USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

У Луцьку з 1 квітня здорожчає проїзд у маршрутках

28 Березня 2017 09:55
Рішення про підвищення тарифу на проїзд у луцьких маршрутках до 4 гривень ухвалили члени виконкому.

Про це йшлося під час засідання виконавчого комітету Луцької міськради 28 березня.

Директор департаменту економічної політики Олександр Озінович повідомив, що вартість проїзду пропонують підвищити з 1 квітня. Член виконкому Олег Бондарук рекомендував колегам утриматися під час голосування, відзначивши, що спочатку потрібно обстежити пасажиропотік на усіх без винятку маршрутах. Він нагадав, що попереднє обстеження пасажиропотоку показало вартість на рівні 3,4 гривні, тож йому незрозуміло, чому пропонують підвищити вартість проїзду до 4 гривень. Він закликав перевізників оперувати лише цифрами, адже їхні дані наразі не відповідали дійсності.

Своєю чергою, перший заступник міського голови Тарас Яковлев закликав підтримати проект рішення, зауваживши, що тариф у 3 гривні не відповідає дійсності. З його слів, постійні обстеження пасажиропотоку потрібні, але вони потребують значного людського та фінансового ресурсу.

Директор підприємства «Санрайз» Юрій Девіцький зазначив, що у перевізників існують проблеми з капітальним ремонтом транспортних засобів, які вже 6 років не оновлюються. Чимало автобусів, з його слів, зараз стоять з капремонтом кузовів та двигунів. Він наголосив, що в усіх обласних центрах тариф на проїзд вже підвищили, навіть у Рівному з лютого цього року до 4 гривень. Водночас, він визнав, що існують порушення з боку водіїв.

Члени виконкому підтримали проект рішення про здорожчання тарифів на проїзд у маршрутках.

Нагадаємо, раніше виконком прийняв рішення про обстеження пасажиропотоку у всіх маршрутках міста.

