USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Відоме ім'я 16-річного водія, який на переході в Луцьку збив людей. Фото

13 Грудня 2021 13:17
Стало відоме ім'я 16-річного водія, який за кермом автомобіля Renault Megane збив 5 людей на переході.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини повідомили власні джерела.

Як зазначили джерела, на момент ДТП на проспекті Соборності у Луцьку, що трапилася 12 грудня, за кермом автомобіля Renault Megane перебував 16-річний лучанин Дмитро Рудюк.

Аварію, внаслідок якої постраждало п’ятеро осіб, хлопець скоїв на автомобілі вітчима, який на момент ДТП перебував за кордоном.
Читати ще: Від удару людей підкинуло в повітря. Момент ДТП у Луцьку, в якій 16-річний водій збив 4 людей.

Унаслідок зіткнення постраждали лучанка 1982 народження та її п’ятирічний син. Станом на 13 грудня 39-річна жінка перебуває у тяжкому стані в реанімації Волинської обласної клінічної лікарні, а дитину госпіталізували у реанімаційне відділення Волинської обласної дитячої лікарні із діагнозом закрита черепно-мозкова травма, струс головного мозку, забійна рана лобної частини голови та садна носа.

Також у результаті інциденту травми отримали: підприємиця 1993 року народження (забій ноги), 36-річна доцентка кафедри правознавства ЛНТУ (забій гомілки) та 41-річна вихователька (перелом кісток стопи).

Усі вони після огляду медиками та надання допомоги лікуються амбулаторно.

Натомість сам водій тілесних ушкоджень не отримав.

Читати ще: Взяв ключі без дозволу батьків: поліція з’ясовує, хто дозволив неповнолітньому, який збив у Луцьку 6 людей, сісти за кермо

Нагадаємо, аварія трапилася 12 грудня, близько 14 години, на проспекті Соборності у Луцьку. Автомобіль Renault Megane, тікаючи від патрульних, здійснив наїзд на чотирьох пішоходів, що перетинали проїжджу частину по регульованому пішохідному переході на зелений сигнал світлофора, після чого врізався у дерево. Після зіткнення неповнолітні керманич і двоє пасажирів намагались втекти з місця події, однак їх затримали поліцейські з громадянами.

Окрім цього, втечу від патрульних поліцейських неповнолітні пасажири знімали під музику на відео та навіть встигали публікувати у соцмережах.

За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ч.2 ст.286 Кримінального Кодексу України. 16-річного керманича поміщено в ІТТ. Вирішується питання про оголошення йому підозри. За порушення правил дорожнього руху, яке спричинило тяжкі тілесні ушкодження, йому загрожує позбавлення волі від трьох до восьми років.



Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 60
Анонім Показати IP 13 Грудня 2021 13:28
Підпиємиця то ясно. А що робили в робочий час на Варшавці доцент і вихователь?
вихідний! до Анонім Показати IP 13 Грудня 2021 13:36
у суботу, мда
Ольга до Анонім Показати IP 13 Грудня 2021 13:37
Тобто вас саме це цікавить? Що робили люди у свій вихідний день? А не те, чому малолєткі настільки вже на бачать берегів, що беруть без дозволу машини, та ганяють на них, не зважаючи на життя та здоров'я, ні своє, ні чужих людей?!
11 до Анонім Показати IP 13 Грудня 2021 13:41
Що ти ліпиш, чудо? Неділя
Неділя! до Анонім Показати IP 13 Грудня 2021 13:41
З якого передчку неділя це робочий день?
Анонім до Анонім Показати IP 13 Грудня 2021 13:43
юра, ти д*біл?
Ти шо до Анонім Показати IP 13 Грудня 2021 13:45
Який робочий час в неділю, іди проспись.
мвс до Анонім Показати IP 13 Грудня 2021 13:45
в неділю у викладачів та вихователів вихідний і вони в праві продити свій вільний час як вони вважають правильно
Анонім до Анонім Показати IP 13 Грудня 2021 13:45
А в них неділя це не вихідний?
Ковальчук Михайло до Анонім Показати IP 13 Грудня 2021 13:47
12 грудня - це неділя. Це так між іншим... Думаю якби це навіть був безхатько, то осуд тут не доцільний. Перш за все ми люди і варто про це не забувати
Дмитро до Анонім Показати IP 13 Грудня 2021 13:47
12.12.21 (вчора) був вихідний день тижня (неділя)!!!
Цзунь до Анонім Показати IP 13 Грудня 2021 13:50
А ти шо тут робиш в робочий час?
Таня до Анонім Показати IP 13 Грудня 2021 14:36
що ти мелеш?
Анонім до Анонім Показати IP 13 Грудня 2021 15:46
Тєрпіла, у НЕДІЛЮ.!!!!! Вбиває цей менталітетсовкових тєрпіл,у яких завжди винен потерпілий , а не злочинець
До Анонім до Анонім Показати IP 13 Грудня 2021 17:31
Ти що? Андропов
Сергій до Анонім Показати IP 13 Грудня 2021 20:14
У геділю робочий час? Аби шось ляпнути.
Житель Показати IP 13 Грудня 2021 13:33
Типовий житель цієї території.
Людина Показати IP 13 Грудня 2021 13:46
Неділя- вихідний!
Водовоз до аноним Показати IP 13 Грудня 2021 13:48
Берем календарь, и мозг (если он есть) 12 .12 .2021- выходной день !!!
BMW Показати IP 13 Грудня 2021 13:58
А чого в героя морда кисла? Все саме херове в твому собачому житті тільки починається
Володимир до BMW Показати IP 13 Грудня 2021 14:15
Будемо надіятися, що життя в нього складеться гірше собачого, і буде воно тривати достатній час, щоб хоть щось усвідомило те ч*о
Філіп Показати IP 13 Грудня 2021 14:04
По морді навіть видно, що виродок і неадекват
Саша Показати IP 13 Грудня 2021 14:08
Просто тварина так його треба називати
Лучанка до Саши до Саша Показати IP 13 Грудня 2021 14:59
Не ображайте тварин. Вони розумні істоти, швидкість не перевищують і нікого з ніг не збивають. А це 16-річне ч*о - це виродок і придурок, якого або не виховували як слід, або воно взагалі не має мізків.
Дядько Юра Показати IP 13 Грудня 2021 14:26
А де той гівнюк малолітній живе? Сподіваюсь його засадять по максимуму, а ось коли вийде то про нього родини потерпілих не забудуть і відірвуть йому ноги та руки щоб пересуватись міг лише на візку.
Корєш до Дядько Юра Показати IP 13 Грудня 2021 16:59
На Шухевича 6. Не дякуйте!
Клава Показати IP 13 Грудня 2021 14:26
на початку відео - рухаються по Січовій в напрямку Відродження..
Оксана Показати IP 13 Грудня 2021 15:53
ВБИВЦЯ
Анонім Показати IP 13 Грудня 2021 16:14
Прошу громадськість та журналістів зберігати суспільну увагу навколо цього злочину та не дати спустити його на тормозах, як і багато інших, що трапляються систематично! А до цього малолітнього злочинця варто було б ще й одну панянку (дочку відомого олігарха) посадити, яка нещодавно під Луцьком людину на смерть збила! Чому немає розголосу, панове журналісти??? Їй навіть не повідомлено про підозру!!!
