USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Головну муніципалку Луцька просять покарати за обман

23 Грудня 2016 11:40
Луцькому міському голові радять розглянути ситуацію з директором департаменту муніципальної поліції Юлією Сиротинською.

Про це стало відомо під час засідання постійної комісії міської ради з питань дотримання прав людини, законності, боротьби зі злочинністю та корупцією, депутатської діяльності, етики та регламенту 23 грудня.

Зазначимо, що Юлія Сиротинська під приводом оплачуваної відпустки, у яку її відпустили задля навчання у Львівському відділенні академії державного управління, подорожувала за кордоном. У відповіді за підписом першого заступника міського голови йдеться, що чиновниці відтермінували присвоєння чергового рангу чиновника. Кошти, які їй виплатили нібито на навчання, чиновниці теж доведеться повернути.

Проте, зауважив представник «Народного контролю» Михайло Шелеп, відповідно до відповіді університету, Юлія Сиротинська не лише не складала іспити екстерном, а й має академзаборгованість. Тож діям чиновниці, яка обманула громадськість, пропонують надати оцінку.

Члени комісії зауважили: ці речі регламентує кодекс законів про працю. Тож вони вирішили скерувати звернення міському голові розглянути ситуацію і покарати її згідно чинного законодавства.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 56
Лучанин Показати IP 23 Грудня 2016 12:04
Дуже депресії через 3 місяці присвоить ранг. Дай все можна красти поки не зловлять. Тепер всі депутати зможуть обманим шляхом видурувати гроші з місцевих бюджетів . Наприклад я не хочу платити податок ,коли за мої гроші чиновники використовують собі на відпустку.
Богдан Показати IP 23 Грудня 2016 12:11
Мы не в курсе как там её накажут, но: фанатично преданная своей работе Юля проявляет глупость, думая, что люди остановятся на битом стекле её автомобиля. В данной ситуации спасла страховка. А от всего другого?
Богдан до Богдан Показати IP 23 Грудня 2016 12:53
Спасибо модератору что удалил продолжение реплики про случайные полёты кирпича )))
777 Показати IP 23 Грудня 2016 13:38
кий она працівник то треба розбиратись. А от якщо дійсно взяла відпустку на навчання , а сама поїхала на відпочинок - то треба наказувати. Хоча я думаю вони там всі свої, насварять пальчком для показухи, бо саме це і про цю людину виявили. а скільки ще тихенько таке роблять?
11 Показати IP 23 Грудня 2016 13:50
Ну а чому хай картки відкривають , платники податків зразу будуть знати . Хто куди і за скільки буде їхати буде все прозоро як всі хотіли, якщо не можуть нічого зробити хоча б так . А ми будем і надалі вірити про щасливе майбутнє в Європі . Хтось її побачить ,а хтось помріє .
Наталія Показати IP 23 Грудня 2016 13:53
Лозунги 3 майдану . Чиновникам міських Рад на відпустку в Європу. Думаю буде круто .
Натаха Показати IP 23 Грудня 2016 14:29
А що тільки вона одна така? ТО це ж усі чинуші так роблять. Ми працюємо підприємці на них а вони перепрошую труси купляють на 100 баксів чинуші прокляті. От це зараз так, нам треба пахати щоб мінімалку заплатити працівнику а державні ждуть від нас і собі за ранги і надбавки і так далі. Куди це все котиться*?
Галина Луцьк Показати IP 23 Грудня 2016 14:52
просто вона "наступила на фіст" одному з депутатів.от і мстить.
Олег Показати IP 23 Грудня 2016 14:55
ДожилиСь до Європи , думаєте вона там тільки одна таке робить . Просто не спалились. Ну а коли спалилась за таке треба садити в тюрму . За що ми на майдані стояли і підтримували ато , щоб наші гроші не розкрадАли і не було корумпованих і брехливих чиновників . А виходить що революція пройшла банду вигнали ,так прийшла ні чим не краща банда . Факт є факт зловили значить відповідай . Виходить всі крадуть і відповідальності і кого ловлять немає ,абсурд а не Європа .
Світлана Показати IP 23 Грудня 2016 15:00
Виходить що злодій врав чуже майно ,суддя йому каже . Ну Добре відтермінуєм тобі покарання через років так 50 . Тоді і відповісиш. Що тоді буде ? Скільки злодіїв буде в України?
Наталія Показати IP 23 Грудня 2016 15:06
Що ж ми наробили обкрадають неньку Україну.
як Показати IP 23 Грудня 2016 15:07
Чоловіки-депутати від живоі забавки з такими формами просто знудяться на службі! подумайте за них!
Луцьк Показати IP 23 Грудня 2016 15:14
Да вони такі бідні так важко працюють ,це потрібно передбачити в міському бюджеті 10 млн . На подорожі Європою США та іншими країнами . Як ви не розумієте яка це важка робота.
