USD 39.65 39.95
  • USD 39.65 39.95
  • EUR 39.83 40.20
  • PLN 9.76 9.95

«Бізнес» комунальників Луцька на вбиральні у центрі міста провалився

25 Жовтня 2014 11:04
Луцькі комунальники не дорахувалися тисяч гривень через роботу у літній період вбиральні, яка розташована при вході у Центральний парк культури і відпочинку імені Лесі Українки. Тепер вони просять грошей у міськради.

Про це йшлося під час засідання постійної Луцької комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства, екології, транспорту та енергозбереження вчора, 24-го жовтня.

«Все літо в парку працював туалет, його обслуговувало житлово-комунальне підприємство № 3. Втім, витрати перевищили доходи. І підприємство отримало збиток -

27 тисяч гривень. Тепер їм треба ці гроші звідкись взяти, аби звітувати перед податковою», - розповів заступник директора департаменту житлово-комунального господарства Луцької міської ради, начальник відділу інженерно-транспортної інфраструктури та санітарного нагляду Микола Осіюк.

Члени комісії зауважили, що кошти уже виділяли, й рекомендують депутатам Луцької міськради ухвалити проект рішення під час сесійного засідання, аби гроші передати на ЖКП № 3, поповнивши його статутний фонд.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
ціх Показати IP 25 Жовтня 2014 11:16
Очевидно люди жалкували дати 2 грн, щоб стравити велику і малу нужду. Тому надавали перевагу найближчим кущам
Sieger до ціх Показати IP 25 Жовтня 2014 11:26
Так-так, це так по нашому. По-європейськи.
))) до Sieger Показати IP 25 Жовтня 2014 17:02
пашечці лісівненку та продакшну "барбос" велике дякуємо! http://www.youtube.com/watch?v=o1gnXI189b0 паша, все вийшло по-твоєму, вони з домів побігли у кущі. літо ж.
дебіл до ціх Показати IP 25 Жовтня 2014 20:11
Але І. Констанкевич вчасно спасла лучан
дідо Показати IP 25 Жовтня 2014 13:39
працівники туалету обікрали лучан.
Анонім Показати IP 25 Жовтня 2014 14:30
Працювали ціле літо і получили збиток - 27 тис..Це навпевно, за 4-5 місяців роботи???? Цікаво а скільки людей були на зарплатні? Попробую вгадати: директор, булгахтер, два касири і дві прибиральниці?)))
економіст Показати IP 25 Жовтня 2014 17:58
А як вони бізнес-план складали, що так просіли і хто його погодив? Це ж треба щоб при цілодобовій роботі за 5 міс., туалет відвідало 7,5 людей за 1 годину, щоб лише в нуль вийти. А щоб отримати прибуток потрібно було абонемент давати лучанам, які живуть недалеко від парку чи поліцая приставити щоб клієнтів заганяв))).
Комунальник Показати IP 26 Жовтня 2014 00:10
А чому не згадують Яковлєва?Це ж його бочина.Мабуть ця тема незручна для піару.