Під час виплати субсидій виникла «дірка» у 10 мільярдів
На виплату субсидій за житлово-комунальні послуги не вистачає 10 млрд грн. Нині Міністерство фінансів готує відповідні зміни до держбюджету і уряд проситиме Верховну Раду ухвалити їх.
Про це сьогодні, 7 червня, після засідання уряду сказав віце-прем'єр-міністр Павло Розенко, пише УНІАН.
"Мінфін готує зміни до бюджету. Там буде приблизно 10 мільярдів гривень. Ця проблема тягнеться з минулого року - непогашення боргів. Я думаю, що 10 мільярдів гривень розв'яжуть ситуацію нормально. Ці кошти потрібні для спокійного, нормального входження в опалювальний сезон", - сказав Розенко.
Нагадаємо, держава почала впроваджувати часткову монетизацію субсидій.
До слова, як повідомлялося раніше, якщо не будуть внесені зміни до держбюджету, то на Волині до кінця року може утворитися майже два мільйони боргу за «комуналку». І не з вини населення. Адже за три місяці область використала всі кошти, надані з держбюджету на виплату субсидій. Все це тому, що Волинь – одна з областей, якій найменше передбачили грошей в казні.
Нагадаємо, навесні на Волині виникла проблема з відшкодуванням теплопостачальним організаціям витрат, пов’язаних із наданням населенню пільг і субсидій. Через низькі розрахунки теплопостачальним організаціям не затверджують ліміти на газ.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це сьогодні, 7 червня, після засідання уряду сказав віце-прем'єр-міністр Павло Розенко, пише УНІАН.
"Мінфін готує зміни до бюджету. Там буде приблизно 10 мільярдів гривень. Ця проблема тягнеться з минулого року - непогашення боргів. Я думаю, що 10 мільярдів гривень розв'яжуть ситуацію нормально. Ці кошти потрібні для спокійного, нормального входження в опалювальний сезон", - сказав Розенко.
Нагадаємо, держава почала впроваджувати часткову монетизацію субсидій.
До слова, як повідомлялося раніше, якщо не будуть внесені зміни до держбюджету, то на Волині до кінця року може утворитися майже два мільйони боргу за «комуналку». І не з вини населення. Адже за три місяці область використала всі кошти, надані з держбюджету на виплату субсидій. Все це тому, що Волинь – одна з областей, якій найменше передбачили грошей в казні.
Нагадаємо, навесні на Волині виникла проблема з відшкодуванням теплопостачальним організаціям витрат, пов’язаних із наданням населенню пільг і субсидій. Через низькі розрахунки теплопостачальним організаціям не затверджують ліміти на газ.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
У Франції поліція під час рейду проти наркоторговців виявила викрадену картину Пікассо
Сьогодні 00:15
Сьогодні 00:15
Лише кожен четвертий американець вважає, що війна з Іраном була того варта. Опитування
23 Червня 2026 23:42
23 Червня 2026 23:42
Смертельна поїздка на Львівщині: власник прокату дав 17-річній дівчині несправний квадроцикл без гальм
23 Червня 2026 23:21
23 Червня 2026 23:21
⚡️Наш Telegram-канал. Оперативні новини з Волині, України і світу⚡️
23 Червня 2026 23:14
23 Червня 2026 23:14
Клуб УПЛ підписав футболіста з Ковеля
23 Червня 2026 23:01
23 Червня 2026 23:01
Медведчуку оголосили підозру у виправданні збройної агресії РФ
23 Червня 2026 22:40
23 Червня 2026 22:40

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.