USD 40.45 40.75
  • USD 40.45 40.75
  • EUR 40.65 40.90
  • PLN 10.20 10.35

3 березня: події, факти, дні народження

3 Березня 2016 00:00
День народження 3 березня святкують генеральний директор ТзОВ «Гербор–холдінг», депутат Волинської обласної ради Олег Борбелюк (на фото), голова Волинської обласної організації УТОС Юрій Симончук.

День народження сьогодні святкує і веб-дизайнер з Луцька Ліза Тарасенко. Її вітають найрідніші – коханий Вітя, сестра Даша, мама з татом, а також пара друзів-інкогніто, які її люблять не менше: ). Всі вони дякують дівчині за її невичерпний позитив, безкінечні посмішки, безпосередність, а ще – за приклад того, як можна знайти вихід з будь-якої ситуації! Якщо є «людина- приклад» щирості, любові, вірності, енергії, надійного друга, то це, переконані рідні, про Лізу! «З Днем народження, наша найрідніша..!», – вітають іменинницю.

Іменини за православним календарем святкують Анна, Василь, Лев, Віктор та Павло.

Інформаційне агентство Волинські Новини вітає усіх, хто народився у цей день та хто святкує день ангела. Бажає добра, здоров’я та успіхів у всьому. Мирного неба і гарних новин.

Якщо ви хочете привітати своїх близьких, рідних чи друзів з днем народження, скористайтесь функцією «Повідом новину». Надсилайте свої вітання та фото іменинників.

3 березня відзначають всесвітній день письменника.

Наша хроніка:

Минулого року, у цей день студенти Інституту філології та журналістики Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки, у Луцьку організували акцію «Подаруй смаколика українському воякові».

Також, у 2015 році бронзову перемогу виборов волинянин на відкритому чемпіонаті в Києві. Честь області захищали сім спортсменів.

У 2014 році редакція писала, що священики УПЦ стали перед російськими БТРами в Криму, щоб не допустити окупантів на територію української військової частини.

Пересуватися громадським транспортом у Луцьку небезпечно для здоров'я. У гонитві за гривнею водії автобусів забувають про безпеку пасажирів – мчать щодуху, свідомо нехтуючи правилами дорожнього руху,– писало ІА Волинські Новини у 2013 році.

Яким буде новий ЦУМ видання показало у 2012 році.

Окрім того, тоді ж Луцьк отримав логотип. Ним стало зображення стилізованого ключа з підписом «Луцьк – приємне відкриття!»

Народилися:

3 березня народилися американський винахідник, конструктор спальних вагонів Джордж Пульман, американський винахідник шотландського походження, творець телефонного апарата Александр Белл, український математик Олексій Погорєлов, український політик і журналіст, головний редактор газети «Вечірній Київ» у часи її перебудовчого розквіту Віталій Карпенко, румунський політичний діяч, президент Румунії у 1990–1996-му, 2000–2004 роках Іон Ілієску, популярна американська кіноакторка Джессіка Біл («Техаська різанина бензопилкою», «Мобільний», «Легка поведінка»).

Сталося:

1669 - гетьман Дем'ян Многогрішний уклав угоду з московськими послами (Глухівські статті), яка обмежувала козацьку автономію та не дозволяла Україні самостійної зовнішньої політики.

1855 – на російський престол вступив Олександр II.

1861 – російський імператор Олександр II підписав маніфест про скасування в країні кріпацтва.

1866 – у Києві відкрито публічну бібліотеку (тепер – Національна парламентська бібліотека України).

1918 –у Брест-Литовському підписано Брестський мир – мирний договір між Радянською Росією з одного боку та Німеччиною, Австро-Угорщиною, Туреччиною і Болгарією – з іншого за участі України. Радянський уряд зобов'язався вивести свої війська з України і вирішити прикордонні питання з урядом УНР.

1944 – у Парижі дебютував на сцені співак Ів Монтан.

1955 – Елвіс Преслі вперше з'явився на телебаченні.

1959 – американці слідом за СРСР запустили свою першу космічну ракету «Піонер IV», яка стала другою штучною планетою Сонячної системи.

1978 –на кладовищі у містечку Веве (Швейцарія) викрали з могили останки видатного американського актора Чарлі Чапліна. Вони були знайдені через 11 тижнів поблизу Женевського озера.

1991 – у Латвії та Естонії відбулися референдуми, більшість учасників яких висловилася за вихід цих республік зі складу СРСР.

1994 – Україна і США підписали договір про дружбу і співпрацю.

1998 – глава компанії «Майкрософт» Білл Гейтс допитаний у Конгресі США з приводу звинувачень у монополізації комп’ютерного ринку.

1999 – Моніка Левінскі публічно попросила пробачення перед американцями за роль, яку вона відіграла у справі щодо імпічменту президента США Білла Клінтона.

2009 – Верховна Рада України 250 голосами (Партія регіонів, КПУ й частина БЮТ) звільнила Володимира Огризказ посади міністра закордонних справ – фактично за його жорстку заяву на адресу посла Росії Віктора Черномирдіна, котрий перед тим зневажливо відгукнувся про Президента України та стосунки між українськими лідерами. Формально ж ВР оцінювала дії МЗС щодо розгляду в Гаазькому суді справи про розподіл між Україною й Румунією континентального шельфу навколо острова Зміїний.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 1
Друг Показати IP 4 Березня 2016 11:51
Олеже, з Днем народження! Всього самого найкращого!

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.


Система Orphus