USD 27.85 28.05
  • USD 27.85 28.05
  • EUR 32.6 32.9
  • PLN 7.5 7.65

Головну ялинку міста прикрасив банк. «І це хороша ідея», - Романюк

«Приватбанк повністю прикрасив ялинку, яка є в центрі. Він витратив приблизно 50 тисяч гривень. І ще 10 тисяч гривень витратив на те, що там будуть різного роду культурно-масові заходи. І це – хороша ідея», - сказав луцький міський голова Микола Романюк.

Про це міський голова розповів 21 грудня у прямому ефірі Волинського телебачення, - пише ВІП.

«В Інтернеті мене критикують, що ялинка вся в рекламі Приватбанку», – сказав Романюк.

За його словами, Приватбанк звернувся до нього і запитав, чи може фінансова установа прикрасити новорічну ялинку.

Це не була ініціатива Романюка – переконує видання.

Безперечно, це свого роду реклама, – зазначив він. Романюк висловив ідею, що можна було б по усіх мікрорайонах Луцька оголосити свого роду конкурс ялинок.

«І ми це будемо робити. І нехай бізнес вбирає ялинку», – продовжив мер.

Мовляв, це – 60 тисяч гривень з бюджету і за них можна щось зробити. Міський голова закликав луцьких бізнесменів бути соціально відповідальними та робити для міста користь, - йдеться у повідомиленні ВІПу.

