USD 39.70 40.00
  • USD 39.70 40.00
  • EUR 39.75 40.05
  • PLN 9.76 9.92

Гунчик – найгірший губернатор в Україні. Рейтинг

25 Квітня 2017 17:25
Комітет виборців України склав "Рейтинг діяльності голів ОДА за І квартал 2017 року".

Про це повідомляється на сайті комітету.

Найгіршими, згідно з дослідженням, виявилися очільники Волинської (Володимир Гунчик), Херсонської (Андрій Гордеєв), Черкаської (Юрій Ткаченко), Рівненської (Олексій Муляренко) та Чернівецької (Олександр Фищук) областей.

Володимир Гунчик посів останнє, 24-е місце, він втратив у порівнянні з рейтингом 2016 року 5 позицій.

На думку експертів, яких опитав КВУ, керівники областей, які посіли останні місця у рейтингу, найближчим часом можуть втратити свої посади, якщо суттєво не покращать результати.

Нагадаємо, народний депутат України Ігор Гузь 7 квітня у парламенті звернувся до прем’єр-міністра Володимира Гройсмана з проханням відсторонити із займаної посади голову Волинської ОДА Володимира Гунчика.

Як заявив Ігор Гузь, нинішній губернатор не контролює ситуацію в області та оточив себе хабарниками. Як приклад, нардеп наводить останній випадок: голова Любомльської РДА Микола Пархомук, якого затримали на хабарі в 2 тисячі доларів.
При цьому лідерами рейтингу, тобто найкращими губернаторами, названі голови Харківської (Юлія Світлична, 1 місце), Донецької (Павло Жебрівський, 2), Кіровоградської (Сергій Кузьменко, 3), Тернопільської (Степан Барна, 4) та Закарпатської (Геннадій Москаль, 5) обласних державних адміністрацій.

Оцінка базувалася на двох критеріях: показниках соціально-економічного розвитку регіонів та опитуванні місцевих експертів.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
Любі свині Показати IP 25 Квітня 2017 17:45
Брехня!!!! Він найкращий - бо казав що ляже в гроб з гарантом!!!!
ОЛЕГ до Любі свині Показати IP 26 Квітня 2017 13:37
Коли це щастя !? Виставляю ящик коньяка з цієї радості !!
губернато Показати IP 25 Квітня 2017 17:53
це голова Волинської Губернії?
1 Показати IP 25 Квітня 2017 18:17
ГАНЬБА!!!
я Показати IP 25 Квітня 2017 18:58
Він найкращий з кінця, дійсно) Так тримата, рухаємось у світле майбутнє!
свєта Показати IP 25 Квітня 2017 19:14
Да, незабаром гунчику настане **зда
ОДА Показати IP 25 Квітня 2017 21:04
Старому пора на пенсію!
ОЛЕГ до ОДА Показати IP 26 Квітня 2017 13:39
І НА ЗОНУ
статистика Показати IP 26 Квітня 2017 08:08
Комітет виборців може нехай-би виборами займався. а то скоро різні "Сільські вісті" будуть рейтинги публікувати :)))
кватира Показати IP 26 Квітня 2017 09:48
А кому ж тоді Кватирко мзду давати буде?
Ліда Показати IP 26 Квітня 2017 15:20
Буде Гунчик, буде Кватирко. Буде Лапін, буде Кватирко. Не буде Гунчика та Лапіна, з**хне - кватирко)))))))
Гуня Показати IP 26 Квітня 2017 16:39
Ганьба і позорисько!
Корінний лучанин Показати IP 27 Квітня 2017 12:12
НЕПРАВДИВА ХАРАКТЕРИСТИКА на ГУНЧИКА від КВУ!!! Гунчик для РОШЕНА ( не хочеться казати ПРЕЗИДЕНТА) - це "ЧЕСНИЙ" чоловік, так він про нього сказав у ЛУЦЬКУ на Театральному майдані під час виборчої кампанії у 2014р з наміром ставити його СМОТРЯЩИМ по ВОЛИНІ. Гунчик - це братан РОШЕНА по бізнесу у КОРПОРАЦІЇ БОГДАН, був там, так званим , ТОП-МЕНЕДЖЕРОМ із з/п більше 100тис.грн. Гунчик під час революційних подій, які відбувались в УКРАЇНІ завжди стояв осторонь і ніколи не висовувався. Хоча при ЮЩЕНКУ, посилав людей у відряження із ЛуАЗу у КИЇВ на МАЙДАН(події 2004-2005рр), бо кум ЮЩЕНКА ПОРОШЕНКО (тоді ПРЕЗИДЕНТ БОГДАНА) зобовязав Гунчика посилати працівників ЛуАЗу у відряження на МАЙДАН для підтримки помаранчевих. Влада використовувала людей у своїх цілях! Гунчик ніколи не СТОЯВ НА ЗАХИСТІ інтересів людей , він завжди був під кимось( НУТРО У НЬОГО ТАКЕ , ЩЕ КОМПАРТІЙНЕ) !!!
петро до ліди Показати IP 27 Квітня 2017 16:34
починає доходити народу, яка шваль править, як вони ссуть кров з України. "І Отєчєство так любить,так за ним жалкує... Так із нього, сердешного, кров,як водуточить..."- хіба не актуальні слова Шевченка сьогодні?Ця Банда Петра Пороха вже перевершила попередників, а саме страшно, що заробляють на війні , яка мала закінчитися за 2 тиждні після виборів Президента.Ганьба їм та виборцям, що вірять цим казкам вже 25 років