенько стало горіти в центрі міста."Проводка напевно..."
кузьма Показати IP 20 Вересня 2019 10:09
сігарєта сігарєта я люблю тібя за ета...
Їван Показати IP 20 Вересня 2019 11:15
Цікаво, а хто і звідки це знімав?
нострадамус до Їван Показати IP 20 Вересня 2019 11:56
мабуть той хто замовив...
нострадамус Показати IP 20 Вересня 2019 12:06
приміщення старе , перекриття дерев'яні- може й замкнуло де...
Ніла Показати IP 20 Вересня 2019 13:50
Ото дають, скоро багато чого загориться.
Ира Показати IP 20 Вересня 2019 14:31
Бирлик веранду достраює
Лучанин Показати IP 20 Вересня 2019 14:37
Як вигнали з госпіталю священика і храм, якій існував 20 років--то і біди приступили.На все воля БОжа!
Лучанка до Лучанин Показати IP 20 Вересня 2019 18:31
Щось не додали-священика московського патріархату, а можливо - то його помста? А церква в госпіталі є