Нагадаємо, 21 грудня депутат Луцької міської ради Сергій Григоренко звернувся до міського голови Миколи Романюка, попросивши повідомити йому «яким чином на головній ялинці міста Луцька була розміщена значна кількість іграшок з логотипами комерційної установи», «чи був підписаний договір на таке розміщення між Луцькою міською радою і КБ «Приватбанк», «які кошти були сплачені до бюджету міста фінансовою установою за цю рекламу», а також «яким ще підприємствам і організаціям пропонувався такий вид співпраці».
Загрузка...
Коментарів: 47
Лучанин Показати IP 22 Грудня 2010 11:24
Не будемо забувати, що мер міста - в першу чергу банкір, який відстоює інтереси "свого" банку. (для нашого часу це на жаль норма). Сказав би правду (хто ж йому що зробить за це), я б його можливо й поважав за сміливість та правдивість. Ну просто подумати, чому саме банк, чому саме "П-банк"... простий збіг... НЕ ВІРЮ! А проводити конкурс "заднім числом" це таке банальне та наївне виправдання. Складається враження, що політики "нашої" (вже під сумнівом)країни думають про населення як про малорозвинених мавп... можливо це й так... на превеликий жаль.
antiprivat Показати IP 22 Грудня 2010 11:33
Ой! Критикують в інтернеті, банк звернувся ... Що за нісенітниця шановний міський голова! А минулі роки Вас ідея не відвідувала спонсорувати центральну ялинку, тільки коли самі стали мером?! Біля відділень та центрального офісу є багато ялинок, то чого їх красиво не прикрасити, як це зробив ЛуАЗ (Богдан)!
Я Показати IP 22 Грудня 2010 11:40
А чому не оголошувався тендер??? Я б також за рекламу своєї фірми на центральній ялинці дав би 60 тис.грн. Панове депутати міськ.ради, Вас для чого обирли??? Чому крім Григоренка ніхто нічого не робить. Можливо місто заробило б на цьому не 60 тис, а 120???
Лучанин до Я Показати IP 22 Грудня 2010 11:58
Підтримую: "Панове депутати міськ.ради, Вас для чого обирли??? Чому крім Григоренка ніхто нічого не робить. Можливо місто заробило б на цьому не 60 тис, а 120???" !
Свєточка-конхвєточка до Я Показати IP 22 Грудня 2010 13:47
Думаю, для Вас у Луцьке ще вистачить ялинок. Вперед!!!!!
Кунилин до Свєточка-конхвєточка Показати IP 22 Грудня 2010 16:33
Светочка простите меня,но вы дура.
Свєточка-конхвєточка до Кунилин Показати IP 22 Грудня 2010 19:28
Навіть не сподівайтеся, що я Вам вибачу! Радше не звертатиму уваги. Правда, мій коментар можна розцінювати не як нотатки дурепи, а,думаю, крик душі альтруїста (до кінчиків пальців). Якщо ж Вам, пане Кинули, приємно думати, що якась віртуальна особа - ніщо інше, як "дура", то таштеся цим. Врешті позитивні емоції продовжують життя.Я ж можу лише додати, що надміром почуття такту ви не страждаєте, як і толерантністю та виваженістю. однак нині це - не завжди недоліки. всього доброго.
Даруйте, пане Кунилин, перехрестила Вас.
Я Показати IP 22 Грудня 2010 11:50
Де мої коментарі??? Це "Волинська правда", чи "Правда РОманюка"?
editor до Я Показати IP 22 Грудня 2010 11:52
І чого ж ви всі такі нетерплячі?..
))) до Я Показати IP 22 Грудня 2010 12:34
Це взагалі-то "Волинські новини", неуёмные вы наши ))) реєструйтеся та насолоджуйтесь своїми дописами он-лайн
Лучанин Показати IP 22 Грудня 2010 12:08
Прошу усіх добре зрозуміти суть відповіді Романюка: Приватбанк НІФІГА не платив за рекламу на ялинках. Просто Романюк дозволив (САМ!) йому прикрасити головну ялинку міста. Де поділися іграшки з попередніх років? Чи має право приватна установа прикрашати КОМУНАЛЬНУ ялинку (тобто використовувати власність громади) і цим рекламуватися? Чому саме Приватбанк?
Знаю до Лучанин Показати IP 22 Грудня 2010 16:58
На ялинках іграшки з минулих років!!! Романюк дурить що фінансував прикрашання Приватбанк, ці прикраси куплені за бюджетні кошти в минулі роки.
Справедливий Показати IP 22 Грудня 2010 12:27
Я в шоці «Приватбанк повністю прикрасив ялинку" за 50тис. грн. Пора міському голові знати, що но ялинку місто витратило більше 100тисяч грн. Міський голова це і є місто він що про це не знає..... ???? Да лобізм процвітає що буде потім????? Реально по першим два місяцям судити - то мер не в адекваті!!!!
знаю Показати IP 22 Грудня 2010 12:39
що ви всі, як справді ті мавпи накинулись на ялинку і романюка!? а якщо хтось дитячі майданчики від свого імені відкриває, території бруківкою стелить, дерева садить - просто робить щось хороше для людей і міста, то зразу треба роги наставляти і договори шукати, і рекламу шити? менше балтай з-підворітні один з другим, а щось толкове зроби для лучан, а не папери носи для свого папки і озвучуй ахінею. любі друзі для "лучан" знайшлися...