Варто додати, у той час, коли перевізники з боєм добиваються підвищення вартості проїзду, в мешканців міста є чимало нарікань на якість перевезень. Пересічні лучани часто скаржаться на поведінку водіїв, недотримання ними графіків руху, холод в транспорті та якість перевезень.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 42
Житель Показати IP 28 Березня 2017 10:05
В чергове в полішуків обтерли ноги.
Анонім до Житель Показати IP 29 Березня 2017 01:52
В тому числі і Батьківщина
Лучанин до Житель Показати IP 30 Березня 2017 15:27
Ви що думаєте що стане менше людей їздити на маршрутках?Менше не стане їздити.Як їздили так і далі будуть їздити пасажири.Люди будуть платити і 4 і 5 грн.-бо людям треба добиратися на роботу і т.д. Лучани не такі вже й багаті щоб кожен день на таксі їздити.Вони просто змушені будуть платити ту ціну яка буде в маршрутці.Але ж є завжди альтернатива.Не хочеш в маршрутці-іди пішком,нехочеш пішком-їдь на траліку,нехочеш на траліку,їдь на велисопеді або викликай таксі.Ніби тільки одні маршрутки в Луцьку їздять! ЗАВЖДИ Є ВИБІР!
Лесюня Показати IP 28 Березня 2017 10:11
Давно пора.Хватить водіям за свої кошти купляти запчастини.Якби все було добре то водії неприїзджали додому у 1.00 ночі,і не було Б холодно у маршрутках
Я до Лесюня Показати IP 28 Березня 2017 12:11
Можна подумати, якщо підніметься плата за проїзд, то якість обслугавування покращиться. Ми надалі будемо їздити в брудних маршрутках з водіями-хамами, які коли їм захочеться, будуть зїзджати з маршрутів і тепліше від того не стане.
Хрен собачий до Лесюня Показати IP 28 Березня 2017 13:09
Лесюня, а що у нас маршрутки їздять до 01.00 ночі???...це ЩОСЬ нове...Якщо твій чоловік водій, то можливо він ще до якоїсь Лесюні заїжджає на" капремонт", перед тим як приїхати додому?. :)
щвондєр Показати IP 28 Березня 2017 10:19
пдри
Юрист Показати IP 28 Березня 2017 10:21
Таке рішення е лобіювання інтересів основних перевізників. Міська рада як завжди не думає про мешканців Луцька. Якщо хочуть підняти тариф то нехай приведуть свої маршрутки в належний вигляд, а то всі маршрутки задріпані страшно зайти і нехай чесно рахують кількість перевезених пасажирів. Перед тим була публікація, що перевіривши пасажиропотік виявили, що перевізники значно занижують його і що підстав для підвищення тарифу немає. Що змінилось? До влади йдуть корупціонрери??
Анонім до Юрист Показати IP 28 Березня 2017 11:44
Та по любому Яковлев в долі!!
Баптист до Юрист Показати IP 28 Березня 2017 14:33
Пора би мешканцям Луцька почати думати про себе самим, а не довіряти таку важливу справу людям, які навіть на найменшу довіру не заслуговують.
луцький Показати IP 28 Березня 2017 10:23
Ну от тепер громада повинна сказати і показати, що вона справжня громада і що її думку треба враховувати! А ні - тоді і надалі будуть вами керувати а ви, понуривши голову, будете мовчки все проковтувати і лише у коментах обурюватись!
Вася Показати IP 28 Березня 2017 10:36
Оце та влада яка працює на себе а не на громаду. Заплатили перевізники -власники і все тепер пішки весною літом ходити зручніше буде а маршрутки хай гасають по місту. Фу яка влада кричали працюють на громаду а де гроші брати щоб оплатити проїзд???????????????????????????????????????????????????????Бид ---та
Луцьк Показати IP 28 Березня 2017 10:46
Всі лучани до міської ради треба добиватись свого нехай навпаки в такі часи допоможе влада людям і стане маршрутка по 2 грн. Не хочуть ці перевізники знайдуться інші з інших областей. А ці бариги нехай їдуть в інше місто і там качають права. Лучани давайте єднатись а то нас голож---пих по світу пустять все обдеруть та влада!
Анонім до Луцьк Показати IP 28 Березня 2017 21:02
Згідна, але маршрутки не по 2 грн. зробити а по 1 грн. повинна влада. Вся надія на нову команду Укропу вони до громади прислухались завжди.
лучанин Показати IP 28 Березня 2017 10:52
Буду ходити ногами, та по можливості підвозити всіх охочих власним авто, якщо люди вирішать боротись за свої права та не користуватись послугами маршрутних таксі, які грабують простих людей для свого збагачення
Анонім Показати IP 28 Березня 2017 10:52
От побачите, навіть після подорожчення все одно будуть іздити зламки!
оля Показати IP 28 Березня 2017 11:02
Потеплішало - буду ходити пішки і для здоров"я корисно, і економно. В своїх "смердючках непомитих" хай повітря возять.
Трикаш Показати IP 28 Березня 2017 11:23
ужас як з людей издиваються
Бодя Показати IP 28 Березня 2017 11:26
Тормозні колодки поміняти навіть не можуть, та маршрутка як стає на зупинці то "візг" на всю вулицю.
Konan Показати IP 28 Березня 2017 11:36
Якщо після підвищення якась маршрутка буде диміти... пропоную їх спалювита на маршруті.... щоб г*ндони з міської ради і нова поліція хоч трохи думали і виконували свої функції.
КРАЯНКА Показати IP 28 Березня 2017 11:54