3-го листопада до Анонім Показати IP 13 Грудня 2021 18:50
Підтримую повністю ! 3-го листопада Катерина Алфьорова скоїла злочин. Скільки часу пройшло ? Підозру винуватиці до сих пір не повідомлено......Після сканадалу з Голілашвілі поліціянти поліціянти перестали мовчати і стали говорити в один голос "Караул - правоохоронна система прогнила". Якщо є чесні правоохоронці в цій системі - виходьте до журналістів і не мовчіть ! Інакше нас будуть всіх давити на дорогах і ніхто покарання не понесе !
Лучанка Т до Анонім Показати IP 14 Грудня 2021 00:08
Дійсно! Чому немає розголосу та кривава історія? Тато проплатив?
Цікаво Показати IP 13 Грудня 2021 16:14
Так, він в свому житті вже наробив що міг. Тільки зараз майже вся молодь така, от тільки деякі можуть сісти за кермо вітчима, а інші ні. І скоріш за все сам по собі він не сів би, вирішив випен*ритися перед друзями які на це його ще й підбили. А вони як, осторонь будуть чи з ним підуть? Мобілки, планшети, комп'ютери, соцмережі... Ні, не впливають, зовсім! Так же всі говорять? Народ перестав відрізняти сюжети в кіно та реальне життя. Раніше візьмеш за вухо та ремінця в руки і є вакцинація на довгі роки, а тепер це не педагогічно. А от і наслідки. Це так, по суті, без емоцій...
лучанка Показати IP 13 Грудня 2021 16:25
Якщо це нещастя не посадять,то пора влаштовувати самосуд.
криворожанка до лучанка Показати IP 4 Січня 2022 14:32
ну чо там як, влаштували? чи як завжди, юрба була готова порвати, але так і не порвала
Луцьк Показати IP 13 Грудня 2021 17:00
Ці "дітки" свідомо у вихідний день їхали вбивати по найбільш густонаселеній вулиці міста, як би це було не так, то звернули б на якусь об*їздну. Якщо не буде відповідного покарання всім вилупкам (якесь могло б і зупинити, або не сідати зі всім стадом), то швидше за все почнуться самосуди - кожен тиждень у Луцьку якесь ДТП з неадекватними водіями....
Анонім Показати IP 13 Грудня 2021 17:05
Астанавітєсь,25 коментарів і всі про те,що то була неділя.Що до новин,раз назвали ім'я і показали морду,значить посадять.
123 Показати IP 13 Грудня 2021 17:16
не треба бути Ломброзо, аби сказати, що на фото - дегенерат
777 Показати IP 13 Грудня 2021 17:43
Есть чудесное место для таких ездоков.колония для малолетних.никому не желаю туда попасть.но тут выхода нет другого просто.
До 777 до 777 Показати IP 13 Грудня 2021 18:33
Слухай, колишній. Ти все ж таки не в русляньдії. Якщо цього дурня посадити, то за пару років він стане таким як ти, колишнім зеком, або навіть гіршим. Суд повинен визнати його винним у вчинені кримінального правопорушення, але покарати його, та інших з машини, батьків. Це має бути дуже вагома сума за завдання матеріальних та моральних збитків. Судове засідання має транслювати якийсь телеканал. На суді мають бути директор його бурси, його вчителі і його однокурсники. Потрібно накрутити вуха місцевій поліції за неефективну профілактичну роботу серед підлітків. Потрібно надавати пенделів обласному освітньому керівництву. Потрібно усвідомити, що підлітків, завдяки тупим батькам, школі, поліції виховує вулиця та соціальні мережі.
777 до До 777 Показати IP 13 Грудня 2021 20:39
это ты умный такой,потому,что не ты или твой ребёнок в реанимации? И во сколько ты его жизнь оценишь,болезный?
Гогілашвілі Показати IP 13 Грудня 2021 18:45
Ви порушили право неповнолітньої дитини друкуючи (показуючи) його фото в засобах масової інформації,не порушуйте закон бо будете відповідати.
Анонім до Гогілашвілі Показати IP 13 Грудня 2021 22:18
Тебе б під авто цього виродка кинути і спитати про порушення його прав.
Лучанка Т до Гогілашвілі Показати IP 14 Грудня 2021 00:29
Ви зможете це сказати своїм потерпілим близьким, які можуть на все життя лишитись інвалідами? Люди мають право знати своїх « героїв» в обличчя.