Галина Показати IP 23 Грудня 2016 15:33
Я думаю тут потрібно задіяти волонтерів . Створити фонд допомоги тим хто хоче поїхати закордон але немає грошей . На той випадок якщо ти не вмієш вкрасти , бо "спалишся" але дуже хочеш в Європу.
Анна Показати IP 23 Грудня 2016 15:40
За це її ПовинІ звільнити з роботи . Або посадити ,щоб був приклад для інших . Немає штрафних санкцій тому і такий безлад в країні . Почніть щось робити.
Костя Показати IP 23 Грудня 2016 15:42
І думаю її потрібно пробачити ,вона просто ще не навчилася красти ,пройде пару років і тоді ніхто не буде знати . Потрібно надати їй шанс навчитись .
це фото Показати IP 23 Грудня 2016 15:47
з багатообіцяючим поглядом! ви нічого не розумієте...
Павло Показати IP 23 Грудня 2016 15:52
Та це ж усі так начальники віддихають. І фіскали і митники або їхні дочки дружини по Європі катаються, одні учні навчаються, а їхні діти по Єгиптах, то це теж абсурд нашої влади. Діти і родичі чиновників за наші люди з вами гроші які ми заробляємо і днями і ночами на роботі, а вони нічого не роблячи от так живуть. Так що вже терпець увірветься і будуть гнати їх і з їхніми домами дачами земельними ділянками і так далі хай живуть там де відпочивають в Єгипті наприклад , чому наші діти мають працювати на них і їхніх дітей?
Яблуко Показати IP 23 Грудня 2016 16:11
Астанавітесь ви що творите, яке покарати . Юля ще не всю Європу побачила. Іншого шансу в неї може і не бути . Потрібно людям допомагати !
Гра Показати IP 23 Грудня 2016 16:25
Це не мер повинен це питання вирішувати ,а громада . Як би вона його кошти розтратила від мабуть її повісив ,а людей можна . Наступний крок буде на ремонт квартири ,чи купівлю будинку . А воно ж так є ,за наші гроші які вони вкрали ,і купляють.
Расея Показати IP 23 Грудня 2016 16:30
Вкрав мішок картоплі 10 років тюрми . Вкрав невідомо скільки молодець ти національний герой . Відтермінуєм дай все ,но героєм всерівно будеш .
Любця Показати IP 23 Грудня 2016 16:51
Та ніфіга їй не буде, готова побитись об заклад. Ворон ворону око не виклює. Подивіться на її фото: зверхність та нахабність просто зашкалюють. Ото попишуть, поговорять, порпліткують та й край усьому. А взагалі десь чула вислів про те, що жіноча штучка не спортивне знаряддя важкоатлета, але ВЕЕЕЕЛИКУ вагу має!!!
О!!! до Любця Показати IP 23 Грудня 2016 19:24
ти права на всі 100%
11 Показати IP 23 Грудня 2016 17:26
Крах революції як крали так і далі крадуть.
член... громади Показати IP 23 Грудня 2016 18:31
Дуже зухвала і неприємна жінка. Бувають такі люди - поговориш з ними і ніби в лайно вступив. Вона з цієї категорії.
злий Показати IP 23 Грудня 2016 18:44
Дивлюсь я на оце "неспотворене інтелектом обличчя" і хочу спитати - люди, кого ви обираєте !!
Добрый до злий Показати IP 24 Грудня 2016 13:26
Её не выбирали. Её назначили. Она в "команде" первого зама. При "дворе" нужны такие клерки дабы потом свои грехи и промашки было бы на кого спихнуть. Это как говорят: крайний всегда стрелочник
Зн Показати IP 23 Грудня 2016 18:59
Молодець Юлька обвел вокруг пальця всіх ! Так тримати.
Привіт Показати IP 23 Грудня 2016 19:14
Як вона взагалі може працювати на такій посаді , це ж хамло з хамла . Це ж скоро всі такі будуть . І ловлять і притягнути до відповідальності ніхто не може.
11 Показати IP 23 Грудня 2016 19:23
А скільки вона гаражів продала ,чомусь ніхто не питає ,металобрухт зараз теж не дешевий , там мабуть більше чим 2600 . Через років 3 буде не дивно коли в деклараціях вона чи родичі будуть мати міліоні статки . Їй і справді потрібно надати національного героя України за розтрату грошей .
бе- е до 11 Показати IP 23 Грудня 2016 19:57
при таких тітьках вона буде і героєм і героінею і депутатом В зРади
Інвалід до 11 Показати IP 25 Грудня 2016 00:36
Мій гараж забрала. Я інвалід. Нема за шо його викупити. Ліки нема за шо купувати. Ану віддай гараж!. Не дратуй інваліда. Або гроші поверни, якщо продала його!
11 до Інвалід Показати IP 25 Грудня 2016 09:24
Я на том місці на себе не говорив . А то як життя до тебе повернеться ти ж не знаєш . І в один прекрасний момент щоб ти не став інвалідом.
Зайчик Показати IP 23 Грудня 2016 20:00
Страшненька така) але ж є всякі збоченці,от один з таких і кришує це бурмило без відповідноі освіти))) нічого ій не буде,далі благополучно возитиме свій целюліт по курортах