ТЕРМІНОВО ВВЕСТИ ЕЛЕКТРОННІ КВИТКИ !!!
Ксюша Показати IP 28 Березня 2017 11:57
О відразу видно господарі прийшли в Міськраду..Заживемоооо.. Ціни підняли, а сервіс де?
Віталій Показати IP 28 Березня 2017 12:47
Що ж, нафіг ті маршрутки, пересідаємо на велосипеди
Вовчик. Показати IP 28 Березня 2017 13:39
4 гривні так 4. То тепер водій якому ти даєш за проїзд ЗОБОВ'ЯЗАНИЙ ВИДАТИ тобі особисто проїздний квиток, а то вони нарвуть їх на один рейс від КРЗ до ЛПЗ штук 20 хто хоче той і бере. А доїдеш ти до своєї зупинки чи ні це друге питання. Попав водій в ДТП в тебе немає квитка за проїзд значить ти заєць і жодна страхова компанія не буде покривати Ваші витрати на лікування, а коли присутній квиток тобто ти вже застрахований від будь-яких неприємностей на маршуті і це легко доводиться в суді. Так що громадяни Луцька давайте як вони до нас так і ми до них. В квитку закладено ціна проїзду страховка податки в міс.бюджет і так далі, а квиток це бланк суворої звітності. Ось чим більше будемо брати у водіїв квитки то можливо буде трохи краще їздити.
Лучанин до Вовчик. Показати IP 30 Березня 2017 15:12
Хто винуватий, якщо лучани самі не хочуть брати ті квиточки?Водій нарвав, поклав, а люди навіть брати не хочуть!Нехай самі лучани беруть.Неодноразово помічав в марштрутці-квитки лежать,а лучани не буруть свої квитки!
Іван до Лучанин Показати IP 31 Березня 2017 16:05
Тому що треба не рвати і класти, а відривати і давати разом зі здачею, як це робиться в інших містах.
лорен Показати IP 28 Березня 2017 14:04
Затірак рахував ни так
ххх Показати IP 28 Березня 2017 14:06
тарасику-пі****ку то виходить,що ми 3 грн не платимо,якщо не відповідає дійсності.
Боня Показати IP 28 Березня 2017 15:03
Ну ось. Питається навіщо було робити підняття зар плат якщо всеодно все повзе вгору. А з тими маршрутками задовбали! Тролейбусами буду користуватись. З принципу. Нехай їм прибутку буде менше.
Та Показати IP 28 Березня 2017 15:48
бидло, а не люди. А чого б всім не оголосити страйк, хоч на один день. Хай все в місті зупиниться. А не, як худоба - покірно нагнулись.
Green Показати IP 28 Березня 2017 17:45
То може і водіям штафи виписувати б нахамив-штраф ,збився з графіку-штраф,перестояв на зупинці теж штраф(в мене знайома через такого горе водія запізнилася на поїзд).Може вже пора отих горе-воділ теж до дисципліни привчити
семен Показати IP 28 Березня 2017 17:53
от люди подивіться хто голосував за підняття ціни на проїзд, а на наступних виборах далі за них голосуйте
Ната Показати IP 28 Березня 2017 19:49
Правильно, давно пора.
Пасажир Показати IP 28 Березня 2017 20:08
Тепло.Ходжу пішки.Корисно для здоровя і наближаю перевізників до банкруцтва.Іноді в екологічному тролейбусі-за потреби.Скільки того Луцька!!!
Вікінг Показати IP 28 Березня 2017 21:06
Всі, хто сяде в маршрутку 1 квітня - ви біомаса. Жоден справжній лучан в те панське корито не залізе! Бойкот, громадо!
небайдужа Показати IP 28 Березня 2017 23:10
Прошу підтримати Вікінга і оголосити бойкот ! Дуже слушна думка ! Борімося !!!
Пасажир Показати IP 29 Березня 2017 09:54
А чого так мало 4? Давайте зразу 10!
Лесюня Показати IP 29 Березня 2017 09:57
Навчись розлічати капремонт і діагностика яка робиться щоб нічого з такими як ти несталось.під час проїзду!по вашим коментарям почитати так всі водії погані ,а ви самі де працюете? ВАС всіх гідні умови праці, зарплати????
мандюня до Лесюня Показати IP 29 Березня 2017 12:35
Навчись писати і говорити грамотно.
Лесюні. Показати IP 29 Березня 2017 10:36
"Розлічати" не розлічити....Несталось(не трапилось).Діагностику ви проведете відмінну.
Льоня Показати IP 29 Березня 2017 14:42
позавчора о 20.45 стояли на зупинці Струмівка щоб їхати до Луцька. Маршрутка номер 3 з виключеним світлом в салоні і номером маршруту преспокійно поїхала у місто, і пофіг що люди махали руками, бидлу за кермом було плювати на них. Знати б конкретно хто це був, то мінімум розбита морда була б. А наші вср*ні керманичі їм ще надбавляють!
ліля Показати IP 29 Березня 2017 16:22
Фууу..... В мене бракує слів. Підтримую байкот!!!!!! Як так можна знущатись з людей????? Може б і депутати попробували прожити а мінімалку, при цьому оплатити комуналку, накормити сім'ю, одіти і взути дітей??? ви ціни на ринку бачили? Як можна вижити за ті копійки що людям платять, мовчу вже щоб і відкласти щось дітям на майбутнє. Так щоб нам простим лучанам життя медом не здавалось то провокуєте нас ще й пішки ходити на роботу, бо поїхати мені, чоловіку на роботу в дві сторони, звозити і забрати дитину з садочка ( мовчу про тих хто з пересадками добирається) це наш сімейний бюджет не витримає. Бридко говорити про людей що підняли тариф без нашої думки. Ви просто нелюди!!!!! І нетреба тут розказувати про водіїв що за свій рахунок ремонтують транспорт. Сміхота та й годі!!!!!!!!