Держава боргує 140 мільйонів ДКП «Луцьктепло»
Сума боргу держави ДКП «Луцьктепло» за пільги та субсидії досягла майже 140 мільйонів гривень.
Про це сьогодні, 8 серпня, під час оперативної наради у Луцькій міські раді розповіла директор ДКП «Луцьктепло» Валентина Малютіна.
«Найбільш проблемним питанням є субсидії. Сума накопичених пільг та субсидій досягла майже 140 мільйонів гривень не компенсованих державою коштів. Сума – фантастична. Підприємство не може розрахуватися з постачальниками енергоресурсів», - зазначила Валентина Малютіна.
Також вона додала, що, коли держава компенсувала б ці кошти, то підприємство було б на хорошому рівні, оскільки сума боргів не є великою.
«Якщо держава нам компенсує ці кошти, то борг перед «Волиньгазом» складає лише 370 тисяч гривень, а перед «Волиньобленерго» лише 60 тисяч гривень», - резюмувала директор ДКП «Луцьктепло».
Виконувач обов’язків міського голови Григорій Пустовіт назвав цю ситуацію дикою та назвав комунальні підприємства заручниками ситуації.
«Складається дика, абсурдна ситуація. Держава обіцяє платити людям субсидії, а люди вірять цьому. Заручниками цього всього стають комунальні підприємства, яким держава не виплачує кошти», - зауважив Григорій Пустовіт.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це сьогодні, 8 серпня, під час оперативної наради у Луцькій міські раді розповіла директор ДКП «Луцьктепло» Валентина Малютіна.
«Найбільш проблемним питанням є субсидії. Сума накопичених пільг та субсидій досягла майже 140 мільйонів гривень не компенсованих державою коштів. Сума – фантастична. Підприємство не може розрахуватися з постачальниками енергоресурсів», - зазначила Валентина Малютіна.
Також вона додала, що, коли держава компенсувала б ці кошти, то підприємство було б на хорошому рівні, оскільки сума боргів не є великою.
«Якщо держава нам компенсує ці кошти, то борг перед «Волиньгазом» складає лише 370 тисяч гривень, а перед «Волиньобленерго» лише 60 тисяч гривень», - резюмувала директор ДКП «Луцьктепло».
Виконувач обов’язків міського голови Григорій Пустовіт назвав цю ситуацію дикою та назвав комунальні підприємства заручниками ситуації.
«Складається дика, абсурдна ситуація. Держава обіцяє платити людям субсидії, а люди вірять цьому. Заручниками цього всього стають комунальні підприємства, яким держава не виплачує кошти», - зауважив Григорій Пустовіт.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
Сімʼя переїхала з Маріуполя: у Нововолинськ з ворожого полону повернеться військовий Володимир Фабрий
Сьогодні 19:06
Сьогодні 19:06
Тіло знайшли у каналізаційному люку: деталі надзвичайної події на вулиці Федорова в Луцьку
Сьогодні 18:47
Сьогодні 18:47
1,68 проміле: у Луцьку патрульні зупинили п'яного водія
Сьогодні 18:14
Сьогодні 18:14
Відійшов у вічність колишній міський голова Ковеля
Сьогодні 17:55
Сьогодні 17:55
Волинян попереджають про екстремальну спеку
Сьогодні 17:23
Сьогодні 17:23
Пішов з життя відомий український режисер Бата Недич
Сьогодні 16:51
Сьогодні 16:51
На Харківщині загинув лучанин Олександр Радивонік
Сьогодні 16:34
Сьогодні 16:34

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.