USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Петро Порошенко на Волині. Трансляція

23 Березня 2018 15:02
П’ятий Президент України Петро Порошенко 23 березня з робочим візитом прибув на Волинь. Цього дня він візьме участь у нараді з активом краю.

Очільник держави представив нового голову Волинської облдержадміністрації Олександра Савченка.

Нагадаємо, що інформація про те, що генерал-полковник Олександр Савченко може замінити Володимира Гунчика з'явилася ще у грудні минулого року. Сам Савченко висловив готовність очолити Волинську ОДА.

Деталі візиту – в текстовій трансляції Інформаційного агентства Волинські Новини та відеотрансляції ТРК "Аверс"
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
Майдан Київський Показати IP 23 Березня 2018 14:30
До такого поважного приїзду навіть сніг не розчистили.Наче на північному полюсі.
Тіпочок до Майдан Київський Показати IP 23 Березня 2018 15:22
То просто вчора Тарас Шкітер в фейсбучіку написав, що знає точно!!! що в п'ятницю Порошенка в Луцьку не буде. Видно комунальщики його читають - така от накладочка вийшла))
Вова Показати IP 23 Березня 2018 14:31
Дармоїди!!!
111 Показати IP 23 Березня 2018 14:38
Забули сніг перефарбувати в зелений колір!
Анонім Показати IP 23 Березня 2018 14:39
Світлофори повиключали
777 Показати IP 23 Березня 2018 14:40
Какое счастье!
1 Показати IP 23 Березня 2018 15:00
бурульки всі позбивали?
ОДА Показати IP 23 Березня 2018 15:11
Вже давно пора гнати аморального Гунчика! Це зрадник в друзях, і в сім`ї!
сусід Показати IP 23 Березня 2018 15:12
бачу наш президент втомлений)()()
Директор Показати IP 23 Березня 2018 16:29
Всі не дочекаються гаранта, а що заступники тепер будуть робити, їм не до сміху. Знову чекай перетрубацій.
анатолій. Показати IP 23 Березня 2018 19:14
дався вам сніг.дороги чисті? чисті. то,чого ще треба.з газонів прибирати сніг? ПРИБЕРІТЬ БІЛЯ СВОЇХ ДВЕРЕЙ-ХАЗЯЇ.
Лучан Показати IP 24 Березня 2018 12:34
Савич пиши щось цікавіше )
Фатит Показати IP 25 Березня 2018 11:49
Дивлячись на целый все , мабуть мій легетивний президент всеж таки Янукович