USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У супермаркеті Луцька продають сир з так званої «ДНР», - ЗМІ

18 Липня 2015 21:00
У луцькому супермаркеті "Сільпо" продають товари, виготовлені на територіях, підконтрольних так званим самопроголошеним республікам.

Про це повідомляє «Район.Луцьк».

Доки у супермаркеті стоять таці зі збору харчів для українських військових, у відділі сиру на вагу продають сир фета, виготовлений у місті Донецьк, - йдеться у повідомленні.

Свідком інциденту стала лучанка Антоніна Євтодюк.

На її прохання, консультант викликав головного менеджера, той сидів на касі, але без форми, і відрекомендувався Вадимом.

На запитання про те, чому в магазині реалізовується нелегітимна продукція, пан відповів:

«А що, його не збувати, якщо нам із Києва те все йде?».

Зазначимо, всі підприємства, що знаходяться на територіях підкотрольних терористам, змушені грати за їхніми правилами та віддавати певну частину прибутку у "общак” бойовикам, тим самим фінансуючи війну з Україною.

Тож варто перевіряти не тільки штрих-коди Російської Федерації, але й місце виготовлення продукції, яку купуєте. До слова, деякі народні депутати вже підтримали ініціативу законодавчо зобов’язати продавців маркувати продукцію як з РФ, так і з тимчасово окупованих територій. Бойкот залишається єдиною зброєю, поки держава неспроможна припинити будь-які економічні зв’язки з тимчасово окупованим Донбасом.

Довідка.

«Сільпо́» — торгова мережа продовольчо-промислових супермаркетів в Україні, заснована в березні 2001 року, належить торговельній корпорації Fozzy Group. На кінець вересня 2011 року 200-й супермаркет по Україні розпочав роботу в Маріуполі - повідомляє Вікіпедія.

До слова, група компаній Fozzy Group стала першим українським рітейлером, який представив на полицях однієї мережі близько 100 найменувань елітних сирів.

