USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Силовий розгін блокади: активісти у стінах ОДА

13 Березня 2017 23:07
Активісти прийшли в ОДА з вимогою звільнити блокувальників торгівлі з ОРДЛО, яких захопили сьогодні правоохоронці на редуті у Кривому Торці.

Зібратися лучан під стінами ОДА закликав активіст і депутат міської ради Микола Собуцький.

Про це він написав у Фейсбуці.

«Редут у Кривому Торці розігнали КОРД та СБУ! Блокадників жорстко побили і запакували! Хто проти парашенківського безпридєлу - під ОДА! Шини та бочки вітаються!!!» - йдеться в дописі.

Відео подій в ОДА опублікував Богдан Климчук.
ГГолова ОДА Володимир Гунчик вийшов до активістів і вкотре підтвердив, що він проти блокади, хоча й не підтримує силовий розгін редуту. Також він заявив, що не в курсі подій, і дізнався про захоплення редуту СБУ і працівниками КОРДу від активістів.

Зі слів Гунчика, затриманих людей потрібно відпустити, але після розслідування. Натомість активісти наполягали на тому, аби негайно звільнили затриманих на редуті людей.

В ОДА прибув очільник волинської поліції Петро Шпига.
Активісти нагадали голові ОДА події Майдану, у відповідь він пішов до кабінету телефонувати керівництву.
13 березня сили СБУ та спецпідрозділ КОРД захопили редут торгівельної блокади на станції Кривий Торець. Нардеп Ігор Луценко із посиланням на неназвані джерела заявив про 30 затриманих.

«За повідомленням волонтерів, 16-й редут повністю розгромлено. Джерела інформують про близько 30 затриманих, про операцію, у якій брали участь тітушки, СБУ та Нацгвардія - спочатку редут було оточено, потім почалися побиття та затримання, мобільні телефони у учасників блокування позабирали», - повідомив він.

Раніше один з учасників блокади, нардеп Семен Семенченко заявив, що невідомі вдерлися до редуту «16 добровольчого батальйону» у Кривому Торці на БТРах. У СБУ, натомість, заявили, що не штурмують блокадників, а борються з диверсантами.

Нагадаємо, Полтавська обласна рада підтримала економічну блокаду окупованих територій Донеччини та Луганщини. Дещо раніше Тернопільська облрада попри «мінування» проголосувала за підтримку блокади ОРДЛО.