Таня Показати IP 23 Грудня 2016 20:24
Молодець Юля , в одному місці вона вас мала разом з яковлевим і Романюк ом , Готуйтесть далі буде покращення . Готуйте гроші після нового року ! Бо буде біда!
Юта Показати IP 24 Грудня 2016 07:33
Дайте Юлі волю що ви до неї пристали ! Вона теж хоче бути багатою , не відставати від своїх колег ,дайте їй можливість це зробити.
Луцьк Показати IP 24 Грудня 2016 07:43
Покращення буде тоді коли коли не буде що красти. А зараз терпіть і не нийте. Заробляйте краще гроші на відпочинок слугам народу . Апетит приходить під час їжі . Може їм Європа буде не цікава , а там і фінанси потрібні більші .
Олена Показати IP 24 Грудня 2016 08:07
Раз такий парадокс , державного службовця не можливо притянути до відповідальності ,пропоную ввести податок на відпочинок , так люди будуть знати що потрібно більше працювати , а державні кошти будуть іти на більш нагальні проблеми
Іван Показати IP 24 Грудня 2016 08:13
Збились з теми усі, почали характеризувати зовнішність ,груди і целюліт. Ото заздрісна українська натура, як не з"їм то хоч понадкушую
Клава до Іван Показати IP 24 Грудня 2016 15:50
Ні не збились! На відміну від тебе -всі чудово розуміють за які заслуги іі тримають на посаді
Пока Показати IP 24 Грудня 2016 08:27
Покарання буде підвищення на посаді.
Лучани Показати IP 24 Грудня 2016 09:00
Пропоную на сайті місцевих петицій розмістити пропозицію ,щоб це все було законно , і нівкого не виникало запитань . Депутати розглянути дай прийму рішення . Хай їздять відпочивають ,в них дуже важка робота ,але хай буде все законно . Раз такий спір , можливо комусь з ВР сподобається така пропозиція .
Героїня Показати IP 24 Грудня 2016 09:10
Люди повинні знати своїх героїв в обличчя. ! Слава героям ! Слава !
Коли? Показати IP 24 Грудня 2016 10:39
коментар було видалено
службовець Показати IP 24 Грудня 2016 10:52
Відштовхуюча женщина. Рило якесь неприємне, свиняче. Морду в ліжку треба газетою накривати.
держслужбовець до службовець Показати IP 24 Грудня 2016 14:01
з нас ніхто не обіцяв на ній женитись а для розваг та втіх вона кандидатура то шо надо! і випить і погулят...ь
ТОМА Показати IP 24 Грудня 2016 12:53
коментар було видалено
Окс Показати IP 24 Грудня 2016 15:11
А вона не сеструха Ігоря Грицюка з ЛПЕ?
11 Показати IP 24 Грудня 2016 17:02
З таким розмахом міська рада через пару років такою особою як сиротинська буде відбирати квартири. Коли зараз нічого не можливо зробити ,то через пару років все так наладится ,що і питати ніхто не буде . Як кажуть поки не стосується то я в стороні постою . Але воно до того іде. Мало того що держава людей зробить голодними так ще на вулиці оставить. Така нас Європа в майбутньому чекає .
Гриць Показати IP 24 Грудня 2016 17:23
До чого дожилась та Україна . Вкрала зловили ,а от притягнути до відповідальності не можливо . Це країна безмежних можливостей ,це країна вічних героїв і патріотів ,це країна в якої є майбутнє . Ну і це справжня європейська країна ,в якої гроші крадуть на ліво і на право. Це країна в якій мені і надалі хочеться жити. Супер . Які ми д*біли. Українці які ще живем тут .
Юрій Показати IP 24 Грудня 2016 21:25
Ех Юлька ,ех маладец. Хай но мільйончик міська рада виділить . Оце ти і розженешся . Не тільки Європа . Ай будинок можна побудувати скільки всього можна зробити ,а. Ще трошки левака . Ну все можна буде тебе вітати в верховній раді тебе скоро побачим . А там які можливості ,ти ж сама знаєш , ну удачі тобі .
Ханц Показати IP 25 Грудня 2016 08:26
Да Юля тепер з мільйоном буде мати більше можливостей . Ще в когось чиїсь хліб відбе як вона вміє разом з поліцією на пару . Ну про себе і своїх компаньйонів вона теж не забуде . А ви живіть і радуйтесь що вам мінімальну підняли . Зато ще податками обклали ціни на продукти піднімать . І радуйтесь що вижили чи прожили день . Вони всі молодці до Європи ідуть . Но в них будуть гроші . А в кого їх небуде того і не візьмуть . Бо ви там і не потрібні . Будем тут кредити відпрацьовувати .
Злодій Показати IP 25 Грудня 2016 09:35
Ми теж банки зразу не грабуєм. ПочинаєМ з маленького , чим більше власті тим більше возможностей
Ара Показати IP 25 Грудня 2016 10:40
Юлька знає як на чужому нещасті гроші заробляти.
Алік Показати IP 25 Грудня 2016 12:04
Дайте їй свободу . То вона голими руками всіх задушить.
Сосна Показати IP 25 Грудня 2016 12:05