USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Зеленський посилив охорону після замаху на Шефіра: показали оновлений кортеж. Відео

25 Вересня 2021 11:27
Президент Володимир Зеленський посилив додатковими машинами свій кортеж у зв’язку з нещодавнім замахом на свого помічника Сергія Шефіра.

Про це повідомляє Українська правда.

На камеру потрапив оновлений склад президентського кортежу на Обухівській трасі, що рухався у бік державних дач близько 21:00.

Видання зауважує, що глава держави тепер їздить із сиренами та мигалками, самі авто летіли на великій швидкості.
Також УП отримала у розпорядження скан наказу глави Нацполіції Ігоря Клименка, згідно з яким з 25 вересня по 8 жовтня особовий склад кримінальної поліції та слідчих підрозділів переводять на посилений режим роботи.

Рішення Клименко пояснив «загостренням криміногенної обстановки на території держави, пов’язаної з учиненням тяжких кримінальних правопорушень, у тому числі із застосуванням вогнепальної зброї, та які викликали в суспільстві значний резонанс, з метою проведення профілактичних заходів для її стабілізації».

У зв’язку з цим поліцейські працюватимуть понаднормово, але не більше 12 годин на добу та 6 днів на тиждень.

Нагадаємо, 22 вересня на радника президента України Сергія Шефіра було скоєно замах. Стріляли в його автомобіль, було поранено водія.

Пізніше Шефір виступив із першою заявою. За його словами, замах було скоєно з метою залякування «вищих ешелонів влади».

Автомобіль, на якому їхав радник президента Шефір, мав номери прикриття. До того ж машина була звичайна, не броньована. Патрони, якими обстріляли автомобіль, були виготовлені в Угорщині.

Пізніше президент Володимир Зеленський записав звернення з Нью-Йорка, в якому пообіцяв, що відповідь на замах буде сильною. Також, виступаючи на Генасамблеї ООН, він розповів подробиці, зокрема, як він дізнався про стрілянину.

Поранений водій Олександр Іванько після замаху відновлюватиметься щонайменше декілька місяців. Зараз він перебуває в лікарняній палаті.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
Лучанин Показати IP 25 Вересня 2021 11:46
Ось для цього і потрібна була ця вистава з замахом
Пересічний Показати IP 25 Вересня 2021 12:06
А на ровері слабо?
Яйце Показати IP 25 Вересня 2021 12:08
Та об нього усі ноги витирають, на цуценя замах планувати, сміхота 95кварталу.
Лучанин Показати IP 25 Вересня 2021 12:12
Слуга на велосипеді....
К.лучанин Показати IP 25 Вересня 2021 13:00
Постановка 95-го кварталу.Сміхота! Ну це ж всі люди зі здоровим глуздом бачать. Шефір працює у 95-му кварталі, отримує там гроші, їздить на авто 95-го. Це інф. компетентних людей. Для чого цю комедію по Україні розігрувати. ? Тут стільки ляпів, що бридко стає! Ото вибрали комедіанта у Президенти!
Оскара до К.лучанин Показати IP 25 Вересня 2021 14:37
Оскара мо дадуть ....
777 Показати IP 25 Вересня 2021 13:04
Испугался.маленький.
так таки так! Показати IP 25 Вересня 2021 13:05
у найвеличнішого усіх часів і народів і кортедж має бути найвеличнішим! і кому воно потрібне -щоб його вбивати. воно і так убоге і вбите.
я Показати IP 25 Вересня 2021 13:25
Зразу сказав народ, це для того кіно, щоб посилити охорону і закупити броники для партії " Горе-Сатани" народу! До гадалки не ходити !
1 Показати IP 25 Вересня 2021 15:00
А коли за клоунаду голосували, то чим думали.
Лучанин Показати IP 25 Вересня 2021 16:28
А йшов на вибори казав ніяких кортежів небуде*
??? до Лучанин Показати IP 25 Вересня 2021 16:56
самому не смешно? обещать -не значит жениться.
гость Показати IP 25 Вересня 2021 17:52
ето его обещание как он их выполняет голобородько
Теща Шарія Показати IP 25 Вересня 2021 19:22
Скільки коштує Джавелін чи якийсь гранатомет , бо в автомата віддача завелика?
ПАТРИОТ Показати IP 25 Вересня 2021 20:27
СЦЫТ МАЛЬЧИК...ОЙ СЦЫТ....И НЕДАРОМ...ДЕЛОВ ТО НАТВОРИЛ БУДЬ ЗДОРОВ,ДАЖЕ ПОРОХ ТАК НЕ СМОГ....