Блокаду торгівлі з Донбасом підтримала Волинська обласна рада, низка міських та районних рад області. Однак напротивагу органам місцевого самоврядування у виконавчій вертикалі інші погляди. Зокрема, губернатор Волині висловився проти блокади «торгівлі на крові».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 52
луцький Показати IP 13 Березня 2017 19:25
Вам, Собуцькому і Ко., яка б не була влада - вся не така! :) Но ви ж її обрали!!!
Андрій до луцький Показати IP 13 Березня 2017 22:17
все нормально пацани,працюємо по старій схемі,завтра оголошуємо Волинську Народну Республіку,вибираємо народного мера губернатора і об'єднуємося з Дирою.я так зрозумів Парасюк і Грішин про це мріють,а Х**ло напевне взагалі не спить,в захваті від "патріотів".
Лікар до Андрій Показати IP 13 Березня 2017 22:46
Народний губер - Собуцький! А мер хто?
Анонім до Лікар Показати IP 14 Березня 2017 10:33
Старий чи малий? Це ж його батько цього був заступником Голови Ода чи Голови облради?
34 до луцький Показати IP 14 Березня 2017 07:12
Як надоїли вже ті активісти
Дикий до 34 Показати IP 15 Березня 2017 22:29
Просто за день до того був повний місяць...
Иван Показати IP 13 Березня 2017 19:36
Та сколько ж можно терять барыши на потоках!!!
Цікавий Показати IP 13 Березня 2017 19:46
Поясніть в чому різниця між тітушками і активістами? Як їх розпізнавати?
Анонім до Цікавий Показати IP 14 Березня 2017 02:17
Розпізнати дуже просто: після отримання безвізу самі перші ламануть якраз активісти-патрійоти
Лікар Показати IP 13 Березня 2017 19:53
Гунчик має відповісти за все!
СБУ Показати IP 13 Березня 2017 19:58
Барига поп, і купа бандюків, які на крові патріотів захопили владу, роблять свою чорну справу.Ганьба такій владі.
Анонім Показати IP 13 Березня 2017 19:59
Оооо - скоро новий Майдан. Залишилось зовсім трошки
Анонім до Анонім Показати IP 14 Березня 2017 02:14
Певно гроші після другого майдану кінчаються, то треба третій.
Вася Показати IP 13 Березня 2017 20:00
Гунчика на мило!
Лікар до Вася Показати IP 13 Березня 2017 20:45
Собуцький - наш лідер! Хай очолоть Волинь, справжній партіот!
Андрій Показати IP 13 Березня 2017 20:00
Ну принаймні Гунчик на роботі...
123 Показати IP 13 Березня 2017 20:25
Кучка неудачников и беспредельщиков, перед ней губернатор и начальник милиции как шавки хвостом виляют, ну и куда с такой властью и порядком?
Анатоль_ Показати IP 13 Березня 2017 20:32
Я в шоці!!!! Що знову????На майдані ж казали шо вже все- "Здобули"!!!
волинянам Показати IP 13 Березня 2017 21:11
так гунчик просто ганебний губернатор, але що зробив собуцький - хі хі хі
Диванним волинянинам до волинянам Показати IP 14 Березня 2017 10:42
А що робиш ти???? Все влаштовує ?!тоді ти раб !!!!
123 Показати IP 13 Березня 2017 21:14
Проба пера!!! А почерк то знайомий!! З чим боролись на те напоролись.
123 Показати IP 13 Березня 2017 21:44
Почекайте-но, це нова СБУ танова поліція. Ці теж нецгодні і служать бандитській владі? Чи може, все-таки треба порядок наводити? Відморожені, що прикриваються національними ідеями та лозунгами, втікайте,бо скоро вам усім хана буде.
За Україну Показати IP 13 Березня 2017 21:59
Активістам треба зупинитися, бо вже маємо війну і з за них, що далі ? Владу обирати тільки на виборах і за Конституцією , а не шинами і палками
Укроп Показати IP 13 Березня 2017 22:20
Скільки можна терпіти цей безпредел з цим активістами. Люди - невже вам недостатньо 2-х майданів, невже хтось з вас вірить що ці мудаки такі як Климчук, Алексєєв, Собуцький зроблять щось корисне для України? Крім пустих лозунгів і утопічних ідей ці пройдихвости нінащо не здатні. Якщо хтось думає що третій майдан нам принесе мир і достаток він сильно помиляється. Третій майдан це розвал країни, розвал економіки і про таку країну як Україна, в її сьогоднішніх кордонах, ми будемо згадувати як ту Україну яка була в нас до війни. Не ведіться на заклики цих муд*ків...
Віктор до Укроп Показати IP 13 Березня 2017 22:58
Ви рахуєте за нормальне торгівлю з Днр? На це не треба ніяким чином реагувати? А Миколу знаю особисто...Повірте якби всі такі були можновладці то в країні був би лад....