Філіп до Гогілашвілі Показати IP 14 Грудня 2021 08:31
Сильно до телерантнасті тягне?! Через таких от і розводиться безвідповідальність і безкарність
666 Показати IP 13 Грудня 2021 19:06
За совка то звалося ''товарищеский суд''. Тупе заняття, навіть Росія відмовилася, зараз швабрами на камеру виховують
Анонім Показати IP 13 Грудня 2021 19:28
От все зрозуміло, крім того, навіщо поліція влаштовує погоні в місті в час пік, як за якимись злісними бандитами, можна ж було передати іншому патролю, є номера автомобіля, куди він дінеться, влаштовують доганялки. Можливо якби не та погоня, всі б були здорові
До Анонім до Анонім Показати IP 13 Грудня 2021 20:33
Шкода що тебе не було в тій машині, точно, що в цей час заганяв отару в кошару
Володимир до Анонім Показати IP 13 Грудня 2021 21:22
І де ж береться такі нитіки як ти? Таким як ти, як не зроби, то не довольний
Піфагор. до Анонім Показати IP 13 Грудня 2021 22:05
За грошима як завжди
Лучанин до Анонім Показати IP 15 Грудня 2021 00:33
Погоджусь. Це все одно, що людина вкраде в там-тамі булочку, а затримувати її будуть серед людного місця стріляючи з пістолету. Цікаво, коли його прийняли після 4-х важкопотерпілих, штраф за проїзд по подвійній полосі виписали?
Просто Показати IP 13 Грудня 2021 19:41
Хіба він перший раз сів за кермо? Що його мама каже? Для чого дозволяла сідати?
Головна проблема, що Показати IP 13 Грудня 2021 20:03
Головна проблема, що таких "героiв" зараз море розвелося... Майже кожен раз пишуть: забили на переходi. То, мабуть треба щось змiнювати, i починати з "консерваторii"...
Неділя Показати IP 13 Грудня 2021 22:08
Звали?
Лучанин-2 Показати IP 14 Грудня 2021 00:20
По фото можна зрозуміти, що хлопець наляканий та й сам ще напевне не усвідомлює, що сталося. Але кілька років в тюрмі або в колонії для малолітніх і він стане справжнім бандитом, в тих закладах не учать, як стати нормальними людьми! А так є ще надія, що він не остаточно втрачений для суспільства. На місці батьків я б всіх відправив у військовий ліцей, якщо там звичайно погодяться прийняти! Ну і якщо кого і карати, то це батьків! Та й у багатьох з нас є діти такого віку, ви точно впевнені, що ваша дитина не опиниться в такій ситуації, якщо не за рулем то поруч біля такого водія? Чи може багато хто може похвалитися, що ваша дитина більше часу спілкується з вами та родиною, ніж в соцмережах? А чи ви знаєте що там обговорюють, хто чим старається похвалитися? Тому ця подія - це застереження для всіх, у кого є діти такого віку. І давайте попросимо Бога, щоб в першу чергу всі постраждалі виздоровіли, а всім винуватцям та їх батькам добавилося мудрості на майбутнє!
777 до Лучанин-2 Показати IP 14 Грудня 2021 18:07
Серьезно? В лицей? А чего не сразу в Стенфорд или Гарвард? И чтобы покалеченные им люди оплатили учебу. Как тебе предложение? Ему 16.пора соображать башкой.а родители пусть передачи носят по пятницам.
санітар Показати IP 14 Грудня 2021 07:33
Зверніть увагу, якільки на сайті клінічних ідіотів!!?? Особливо - перший, який заробив 250 мінусів.
Правда Показати IP 14 Грудня 2021 08:10
Все тільки наростатиме.І тільки полколвник Кольт може урівняти шанси.І цього "вони"найбільше бояться...
Правда Показати IP 14 Грудня 2021 08:55
Думаю спілка Атовців не залишиться осторонь цієї справи!Хлопці,прошу Вас,проконтролюйте,щоб це падло сиділо і довго!!!!!
Стратонік Показати IP 14 Грудня 2021 23:27
А чому мовчать по справі О.Ведмеденка,якого біля стадіону вбила ,,мазда"? Прямо на тротуарі.
Irina Показати IP 15 Грудня 2021 00:53
Мені цікаво,якщо аварія була скоєна в обід,то що цей хлопець робив о 22.00 вечора з поліцейським та ще якимсь чоловіком в дитячій обласній лікарні ?наводить на деякі думки.....