Держава боргує 140 мільйонів ДКП «Луцьктепло»
Сума боргу держави ДКП «Луцьктепло» за пільги та субсидії досягла майже 140 мільйонів гривень.
Про це сьогодні, 8 серпня, під час оперативної наради у Луцькій міські раді розповіла директор ДКП «Луцьктепло» Валентина Малютіна.
«Найбільш проблемним питанням є субсидії. Сума накопичених пільг та субсидій досягла майже 140 мільйонів гривень не компенсованих державою коштів. Сума – фантастична. Підприємство не може розрахуватися з постачальниками енергоресурсів», - зазначила Валентина Малютіна.
Також вона додала, що, коли держава компенсувала б ці кошти, то підприємство було б на хорошому рівні, оскільки сума боргів не є великою.
«Якщо держава нам компенсує ці кошти, то борг перед «Волиньгазом» складає лише 370 тисяч гривень, а перед «Волиньобленерго» лише 60 тисяч гривень», - резюмувала директор ДКП «Луцьктепло».
Виконувач обов’язків міського голови Григорій Пустовіт назвав цю ситуацію дикою та назвав комунальні підприємства заручниками ситуації.
«Складається дика, абсурдна ситуація. Держава обіцяє платити людям субсидії, а люди вірять цьому. Заручниками цього всього стають комунальні підприємства, яким держава не виплачує кошти», - зауважив Григорій Пустовіт.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це сьогодні, 8 серпня, під час оперативної наради у Луцькій міські раді розповіла директор ДКП «Луцьктепло» Валентина Малютіна.
«Найбільш проблемним питанням є субсидії. Сума накопичених пільг та субсидій досягла майже 140 мільйонів гривень не компенсованих державою коштів. Сума – фантастична. Підприємство не може розрахуватися з постачальниками енергоресурсів», - зазначила Валентина Малютіна.
Також вона додала, що, коли держава компенсувала б ці кошти, то підприємство було б на хорошому рівні, оскільки сума боргів не є великою.
«Якщо держава нам компенсує ці кошти, то борг перед «Волиньгазом» складає лише 370 тисяч гривень, а перед «Волиньобленерго» лише 60 тисяч гривень», - резюмувала директор ДКП «Луцьктепло».
Виконувач обов’язків міського голови Григорій Пустовіт назвав цю ситуацію дикою та назвав комунальні підприємства заручниками ситуації.
«Складається дика, абсурдна ситуація. Держава обіцяє платити людям субсидії, а люди вірять цьому. Заручниками цього всього стають комунальні підприємства, яким держава не виплачує кошти», - зауважив Григорій Пустовіт.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
ЄС хоче позбавити захисту українців призовного віку
Сьогодні 14:16
Сьогодні 14:16
Як купити матрац, який забезпечить комфортний сон на роки
Сьогодні 13:42
Сьогодні 13:42
СБУ атакувала два російські кораблі, пором і засоби ППО в Криму: це частина 40-денної операції впливу на РФ
Сьогодні 13:26
Сьогодні 13:26
Напрацьовано 54 ідеї: обговорили підготовку до відзначення 600-річчя з'їзду монархів держав Європи у Луцьку
Сьогодні 13:09
Сьогодні 13:09
22-річний волинянин гратиме за футбольний клуб з Одеси
Сьогодні 12:20
Сьогодні 12:20
У Любешівській громаді призупинять роботу сім дитсадків
Сьогодні 11:47
Сьогодні 11:47

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.