USD 39.40 39.77
  • USD 39.40 39.77
  • EUR 39.45 39.85
  • PLN 9.70 9.86

Ціну за проїзд у луцьких маршрутках переглянуть

4 Квітня 2017 16:15
Виконувач обов'язків Луцького міського голови Ігор Поліщук вирішив детально перевірити всі складові вартості проїзду в громадському транспорті міста. З його слів, перевізники не показали достовірних розрахунків, натомість окремі політики лобіювали подорожчання квитка.

Про це йшлося під час о засідання постійної комісій Луцької міської ради з питань планування соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів 4-го квітня.

Як відомо, проїзд у луцьких маршрутках з 1 квітня 2017 року подорожчав до 4 гривень.

ЧИТАТИ ЩЕ: ФЛЕШМОБ У ЛУЦЬКУ - ОДИН ДЕНЬ БЕЗ МАРШРУТОК

«Я не підтримую рішення, яке прийняли на виконкомі. Бо є для того, аби піднімати вартість проїзду в громадському транспорті міста, то необхідно побачити всі складові, опираючись на які формується ціна. А це паливо, оплата праці, пасажиропотік, податки тощо. Екс-заступник міського голови Сергій Григоренко відверто лобіював підвищення тарифу, мовляв, може бути й 5 гривень, але лучани радійте, що підняли лише на 4 гривні. Тому, затвердивши моїх заступників, ми якнайшвидше зустрінемося з усіма перевізниками та вимагатимемо від них детального пояснення та розрахунків», - запевнив Ігор Поліщук.