cкептик Показати IP 22 Грудня 2010 13:23
Жаба - все ж таки національна тварина. Дали гроші на прикраси, роздали подарунки діткам біля ялинки, а все одно погані. Сумно... :(
Лучанин до cкептик Показати IP 22 Грудня 2010 13:42
До чого тут "жаба". Просто ялинка - прикраса міста, це асоціація з дитинства. Така нахабне нав'язування просто неприпустиме. А ви, "скептик" часом не з "П.-банку"? :)
))) до cкептик Показати IP 22 Грудня 2010 22:38
дело не в деньгах и не в подарках, и не в жабе, а в полном отсутствии каких-либо представлений об этике у тех, кто сие проделал. Но это, канешшн, слишком тонкие материи для нашего рукоблуд... пардон, руководства )))
Шиба Показати IP 22 Грудня 2010 13:39
Іграшки з попередньої ялинки я забрав!!!
))) до Шиба Показати IP 22 Грудня 2010 23:14
если начальство, к примеру, "Казановы" выборы выиграет, чем же они городскую ель украсят? если шо, то я за, гулять так гулять!
виборець Романюка Показати IP 22 Грудня 2010 13:48
а я впевнена що жоден з дописувачів 60 000 своїх кревних не дасть. От на другий рік зроблять конкурс -і заявок буде нуль. І нешанований депутат підріме руку щоб комунальна ялинка була вбрана за наші з вами кошти.Позиція мера і найбільшого банку заслуговує поваги громади .І мені байдуже що там є декілька логотипів спонсора.За такі гроші вони там законно висять.Романюк- мій мер.Він не транжирить кошти громади.Пане Мер ви все робите вірно.А хто хоче ще зробити рекламу своїм фірмам-прошу ялинок в Луцьку багато і кругом живуть люди які це побачать.Головне не жалійте коштів.
Знаючий до виборець Романюка Показати IP 22 Грудня 2010 15:37
А чи були 60000? Покажiть документи. Можливо 5000? Чи 25000? Громада мусить знать за скiльки продали нашу ялинку.
:) до виборець Романюка Показати IP 22 Грудня 2010 15:50
Ну-ну, не треба так тупо захищати обраного вами мера. Іграшки на ялинці не їстівні, сніжинки синенькі та й, думаю, переважна більшість іграшок - з попередніх років. Можу закластись, що банком не було потрачено не те що 60, а навіть половини від цієї суми на ялинкові прикраси. Тупий захист! З часом на вхідних дверях міської ради теж може з"явитися логотип Привату. В черговому інтерв"ю пан мер скажуть, що це за покраску цих самих дверей (само собою розуміється - в зелений колір) :)
АРМАДА Показати IP 22 Грудня 2010 14:06
Пане Романюк візьміть Пащенка і Григоренка на роботу. Займіть їх ділом. Нехай працюють на позитив міській владі і громаді нашого славного міста. :)
вч Показати IP 22 Грудня 2010 14:18
З яких пір добрі справи заслуговують осуду депутата і громади.Люди може то хвороба тяжка?
Vlad2009 Показати IP 22 Грудня 2010 14:36
Проблема в тім, що шанований мною Микола Романюк почав закулісно вирішувати хто в нашому місті "головний благодійник". Правильно колеги говорять, що багато банків так само або й краще прикрасили нашу ялинку.
Вікторія до Vlad2009 Показати IP 22 Грудня 2010 14:42
Пробачте йому. Ну не тямить ще чоловік, на що має право а на що ні. Надто комфортно йому до цього працювалося. І ще. Мені здається, реклама на ялинці - це ще тільки початок того, що наробить Романюк і "його професійна команда" у місті.
))) до Вікторія Показати IP 22 Грудня 2010 22:36
женщина, аплодирую Вам! факт порнографичен настолько, что даже дописывать ничего по этому поводу не хочу. И люди, которые этого не понимают, или делают вид, что не понимают, наверное, свою елку дома не рекламными финтифлюшками украшали, а?
;() Показати IP 22 Грудня 2010 14:55
Шановний МЯР. Собі вдома чіпляйте на ялинку рекламу. А на нашу ялинку краще б зайців начіпляли, ніж тих лейбів зі СВОГО попереднього місця роботи. Анастальгія ? То шуруйте назад.
Банкир Показати IP 22 Грудня 2010 15:09
К нам не было обращений со стороны мэра. Многие мои колеги поддержали бы эту акцию и без размещения логотипов. Думаю депутаты и прокуратура разберутся. С Новым годом господин Романюк!
Олександр Показати IP 22 Грудня 2010 15:13
Це реалії життя, "хто платить - той замовляє музику". На місці Романюка, зробив би так само! Якби мером був Грицюк - були б на ялинці червоні сердечка!
Відьмак Показати IP 22 Грудня 2010 15:16
Нажаль, ми живемо серед страшних людей. Зекономив Приват гроші міського бюджету - ая-я-я-яй, який поганий банк і який поганий мер, що дозволив це зрбити. Де ж інші структури? Чому вони не запропонували своєї допомоги? Язиками плескати усі гаразд. Наступного року побачимо ініціативу. Цю ініціативу ще й зараз можна буде поспостерігати - цікаво буде подивится як наведуть лад біля своїх офісів "язикоплески".
