USD 39.75 40.05
  • USD 39.75 40.05
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.98

На березі Світязя - незаконні забудови

13 Червня 2014 10:19
В урочищі Гряда кілька ділянок зайняті самовільно. Нині прокуратура подала заяви до суду.

Про це стало відомо під час прес-конференції прокурора області Анатолія Коцури вчора, 12 червня.

З його слів, волинський природоохоронний прокурор 10 червня подав до суду 4 заяви про звільнення самовільно зайнятих в урочищі Гряда земельних ділянок, загальною площею 33 гектари. Крім того, прокуратура вимагає знести на цих ділянках незаконно збудовані споруди.

Нагадаємо, волинська прокуратура отримала доручення від генпрокурора перевірити, чи законно на березі озера Світязь роздавали землю. Термін розгляду доручення сплинув 10 травня. А днями, у тому ж таки урочищі Гряда, активісти віднайшли кілька приватних будинків з вертолітним майданчиком, зареєстровані на підставних осіб. Припускають, що власниками цих маєтків є очільник українських комуністів Петро Симоненко та його однопартієць Ігор Калетнік.

Щоправда, справжні власники цих будинків поки не відомі.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 22
Дістало Показати IP 13 Червня 2014 10:30
А якщо написати, припускають, що це маєтки Олега Тягнибока у нього уже один будується у заповіднику, якщо хтось бачив у передачі "Гроші". Або ще, можливо, Яценюка, Турчинова, Тимошенко ( Тимошенко ні, бо у неї нічого не має, її руки нічого не крали), може вже хватить єрунду писати, припускають, можливо, здається..... перш ніж щось писати , говорити, чи звинувачувати, потрібно мати факти, докази. А оце " ОБС" ( одна баба сказала), уже достало!!!!!
Дістало Показати IP 13 Червня 2014 10:33
І не забудьте видалити цей коментар, бо ж демократія уже прийшла, при Януковичу була цензура, а зараз свобода слова, да така, що боїшся слово не так сказати
Алло, Гараж Показати IP 13 Червня 2014 11:06
Шановний Пане прокурор При 18 гектарах загальної забудованої площі в урочищі Гряда, ваші "бійці" знаходять аж 33 незаконних гектари. Це що, вся Гряда і пів-Шацька будувались не за правилами? Боротись з "окупантами" потрібно, як потрібно і подавати перевірену та достовірну інформацію, а не вражати народ та керівництво взятими з неба десятками гектарів...
Анонім Показати IP 13 Червня 2014 11:26
панове журналісти факти де здогади нікому непотрібні іде 33 га
Сергій Показати IP 13 Червня 2014 16:23
А знайти "халупки" нової влади слабо!!!??? Але щоб копати під нову владу, то потрібно не бути її "шохами" а "правий сектор" такими являєтьсся!
Реаліст Показати IP 13 Червня 2014 16:26
Якась чергова "утка"! Нову владу потрібно зараз контролювати, а не дурньою займатись!!!!!!!!
Владимир Показати IP 13 Червня 2014 17:03
Вот это - разводят народ! Кто-то сказал, кто-то недослышал, кто-то недослышанное пересказал. вот это уже пишут статьи... нечего сказать...
Юлія Показати IP 13 Червня 2014 18:20
«Правий сектор» — це бандити, яких кришує нова влада, тому і не мають вони кари за свої вчинки!!!Стаття явно написана на чиєсь замовлення, в якої нема ніяких доказів..
Ника Показати IP 13 Червня 2014 21:02
Зрозуміло, що такі статті зараз будуть дуже поширеними, бо нова влада всілякими можливими способами буде прагнути звести наклеп на всіх, хто їй неугодний. Тому такі статті не варті довіри і тим більше уваги.
Ірина Показати IP 13 Червня 2014 22:06
Сама назва статті розсмішила. До Дніпра у Києві не підійдеш через незаконні забудови, а тут раптом законники обізвалися. Що до київських олігархів підійти страшно? Чи вони підкинули наживку для демонстрування своєї діяльності, але так аби подалі від столиці?
Сергій Іванович Показати IP 13 Червня 2014 22:21
не має доказів - бо без документального підтвердження з таким самим пшиком можна сказати що це маєтки ющенка.... але це дуже чітко сплановане замовлення аби створити таку собі ауру навкого і партій і людей ... Чи актуально це маю сумнів, бо йде війна.
Natali Показати IP 13 Червня 2014 23:10
А звідки дані, що маєтки належать Симоненку? Його там бачили? І одразу ж інформацію про візит Правого Сектору подають на всіх сайтах....очевидно, що все це замовна акція. Проти Симоненка і Компартії!
Валентина Показати IP 13 Червня 2014 23:13
На Сході України йде війна, а в Києві ділять портфелі. Якби не юнці-патріоти. нас би з потрохами зжер агресор. А от наші чинуші одним рейсом чкурнули б за кордон, де на них вже сім'ї чекають.
Марина Показати IP 13 Червня 2014 23:17
Або надавайте підтвердження, факти і докази, або не дискредитуйте самі себе і не публікуйте неперевірену інформацію.
Олег Показати IP 15 Червня 2014 18:12
Шановне товариство! Якщо все "припускати" - то багато до чого можна дійти. Не знаєте - не пишіть. А то у таки "припуски" можна було б вписати ще й прізвище автора цієї замітки
Оля Показати IP 15 Червня 2014 20:02
Коли вже журналісти будуть писати правду, а не власні домисли. За наклеп - в суд!
Оксана Показати IP 15 Червня 2014 22:34
З нетерпінням чекаю що правий сектор та журналісти пройдуться і по маєтках провладних депутатів, президента, прем'єра.Бо ж вони чесні та відані людям і живуть в гуртожитках.Це жах якийсь, що немає чим займатись то їдьте до Слав'янська там будете корисніші.
Марат Показати IP 16 Червня 2014 09:09
" Правому сектору" немає чим зайнятися ,тому вони і шукають всілякі компромати ,а чи відповідає це дійсності - не перевіряють.
Арсен Показати IP 17 Червня 2014 09:39
Журналісти як завжди на вістрі незнаючи чи правдива інформація чи ні. За це треба відповідати, що стосується активістів правого сектора то варто свої дії підкріпити в правовому колі, а не спонтанно обливати брудом.
Люда Показати IP 17 Червня 2014 16:37
ну звичайно назва статі вразила.. Незаконні????? Звідки інформація?????????Перевіряли... Наклепи зводяться і все!
Ксенія Показати IP 18 Червня 2014 23:12
Це лише видумки,немає конкретних фактів для доказу,що ці будинки саме даних осіб
Елена Показати IP 25 Червня 2014 11:42
Должны быть предоставлены соответственные документы. Очень круто взялись наводить порядок! Ребята выпускайте свой пар в Краматорске, а лучше на границе самой, чтоб чужие не залезали в Украину!