Як повідомлялося, підняття тарифів на проїзд у маршрутках - це такий собі «подарунок» трьох заступників міського голови, які вирішили зробити сюрприз лучанам перед своєю відставкою. Нагадаємо, раніше виконком прийняв рішення про обстеження пасажиропотоку у всіх маршрутках міста. Варто додати, у той час, коли перевізники з боєм добиваються підвищення вартості проїзду, в мешканців міста є чимало нарікань на якість перевезень. Пересічні лучани часто скаржаться на поведінку водіїв, недотримання ними графіків руху, холод в транспорті та якість перевезень.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 35
Віктор Показати IP 4 Квітня 2017 16:19
Переглянуть але залишать 4 грн... у нас хіба щось дешевшало, після того як подорожчало?
321 до Віктор Показати IP 4 Квітня 2017 21:36
Переглянуть і знімуть ще собі мзду, а тариф залишать. Бо "у той час, коли перевізники з боєм добиваються підвищення вартості проїзду" , "в мешканців міста є чимало нарікань", які вони висловлюють лише у коментарях та на кухонних консиліумах.
Катя до Віктор Показати IP 7 Квітня 2017 11:31
Поліщук, тобі карти в руки. Зможеш повернути проїзд по 3 грн., люди на виборах будуть за тебе голосувати!!!
аяяй Показати IP 4 Квітня 2017 16:23
маршрутка 233 по Луцьку 3 грн!їздить кожні 20 хв
Ой до аяяй Показати IP 4 Квітня 2017 23:02
До речі, сьогодні їхав 233, ціна справді 3 грн (аж перепитав!), в Липини їде набагато скоріше як 9а! І хватає їм і по 3 грн. Справді зажерлись городскі!
Бодя Показати IP 4 Квітня 2017 16:26
Принципово тепер тролейбусом користуюся
123 Показати IP 4 Квітня 2017 16:29
почалось політика перем оже закони економіки
123 Показати IP 4 Квітня 2017 16:40
Це все не ми,а попередники. В нас " всі покращення" для народ.в
лучанка Показати IP 4 Квітня 2017 16:58
Переглянуть і обгрунтована вартість проїзду зросте до 5 грн.
Проїзд по 5. Показати IP 4 Квітня 2017 17:11
А в розпорядженні про підвищення тарифу в міських маршрутках автоматично підняти тариф ще й у приміських? А то в маршрутці 251 проїзд з Підгаєць був 4 гривні, а став 5. Це хіба правильно?
пішохід Показати IP 4 Квітня 2017 17:31
Нікчеми. Введіть електронні квитки. Введдіть електронний облік пасажирів. Громада міста давно переросла вас. Не можете - ідіть НХ!
ВАся Показати IP 4 Квітня 2017 17:31
Ще щось ніколи не знижували ціну. Але надія вмирае остання. Надіємось що все стане для людей -по 3 грн залишили б і все.
Так Показати IP 4 Квітня 2017 18:30
Просто треба встановити критерії якості транспортних засобів. Відповідно до них провести аудит технічного стану автобусів. І усім автобусам, які не відповідають критеріям якості дозволити стягувати за проїзд не більше 3-х гривень. Якісний автобус більше коштує. Металобрухт є наслідком невкладання коштів у підтримку та догляд транспортних засобів.. Щоб перевізник не надто набивав кишені, йому треба нагадати, що скільки коштує.
Члєн виконкому Показати IP 4 Квітня 2017 19:23
Ше мона залишити на маршруті "тудим - сюдим" одну саму нову маршрутку з ЄВРО - 10 з інтервалом у 24 год. із зупинкою "станьте тут" з вартістю проїзду 1 мульйон гривасів. Буде економічно ну дуже вигідно для перевізника -бабла немєрєно. Відрахування до бюджету - о@уєнні, екольогія - дихай - нехочу, аварійність зменшиться, за міськрадою авторство на ноу -хау. Задля такого люди мусять потерпіти. Зате пізніше - ох і заживем ...
Віталій до Члєн виконкому Показати IP 4 Квітня 2017 23:39
Слово "виконкому" у підписі було зайвим.
Лучанка Показати IP 4 Квітня 2017 19:23
А в маршрутках у яких рекламою заклеєні вікна і дивишся через сіточку, втрачаючи зір, плата має бути 50 коп.
Марія Показати IP 4 Квітня 2017 19:31
Позавчора ,випадок в маршрутці 23,зупинка стоматполіклініка,їхали чоловік та жінка і з коляскою та немовлям,відкрилися двері..зійшов батько,не встиг спустити коляску..як водій по газах!!Вся маршрутка неначе зірвалась,тому що проїзд 4 грн,а сервіс?хамло яке було,таке й залишилося....батько впав...коляска наполовину випала,то добре,що не вилетіла дитина звідти!!!Водій замісь вибаченнь почав агресивно стверджувати ,що дивитися треба самим!!куди???навіщо тоді дзеркала йому???Коли вже буде порядок,коли електронні білети?Скільки ще таких випадків має статися...щоб елементарно пресікти це?
сыльський голова Показати IP 4 Квітня 2017 19:31
А народ, що живе не в Луцьку ъїде в місто за 15-20 грн і не плаче. Зажерлися городскіє
Анонім до сыльський голова Показати IP 4 Квітня 2017 22:10
коментар було видалено
Петро до сыльський голова Показати IP 6 Квітня 2017 00:22
ПАГНАЛИ НАШИ ГАРАДСКИХ НАШИ В ПЕРЕДИ ГАРАДСКИЕ В ЗАДИ!!!
Кіт Матроскін Показати IP 4 Квітня 2017 20:24
УРА-А-А!! Теперь в два раза больше в маршрутках будем ездить!
вова Показати IP 4 Квітня 2017 20:38
вони не доїжать до кінця маршруту
сільському голові Показати IP 4 Квітня 2017 20:48
Це не ми зажерлись, Це народ приміський про людську гідність забув. Все ще при Сталіні живуть
вова Показати IP 4 Квітня 2017 21:20
повeрніть назад автобуси, і місця багато і ціна будe лояльна
Світлана Показати IP 4 Квітня 2017 21:41
Ще й курять водії маршруток номер 19 прямо під час руху. Їдеш стоячи на одній нозі як у газовій камері.
Анонім до Світлана Показати IP 4 Квітня 2017 22:11
це новий сервіс - безкоштовний кальян
Анонім Показати IP 4 Квітня 2017 22:14
свята тройця взяла відкат, відпрацювала його, піднявши тариф, і шмигнула від гріха подальше
Поціновувач мисткинь до Анонім Показати IP 5 Квітня 2017 09:11
100%. Цими андонами повинна зайнятись прокуратура.
Микола Показати IP 5 Квітня 2017 09:17
Дякую попереднім заступникам за такий подарунок!!!!!!!!!!!!!! Надіюся, що новий виконувач обов'язків Луцького міського голови Ігор Поліщук наведе порядок у м. Луцьку. Так тримати!!!
дід Панас Показати IP 5 Квітня 2017 09:27
українська чи то пак хохляцька натура, не з'їм, то понадкушую. Це я про трьох попередніх заступників, які, будучи на посаді, не дбали про людей, а як вирішили піти, то ще й насолили народу.
7695 Показати IP 5 Квітня 2017 12:30
Нетреба так про попередніх заступниках говорити, ви ще не знаєте що Вас чекає далі.
007 Показати IP 5 Квітня 2017 19:07
Ось пишу з 233. Вже 4грн.))))) Але хочу добавити зо як не їздили маршрутки в пізню пору так і не їздять. Підскажіть куди дзвонити я ним мозок видовбу дзвінками
Сара Показати IP 5 Квітня 2017 22:11
ГПЗовці давайте вирішувати питання щодо продовження тролейбусної лінії хочаб до кінцевої 28 маршруту!!!!!!хто за????
ян Показати IP 5 Квітня 2017 22:51
Пішли на їхню думку з піднятою головою яковлеві григоренки моклиці...насмерділи і втекли...а Ви шановні платіть і живіть як хочете....