Генеральний директор Fozzy Group - Володимир Костельман, уродженець міста Дніпропетровськ, доларовий мільйонер, 2013 року посів 37 місце в рейтингу двохсот найзаможніших людей України.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 32
Анонім Показати IP 18 Липня 2015 21:01
Дякую, обов"язково придбаю.
Анонім Показати IP 18 Липня 2015 21:04
А лучанка Антоніна Євтодюк - ябєда.
дідо Показати IP 18 Липня 2015 21:06
Cільпо- колобораціоністи.які кормлять фашистських окупантів в Криму.
Джулія Показати IP 18 Липня 2015 21:06
Мило "Флора-Люкс"-виробник Донецьк-реалізується в супермаркеті "Салют" (біля РАГСу).
Українка до Джулія Показати IP 18 Липня 2015 21:45
Регулярно його купую. Дуже добре мило. І чхала я на те, що воно виробляється у Донецьку. І товари російського виробництва регулярно купую. Бо вони просто якісні, на відміну від багатьох аналогічних українських.
777 до Українка Показати IP 18 Липня 2015 21:59
ты бл@ть родину за мыло и гречку продаш
Українка до 777 Показати IP 19 Липня 2015 01:20
А чого це ми такі непідкупні ПОЦріоти ворожою мовою розмовляємо? ;)
03 до 777 Показати IP 19 Липня 2015 12:10
А ти олігархам все давно продав!!!
Анонім до Українка Показати IP 18 Липня 2015 22:06
Хіба ти українка? Фінансуєш окупанта , який вбиває наших хлопців!!
Вова до Українка Показати IP 18 Липня 2015 22:29
**** *****, а як твоєму чоловіку прилетить твоїх десять гривень в печінку, у вигляді кулі купленої за них же?
Українка до Вова Показати IP 19 Липня 2015 01:27
Мій чоловік, дякувати Богу, принципово не бере участі у цій тупій війні. І батько поруч зі своїми дітками і дружиною. А різні "добровольці" йдуть і дітей напівсиротами лишають, а жінок - вдовами. Кожен, звісно, робить свій вибір, але діти не мають страждати через ідіотизм батьків.
OSA до Українка Показати IP 19 Липня 2015 10:54
Ну , яка ж ти "Українка".... за таких як Ви, які беруть "гречку" на виборах, приходять до влади Яник, Пеца Порох....
DZMIL до OSA Показати IP 19 Липня 2015 12:13
О як заспівали... а Пороха скільки відсотків обрало? Не віляй від відповідальності!!! Сам проголосував. а тепер когось звинувачуєш?! Не один Порох тут рулить а і Яценюк, Турчинов, Парубій, Аваков... ще перерахувати?!
катерина до OSA Показати IP 19 Липня 2015 14:32
Даруйте, Пєтю Пороха вибрали на майдані! Це дитя народжене революуцією!
40a Показати IP 18 Липня 2015 21:36
"нелегітимна продукція", от дурепа
лучанка Показати IP 18 Липня 2015 21:48
а Чистая линия, Черый жемчуг, Лесной бальзам та інші Бленд-а-меди - масово і без усіляких маркувань продаються у Ватсоні
Анонім до лучанка Показати IP 18 Липня 2015 22:03
Так, продаються, а ви купляйте їх і фінансуйте окупанта. Або не купляйте і вимагайте , щоб дану продукцію маркували.
лучанка до Анонім Показати IP 18 Липня 2015 22:43
не купую, регулярно роблю зауваженя в магазині, - не реагують! і рішення міскради ігнорують
лучанка до Анонім Показати IP 18 Липня 2015 22:44
це на рівні держави ми продовжуємо торгувати з Росією?от цікаво...тобто блокади немає?
Анонім до лучанка Показати IP 19 Липня 2015 23:07
Питаннями продажу російських товарів треба на державному рівні. Реклама по телебаченню йде і торгівля також процвітає.
До Джулія Показати IP 18 Липня 2015 22:01
А цукерки Рошен реалізуються та виробляються в Росіі і Поршенко задоволений ,прибутки є і йому чхати на ВАС хай хлопці гинуть за його бізнес.
Землянин Показати IP 18 Липня 2015 22:27
Ви шо хворі? Сонце одне на всіх, по одній планеті ходимо, в одну землю всі ляжемо. Одним повітрям дихаем. Купіть ще датчики молекул повітря, звідки фотосинтез кисень виробив...
тим не менше Показати IP 19 Липня 2015 09:56
не купляти. А купляють люди,яких не торкнулася війна. Будуть купляти,торкнеться обов"язково.
Землянину від Ольга Показати IP 19 Липня 2015 10:06
Ходим..., дихаєм..., тільки совість різна і відношення до моралі - теж різні... Аморальна категорія все намагається завуалювати, замазати, затерти і ніби нічого не маєєє, а смерті? а душі? Ось так! Комусь буде рай, а комусь пекло... Бо у Бога нема нейтрпльного.... Або ДА, або НІ ... третє від ЛУКАВОГО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Так хто ВИ? Землянин? Ні! ЛУКАВИЙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ось де правда.
Прокурор Показати IP 19 Липня 2015 10:16
Статті за фінансування тероризму і сепаратизму ще ніхто не відмініяв, якщо СБУ займеться, то менеджер договорився!
розум до Прокурор Показати IP 19 Липня 2015 10:28
А ті хто завіз товар не допрацювався, тільки менеджер договорився. Хай СБУ собою займеться і рильце від пушку позвільняє.
розум Показати IP 19 Липня 2015 10:19
Дістали. Кожна людина живе одне життя, іншого не буде. І кожна людина середньостатистична хоче прожити своє життя максимально комфортно. Вона хоче по можливості їсти що їй подобається, одягатись як вона хоче, і речі купляти якісні. Ще пояснення треба. Мені байдуже хто виробник, я купую якісне із того, що є в магазині.Якщо всі такі патріоти, то чому взагалі завозять в магазин російську продукцію. Не завозьте і маркувати не треба буде. А то позавозять, а Ви не купляйте, бо ви фінансуєте росіян, а ви - ні? Добре бути правильним за чужий рахунок.
Анонім Показати IP 19 Липня 2015 18:17
Прокурор! Яке ЗБУ, який менеджер? Вам не смішно. По-перше, той хто писав статтю спочатку хай навчиться кваліфіковано відрізняти окуповану та не окуповану територію. Даний сир виготовлений в Костянтинівці Донецької області, місто яке підвладне Україні. Міська рада зобов'язала супермаркети маркувати товар РФ, що й вони роблять. А купувати його чи ні, це вже справа кожної людини. Спочатку розберіться в ситуації, а тоді пишіть правду, а не факти висмоктані із пальця. Чи авторам статті більше немає на чому піаритись?
Андрей Воронов Показати IP 19 Липня 2015 20:15
Пойду куплю, килограмма так два
Анонім до Андрей Воронов Показати IP 20 Липня 2015 02:12
И я кило тры
Олександр Показати IP 20 Липня 2015 13:55
майже всі сепермаркети електроніки торгують холодильниками Норд, які теж виробляються в м. Донецьк.
321 Показати IP 20 Липня 2015 20:17
Якийсь там сир, мило - це все дріб"язок! Російсько-українськІ мільярдери торгують тисячами ЛЮДСЬКИХ ЖИТТІВ!