Р) до Відьмак Показати IP 22 Грудня 2010 16:10
Живемо таки серед страшних людей... Відьмаками називаються і не розуміють, що це - зловживання службовим становищем. Прикрасити головну ялинку і прикрасити ялинку біля офісу чи деінде - ду-уже різні речі. Думаю на головну зголосилося б немало бажаючих.
Агент привату Показати IP 22 Грудня 2010 15:57
Ну скажу Вам чесно: не потратив я 50 тисяч на прикраси, а потратив 5-ть іто по-документах. Усім недоброзичливцям скажу: креативу маловато. Сказав-Зробив. Але не розстраюйтесь-приват то не банк яника-його банкі взагалі відстойні і їх емблеми на 5-ть тисяч ніяк не натягують.
Відьмак Показати IP 22 Грудня 2010 16:49
Я так розумію Григоренко і взагалі весь БЮТ ще не зістрибнули з виборчої хвилі. Народ, досить вже! Мочілово ще нікого на Олімп не підіймало. Заспокойтеся, обтрусіться і ... буде вам щастя)
Знаю Показати IP 22 Грудня 2010 16:59
На ялинках іграшки з минулих років!!! Це знають всі комунальники! Романюк дурить що фінансував прикрашання Приватбанк, ці прикраси куплені за бюджетні кошти в минулі роки.
Своя Показати IP 22 Грудня 2010 19:27
це жах і не подобство ялинка просто лиса тільки пріветбанковська символіка вісить ужасть яку видно навіть з маршрутки, це позом, перетворити центральну ялинку на бігборд, хочеш зробити гарну справу то зроби її але не розказуй про неї на кожному3 кроці, роздали подарунки молодці а от те що новорічна центральна святкова ялинка обвішена оцим неподобством це словами не передати який мрак то ви собі вдома так ялинку прикрасьте шановний пане романюк і любуйтесь нею, а ципляти рекламу в не призначених для цього місцях заборонено законом, такшо лізьте і знімайте претбаночки звідти.
22 Показати IP 22 Грудня 2010 19:41
Григоренку тут зачот. Ялинка не бігборд для реклами.
омг. Показати IP 22 Грудня 2010 22:17
вам не пох.шо там висить.саме главне шоб гарно було. омг.
АРМАДА Показати IP 22 Грудня 2010 23:41
Пане Романюк я ж казав треба було купить белочку:)
ГРАМ Показати IP 23 Грудня 2010 01:12
Вперше у Луцьку така безвкусно оформлена ялинка.
33квартал Показати IP 23 Грудня 2010 06:14
А если б выборы выиграл кондидат из БЮТ....то елку украсили бы только фото Юлии Тимошенко)))
жабам Показати IP 23 Грудня 2010 10:21
чому не було такого резонансу, коли Київстар за в тому числі, свої гроші відреставрував сквер і поставив на тому місті лавочки з власними логотипами?
внук пенсионера - Григоренку Показати IP 23 Грудня 2010 10:42
Посмотрите лучше на тротуар возле пенсионного фонда на ул. Кр.Вал. Бабушки и дедеушки не могут выйти из помещения, потому что вокруг лёд, который никто не чистит. А рядом возле здания Грандперсоны сухой тротуар. Поэтому не занимайтесь политикой, а воспитанием дворников и начальника ЖХГ.
кіса Показати IP 23 Грудня 2010 11:40
шановні всі. мета досягнута! про приватбанк усі говорять. фактично події могли б розгортатись так: Романюк подзвонив до своїх в управління реклами Привата і сказав щоб давали свою рекламу, а його комунальники вчеплять. Таким чином відпрацюється частина витрат, що понесені банком на вибори. З другого боку мав би бути договір на розміщення реклами на обєкті що належить до комунальної власності, який утримується і знаходиться на балансі міста. Адже якщо хтось хоче повісити банера чи борда в місті то треба проводити погодження і платити місту за розміщення реклами. чи не так? а в даній ситуації ця процедура витримана?
Роман Показати IP 23 Грудня 2010 19:12
Мисліть ширше. Сама ідея хороша, просто неграмотно реалізована... А ялинка дійсно якось паскудно наряжена...
Не країна а дурдом Показати IP 23 Грудня 2010 23:59
Прочитав коменти і зразу ж видно, які коментарі замовлені, хто просто в цьому ділі замішаний, смішно!)))) Невже вони думають що люди настільки тупі, щоб не здогадатись чому саме приват-банк вирішив "допомогти" бюджету міста))) А як щодо прикрас з попереднього року?? Де вони зникли???? Якщо мені не зраджує пам"ять, то в тому році ялинка була прикрашена не гірше!! Чи це можливо в особистий сімейний бюджет приват-банк виділив 60000 грн??? Пора втікати з цієї країни подалі, президент - зек, мер - працює на користь банку.. І саме головне що всі обдирають людей в відкриту!!!

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.

Система Orphus
Яндекс.Метрика
Ukr.net: Автобазар http://avtosale.ua/. Свіжі новини України і світу в режимі реального часу на Укр.нет. Фільми в кінотеатрах на KINOafisha.ua. Телепрограма на TVgid.ua.