8643 Показати IP 13 Березня 2017 22:30
на манеже все те же, Паша другий раз халява не прокатить
Лікар до 8643 Показати IP 13 Березня 2017 23:15
Історія повторюється двічі: вперше - як трагедія, вдруге - як фарс. Не я сказав.
Роман Шухевич Показати IP 13 Березня 2017 22:59
Хлопці, візьміть іще луцький завод порошенківської корпорації "Богдан". Тоді Ваші вимоги набагато швидше виконуватимуться...
олигарх шухевич Показати IP 13 Березня 2017 23:44
на фоне меняющегося тренда, цирк приобретает формы сюрреализма...)
цікаво Показати IP 14 Березня 2017 00:56
Активісти згадали за Устилуг, Доманово. Це якраз основні шляхи торгівлі з Дирою . Ще одна точка через яку масово йде торгівля з ЛДНР - Ягодин. Мабуть забули? Ще там незавадить величезний блокпост.
ДТП Показати IP 14 Березня 2017 01:16
Пропоную захопити Конищенську сільраду та визнати недовіру землевпоряднику. Він гад не знає, що таке ООН
Олександр до ДТП Показати IP 14 Березня 2017 07:37
Свою громадську позицію потрібно проголошувати не порушуючи прав інших громадян. А тут-захопили орган центральної влади області, паралізували його роботу. Беріть плакати, лозунги і вперед на місце подій на сході, ближче до злочинної влади. Або - тихо сидіть вдома та працюйте на благо нашої країни ( це, на мою думку, більш ефективніше)
Перехожий Показати IP 14 Березня 2017 01:18
70 чоловік, це не вся громада області! Не розписуйтесь за всіх! І взагалі, як ви вже за*бали своїми качєлями! Ідіть по роботах, нероби. Ви самі до цього ср*ча довели! Хочете ще гірше зробити?
проходь повз до Перехожий Показати IP 14 Березня 2017 12:25
як показали громадські слухання щодо підвищення вартості проїзду у маршрутках - 70 чоловік - це уся громада міста, принаймні.
Увага Показати IP 14 Березня 2017 07:06
На статті політичного спрямування масово злітаються російські агенти, що закріплені за конкретним інтернет-виданням, для створення антиукраїнських настроїв! Будьте уважні!!!!!!!!!!!!!!!!!!
До уваги до Увага Показати IP 14 Березня 2017 09:36
Якби тут писав дійсно народ (а він у більшості просто читає це все і плюється), то ви звинуватили більшість волинян у роботі на Кремль, бо ви ВЖЕ ДОСТАЛИ народ!!!
Жыр Показати IP 14 Березня 2017 07:45
Здарова! Давненько я к вам не заглядывал. Как вообще сами-то?
Документ Показати IP 14 Березня 2017 07:45
документ про звільнення - це Наказ, а заява-звернення від імені губернатора Гунчика ще не звільняє високопосадовців (аваков, нач. СБУ ...), це просто вияв позиції, в даному випадку це підтримка точки зору волинського народу чи принаймі активістів. А те що відмазується словами "я не можу підписати такий документ" означає, що боїться і що справді кістьми ляже, а такого не зробить. Значить не з народом. А дарма. Покійний Климчук відразу зрозумів в чому сила народу, в чому сила єдності. А цей дражниця, розпікає людей. А може це спеціально??????.
Велика сила Показати IP 14 Березня 2017 08:20
Світлано Головачук! Чому такий крупний шрифт? "Затмить" собой весь мир? А може краще помовчати, якщо правду висловити неможливо через займану посаду або через страх!!! Історія повторюється, а дійсний перебіг подій постійно показують інші люди. Не дражніться з народом, бо разом ми - ВЕЛИКА сила!!!!
Дістали Показати IP 14 Березня 2017 08:46
Активісти- це резидент України, який знаходиться на зарплаті в одного чи іншого кола високих політичних діячів.
Анонім Показати IP 14 Березня 2017 09:09
я ніколи не бачив стільки позитивних коментарів за орка гунчика , що те очкасте на чолі зі своім баригою зробило за останні три роки , вся краіна котиться в прірву , а тут коментарі а хто як не він, самий кращий,псевдопатріоти і т.д. ні одного слова немає за псевдопатріотів лапіна і ім подібних, вся риговська шваль повернулася на своі крісла, людей ніщими зробили , дороги в області як після війни і у того б*дла вистачає наглості сидіти зі св*нячим р*ло, згадайте покійного клімчука , той хоч виходив до людей заспокоював та навіть на коліна перед людьми ставав ,я думаю воно не злізе зі свого крісла по добру, а на рахунок телебачення і коментарів то тут росія відпочиває, я в шоці........ольгіно вже в луцьку
