USD 39.50 39.80
  • USD 39.50 39.80
  • EUR 39.60 39.85
  • PLN 9.70 9.86

В Україні стартувала виїзна вакцинація від COVID-19 в організаціях: як записатися

22 Червня 2021 15:33
Міністерство охорони здоров’я оголосило старт масової вакцинації працівників великих організацій від COVID-19 американським препаратом Pfizer-BioNTech.

Про це повідомляє УНІАН.

Йдеться про виїзд мобільних бригад до співробітників компаній з щонайменше 50 охочих отримати щеплення.

«Організовані колективи вакцинують у кожному регіоні України в тій послідовності, в якій вони записувалися через контакт-центр Міністерства охорони здоров’я. Цей процес відбуватиметься поступово та залежатиме від кількості мобільних бригад з імунізації», – кажуть у МОЗ.

21 червня до МОЗ надійшло вже 1 447 заявок на вакцинацію колективів з 216 893 можливих.

Як залишити заяву: інструкція

Залишити заявку на виїзд мобільної бригади для щеплення співробітників компанії можна за номером контакт-центру 0-800-60-20-19.

Для цього МОЗ рекомендує:

- визначити відповідального за підготовку та організацію процесу вакцинації;

- скласти поіменні списки працівників, охочих вакцинуватися (таких людей має бути не менш як 50, варто враховувати, що одна мобільна бригада може зробити близько 100 щеплень / день);

- залишити заявку на виїзд мобільної бригади з імунізації у контакт-центрі МОЗ за номером: 0-800-60-20-19.

Коли підійде час вакцинації колективу, регіональний координатор з вакцинації зателефонує відповідальній особі та повідомить усю необхідну інформацію для підготовки й проведення щеплень.

До приїзду мобільної бригади у компанії повинні підготувати гігієнічно чисте й добре освітлене приміщення, відділене від виробничих площ чи open-space.

Приміщення повинне бути зі встановленою вентиляцією для свіжого повітря, з площею для роботи бригади у складі зі щонайменше 3 осіб.

Крім того, приміщення повинні обладнати кушеткою для пацієнта, стільцями й столиками для роботи медиків, ще одного столика – для сумки-холодильника, інк’єкційних матеріалів і коробки для утилізації шприців.

У приміщенні має бути доступ до рукомийника, антисептиків й дезінфектанта для обробки столика. Медики повинні мати доступ до інтернету.

Також до приїзду медиків повинні обладнати ще одне приміщення для медичного спостереження (після щеплень протягом 30 хвилин, яке може вмістити 5-10 осіб). Компанія повинна забезпечити працівників захисними масками – по штуці на щодві години.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 0

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.


Система Orphus