USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.20 39.40
  • PLN 9.71 9.93

З'явилися подробиці передвиборної програми Зеленського

16 Січня 2019 17:58
У команді шоумена Володимира Зеленського розповіли, як пишуть передвиборну програму.

Про це повідомили у Facebook, передає Gazeta.ua.

Раніше Зеленський просив користувачів написати йому ТОП-5 проблем України.

«В опитуванні брали участь понад 120 тис. українців. Ми проаналізували ваші відповіді та вже використовуємо їх для актуалізації нашої програми. Незабаром покажемо результат», – йдеться у дописі.

ТОП-проблем у Зеленського подали так:

1. Війна на Донбасі (17,8%)

2. Низький рівень зарплат і пенсій (15,9%)

3. Боротьба з корупцією (13,3%)

4. Підвищення цін на комунальні послуги (11,7%)

5. Зростання цін на товари і продукти харчування (9,8%)

6. Рівень медичного обслуговування (8,5%)

7. Несприятливі умови для розвитку малого і середнього бізнесу (7,5%)

8. Безробіття та еміграція (7,3%)

9. Якість освіти у школах, вишах (4,6%)

10. Окупація Криму (3,6%)

Як повідомлялося раніше, український шоумен Володимир Зеленський офіційно оголосив про те, що висуне свою кандидатуру на посаду президента України.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Ярик Показати IP 16 Січня 2019 18:18
3 пункт дуужже вадливий! і 5 рівень і якість освіти!!!!!!!!!Які зараз викладачі?! Вони ні мови англійської ні комп"ютера не знають і тести ті що здає учень не здадуть
скептик Показати IP 16 Січня 2019 18:46
проблеми написали. ну і далі що ? першою проблемою я б написав некомпетентність і безвідповідальність влади. другою - безправність людей, відсутність демократії. третьою - тотальна корупція. далі - наслідки перших трьох проблем.
Цікаво Показати IP 16 Січня 2019 20:20
Заголовок " зявилися..." як будто зявилося нло. Він повинен був надати програму в цвк. Зявилося чудо - диво
Виборець до Цікаво Показати IP 16 Січня 2019 21:34
Програма в цвк надається при поданні документів на реєстрацію кандидатом.
Виборець Показати IP 16 Січня 2019 21:32
Зі всіх передвиборчих програм, що вдалось знайти мені в інтернеті, одна єдина програма це програма Ігора Смешко яка усуває причини того, про що пишуть в програмах інші кандидати. Дуже хочу побачити Смешка у виборчому бюлетенні. Він один реально бачить і пише як усунути проблеми України. Решта програм кандидатів це одна і та ж вода-лапша тільки написана різними словами. Думаю в Зеленського буде теж саме.
Андрій Показати IP 17 Січня 2019 00:42
Крим забудемо, а з корупцією поборемося. Так сказали люди, тому згідно програми такі і пріоритети будуть.
ЛЮДИНА Показати IP 17 Січня 2019 07:16
Програма президента:пенсії,ком.послуги,ціни,освіта,медицина...Він хоч Конституцію читав?Впевнений що ні.Дійсно клоун.
Дмитро Показати IP 17 Січня 2019 11:30
Перша проблема- це як народ зможе контролювати владу.Бо якщо не буде контролю,то ніхто нічого не змінить.
Юрій Показати IP 18 Січня 2019 14:00
Ви праві Дмитро, але як раз контролювати можна такого народного президента як Зеленський, а не таких спрутів які свої щупальці в усі органи куда можна засунули!