USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У Луцьку може з’явитися вулиця на честь Бориса Клімчука

4 Листопада 2015 15:17
Одну із луцьких вулиць можуть назвати на честь екс-губернатора Волинської області Бориса Клімчука.

Із пропозицією дати ім’я видатного волинянина одній із вулиць обласного центру виступив під час вечора пам’яті Бориса Клімчука Луцький міський голова Микола Романюк.

Він зауважив, що Луцьк багато чим завдячує колишньому очільнику Волинської ОДА. Зокрема, серед заслуг Клімчука градоначальник відмітив реконструкцію залізничного вокзалу у Луцьку, а також зведення нового корпусу ЗОШ № 27 й старт будівництва сучасного перинатального центру.

З його ініціативи та за його підтримки вдалось реалізуватибагато важливих проектів. Тому відразу після виборів я внесу на розгляд сесії Луцької міської ради пропозицію, аби присвоти одній із луцьких вулиць ім'я Бориса Клімчука», – пообіцяв Микола Романюк.

Нагадаємо, раніше Інформаційне агентство Волинські Новини повідомляло про те, що у Луцьку вшановували пам’ять колишнього очільника волинської облдержадміністрації й просто видатного волинянина Бориса Клімчука. Вечір спогадів про «сина волинської землі», як любив називати сам себе Борис Петрович, відбувся 3 листопада о 18:30 в приміщенні Волинського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені Тараса Шевченка.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
лучани Показати IP 4 Листопада 2015 15:22
Клімчук все вирішував по "понятіям" ,а не по закону. Багато чесних людей постраждали через дії Клімчука, а тут вулицю хочуть назвати.
лучанка до лучани Показати IP 5 Листопада 2015 00:10
Борис Петрович, спочивайте з Богом.Багато чесних людей зробили висновки своїм діям(за часи правління Клімчука),якщо захочуть вулицю назвати його іменем,то більшість адекватних людей буде за.
Лана Показати IP 4 Листопада 2015 15:23
Залишіть в спокої Клімчука. Нічого такого він не зробив для Волині. Його заставили написати на звільнення під час Майдану, бо був від партії регіонів. Яка ще вулиця? Ви про що? Може ще на честь Башкаленка назвати вулицю? Потрібно враховувати побажання багатьох лучан, а не когось одного.
Анонім Показати IP 4 Листопада 2015 15:30
ТОДІ ПРОПУНУЮ ФОНТАН НАЗВАТИ В ЦЕНТРІ МІСТА Микола Романюк.. ПРОТИ КЛИМЧУКА НІЧОГО ОСОБИСТОГО ХОРОША БУЛА ЛЮДИНА....
Лучанин до Анонім Показати IP 4 Листопада 2015 16:17
Не треба порушувати авторські права! Цей фонтан вже має назву - ім.Кривицького.
Вася Показати IP 4 Листопада 2015 15:49
В Ковельському районі краще
Романюку Показати IP 4 Листопада 2015 16:34
Краще б він цього не говорив перед виборами. Багато хто тепер задумається....
житель Луцька Показати IP 4 Листопада 2015 16:52
мудра була людина! та професійний менеджер Волинської області!
Штефан, Луцьк Показати IP 4 Листопада 2015 19:24
Бозюню коханий! Ім'я "Дєточки" - "мій президент, мій президент", та у претенденти на перейменування вулиці у Луцьку? Регіонала і злодія? Комсомолець М. Романюк, точно із бика впав на виборчих перегонах! То назвіть вже, заодно, тим позорним іменем обласний центр "Клімчкоградом" і перейменуйте Стир у річку імені Бориса Клімчука. Віват, комуняки! Добре стараєтесь. А волиняки так і залишились ополішученим червоним бидлом та п'яним збродом всіх часів та імперій. "Бруд і грязь Москви!" Свинота неотесана.
Анонім до Штефан, Луцьк Показати IP 5 Листопада 2015 19:12
Молодець, 100%
123 Показати IP 4 Листопада 2015 19:56
Це вже лишнє,.на сьогодні багато героїв,які також можуть претендувати на таке....не дурійте.
корінний Показати IP 4 Листопада 2015 20:22
Дядько був не поганий, але це питання треба виносити на сесію через років десять.
Любопитний фінансист Показати IP 4 Листопада 2015 23:49
Ви вельмишановний пане напевно не з Волині добром від вас аж завіває
111 до штефан, луцьк Показати IP 5 Листопада 2015 09:00
ойойой.... які слова знає диванний спецназ.. напевно мізинцем в диван вдарився, шо злий такий...
Наталка Небайдужа Показати IP 7 Листопада 2015 14:04
А це нічого, що всі вищеперераховані "заслуги" Клімчука були просто його обов"язками, які він мав виконувати знаходячись у губернаторському кріслі!?