USD 39.50 39.80
  • USD 39.50 39.80
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

27 лютого: події, факти, дні народження

27 Лютого 2018 00:00
27 лютого день народження святкує Марина Хромих. Нехай збуваються всі мрії та бажання, хай дні будуть наповнені красою, теплом, позитивом та увагою близьких людей!

У цей день свято у директора ЗОШ № 1 Андрія Киці. Бажаємо міцного здоров’я, довголіття і достатку в усьому. Миру і ясного неба над головою.
Андрій Киця
Андрій Киця
Також сьогодні святкує день народження Оксана Шевчук. Хай кожна мить буде повна надії і хай пощастить здійснити всі мрії! Удачі, натхнення, духовного росту, хай буде в житті усе легко і просто!
Оксана Шевчук
Оксана Шевчук
Колектив обласного територіального медичного протитуберкульозного об`єднання вітає з днем народження старшу медичну сестру терапевтичного відділення №3 Ольгу Стецюк.

Іменини сьогодні у тих, хто носить ім'я: Михайло, Кирило, Костянтин, Федір.

Інформаційне агентство Волинські Новини вітає іменинників зі святом і бажає здоров’я, миру та достатку.

Якщо ви хочете привітати своїх близьких, рідних чи друзів з днем народження, скористайтесь функцією «Повідом новину». Надсилайте свої вітання та фото іменинників.

Наша хроніка:

Минулоріч у цей день ми розповідали про те, що у Луцьку започаткували творчий проект для хворих діток.

У 2016 ми розповідали історію нинішнього головного корпусу Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки, а раніше - будівлі луцького обкому.

У 2015 у Луцьку презентували виставку графіки із дивовижною назвою «Дерево до неба», творець якої – переселенка із буремного Луганська Марина Ткачова.

2014 року в цей день видання розповідало про волинянина, який народився 30 лютого. У паспорті Павла Романюка з села Майдан Маневицького району чітко написано: народився 30 лютого 1941 року в селі Новоселівка Арцизького району Одеської області.

Також у цей день видання писало про пригоди українців в екзотичному Таїланді.

ІА Волинські Новини також пропонували подорож на край світу. Про мандрівку на Гебридські острови у Шотландії видання писало у 2013 році.

У 2011 назвали найгірші фільми та акторів року. Тоді напередодні церемонії нагородження премією американської кіноакадемії «Оскар» у США традиційно оголосили переможців антипремії «Золота малина», яка вручається за «найсумнівніші досягнення в кінематографі».

Народилися:

Цього дня народилися американський поет, автор «Пісні про Гаявату» Генрі Лонгфелло, визначний італійський оперний співак Енріко Карузо, один з організаторів і керівників червоного партизанського руху в Україні часів Другої світової війни Семен Руднєв, український письменник, автор творів «Нова оселя», «Машиністи», «Периферія» Леонід Смілянський, український співак, народний артист СРСР Михайло Гришко, американський письменник, нобелівський лауреат Джон Стейнбек («Зима тривоги нашої», «Про мишей і людей», «На схід від раю»), американський письменник Ірвін Шоу («Багатій, бідняк», «Молоді леви», «Жебрак, злодій»), радянська естрадна співачка Гелена Великанова («Ландыши», «Стоят девчонки»), американська акторка, дворазова володарка «Оскара» Елізабет Тейлор («Клеопатра»), японський дизайнер, модельєр, парфумер Кензо Такада, польський кіноактор Даніель Ольбрихський(«Пан Володиєвський», «Потоп», «Відьмак»), італійський режисер, сценарист і продюсер Джузеппе Бертолуччі, естонська естрадна співачка Анне Вескі, грузинський футболіст Каха Каладзе.

Сталося:

1883 – американський композитор Оскар Хаммерштайн запатентував машину, що скручує сигари.

1897 – одержано штучний підсолоджувач сахарин.

1900 – створено футбольний клуб «Баварія» (Мюнхен).

1900 – американський учений Фелікс Гоффман, який працював у лабораторії компанії Bayer, створив першу штучно отриману ацетилсаліцилову кислоту. Згодом ліки отримали назву «аспірин».

1918 – початок походу Січових Стрільців проти більшовицьких військ, що напали на Україну.

1919 – комісія Антанти провела зустріч з українським отаманом Симоном Петлюрою.

1932 – англійський фізик Джеймс Чедвік відкрив нейтрон – нейтральну елементарну частку.

1942 – масові розстріли в Бабиному Яру німецькими окупантами членів українського націоналістичного підпілля.

1952 – ООН уперше провела засідання в новій штаб-квартирі в Нью-Йорку.

1957 – лідер комуністичного Китаю Мао Цзедун у своїй промові висунув гасло «Хай розквітають сто квітів», що дозволило існування різних течій у мистецтві й літературі та уможливило «культурну революцію» в КНР.

1973 – початок найбільшого в сучасній історії США виступу індіанців за свої права. Нащадки корінних жителів Америки захопили селище Вундід-Ні в резервації Пайн-Рідж і два з половиною місяця витримували збройну облогу влади.

1974 – у Нью-Йорку мільйонним тиражем вийшов перший номер щотижневого журналу People, що розповідає про життя зірок шоу-бізнесу.

1988 – першою негритянкою, що виграла медаль зимової Олімпіади, стала американка Дебі Томас.

1990 – Верховна Рада Радянського Союзу запровадила нову посаду – президент СРСР.

2010 – землетрус у Центральному Чилі силою 8,8 бала, загинуло понад 800 осіб.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 0

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.


Система Orphus