хвілолог Показати IP 14 Березня 2017 09:10
Так, я проти активістів, бо я не можу сплатити комунальні, я не можу оплатити навчання своєї розумної і талановитої дитини, мені грошей заледве вистачає на харчі і дрантя з гуманітарки - це вина активістів. Так, я підтримую мільйонера Гунчика і мільярдера Порошенка, які привели нас в "щасливе" сьогодення і приведуть ( не дай Господи!) в ще "щасливіше" майбутнє .
Анонім Показати IP 14 Березня 2017 09:27
Давайте, ламайте двері в ОДА!!! Покажіть ще раз своє дикунство. В акурат перед остаточним голосуванням про безвіз! Потім не дивуйтесь.
Анонім до Анонім Показати IP 14 Березня 2017 10:27
що ти мелеш про безвіз ти хоч раз в європі був ти хоч знаєш ставлення тих людей до Украіни, вони сьогодні думають що це у нас громадянська війна , а на рахунок безвізу то більшості населення украіни ним ніколи не скористається при цій бидловладі , по безвізу можна поіхати тільки туристом ,а гроші на такі забави є зараз в свиней біля корита, і то не факт що вони його приймуть адже вся затримка в тобу що в Украіні корупція і контрабанда процвітає плюс нище населення , про безвіз воно гавкає як порошенко третій рік
Анонім до Анонім Показати IP 14 Березня 2017 13:20
"..мелеш, воно, гавкає..." ось вся ваша патріотична велич та культура. І не прирівнюйте себе до всього народу!
Анонім до Анонім Показати IP 14 Березня 2017 14:23
я бувший військовий на відміну від тебе , маю вищу освіту , а зараз завдяки таким як гунчик і барига по світу їду щоб сім"ю якось забезпечити ,більше того я бачу що всім країнам Європи вже ніякого бажання немає співпрацювати з корумпованою країною , де вони мають збитки від санкцій а ота свинота готова по трупах іти лиш би торгувати з терористами і на відміну від тебе яке має хвайне місце і готовий одне місце порвати тількиб на роботі залишили ,я бачу що тут для моіх дітей і внуків майбутнього немає
вчителька Показати IP 14 Березня 2017 09:35
але ж і заголовок статті !!! "Активісти у стінах ОДА....." Вони там що, замуровані? Грамотії, 2 слова зв'язати не можете, знаєте тільки "ганьба" і "геть", а на їх місці себе активних бачите. Які активісти, така й Україна!
Анонім Показати IP 14 Березня 2017 10:38
Колін тато покерував областю, тепер Коля хоче. нічо ніпанятно. Гунчик підтримував Коліну вождіню Вусенко, а "Самопоміч" відплатила Гунчику чорною невдячністю. Чи може з Гунчика ліплять мученика?
Блокуйте ще! Показати IP 14 Березня 2017 11:19
Украинские предприятия принесут в бюджет ЛНР на 40% больше налогов. Благодаря налоговым отчислениям предприятий, которые ранее находились под украинской юрисдикцией, поступления в бюджет ЛНР значительно вырастут. Об этом 12 марта в программе «Скажите правду» телеканала «Луганск-24» сообщил первый заместитель председателя Государственного комитета налогов и сборов ЛНР, начальник государственной налоговой службы Игорь Яцуненко. По подсчётам специалистов Госкомитета налогов и сборов ЛНР, поступления в бюджет увеличатся на 40-45% от того количества налогов, которые поступали ранее. – Увеличатся поступления, и это повлияет и на выплату пенсий, поскольку единый социальный взнос будет идти к нам сюда. Поступления дополнительные будут, и их будет немало, – сообщил Игорь Яцуненко. Кроме этого, налоговые поступления в бюджет ЛНР постоянно увеличиваются. В 2016 году в республике стало в два раза больше налогоплательщиков, чем в 2015 году. Увеличивается и объём поступлений: так, показатели уплаты налогов в январе-феврале 2017 года в три раза больше, чем за аналогичные месяцы прошлого года. Наибольшая часть поступлений в бюджет ЛНР происходит от предприятий угольной отрасли, транспортных предприятий и от предприятий пищевой и перерабатывающей промышленности.
Самий крутий незалеж Показати IP 14 Березня 2017 12:13
Вимагаю припинити торгівлю всіх і зі всіма. І відправити у відставку всіх і зі всіх посад. Якщо не виконаєте мої вимоги, я стану ще рішучішим іще крутішим активістом!!!
блокада_мозгу Показати IP 14 Березня 2017 12:14