USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Яценюк подав у відставку

10 Квітня 2016 16:38
Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк подав у відставку. Про це він оголосив у своєму зверненні 10 квітня, яке було опубліковане на офіційній сторінці Яценюка у Фейсбук.

За словами прем'єра, відповідне подання буде внесено ним у вівторок, 12 квітня, до Верховної Ради України

«Відтепер бачу свої завдання ширше, ніж повноваження керівника уряду. Нове виборче законодавство. Конституційна реформа. Судова реформа. Коаліційний контроль за курсом нового Уряду. Міжнародна підтримка України. Членство України в Європейському Союзі і НАТО. Це – частина моєї програми», – сказав Арсеній Яценюк.

Я прийняв рішення скласти повноваження Прем’єр-міністра України. 12 квітня подання буде внесено до Верховної Ради. Політ...

Опубликовано Арсеній Яценюком 10 апреля 2016 г.
Наразі тривають переговори щодо створення нової коаліції та формування нового уряду.

Нагадаємо, у лютому з коаліції вийшли фракції «Самопоміч» і «Батьківщина». Фракція Радикальної партії Олега Ляшка теж заявила, що вийшла з коаліції ще у вересні минулого року, а в березні депутати цієї фракції відкликали свої підписи під коаліційною угодою.

ЧИТАТИ ЩЕ: ЗА ВІДСТАВКУ ЯЦЕНЮКА ЗІБРАЛИ НЕОБХІДНИХ 150 ГОЛОСІВ

30 березня з’явилось повідомлення, що «Блок Петра Порошенка» і «Народний фронт» ведуть переговори з позафракційними депутатами про входження до їхнього складу, щоб можна було створити коаліцію лише з цих двох фракцій. Протягом 30 і 31 березня до фракції «Блоку Порошенка» ввійшли ще три депутати. За станом на 31 березня, за даними сайту Верховної Ради, ці дві фракції разом налічували 222 голоси, а для створення коаліції потрібно принаймні 226.

До слова, наприкінці березня 13 осіб виключили зі свого виборчого списку делегати під час закритого з’їзду партії БПП.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 18
дідо Показати IP 10 Квітня 2016 16:42
Прокремлівські олігархи,через своїх ручних дупутатів, добилися відставки. Яценюк реально прикрив джерела розкрадання олігархами, от йому і помстилися.
бабо до дідо Показати IP 10 Квітня 2016 17:55
Може тобі назвати олігархів яких Яценюк "обслуговував"? :) Що ти мелеш...
Дядько Показати IP 10 Квітня 2016 17:00
Пора шоколадному св**ну долучитись під №2 цього списку
НЕЛУЧАНИН Показати IP 10 Квітня 2016 17:01
яка радість !!!!!! а нова кааліція - це перманентна суміш 222-х щук, раків і лебедів
ВиБорець Показати IP 10 Квітня 2016 17:10
куля в лоб, так куля в лоб...
Сераховичі до дідо Показати IP 10 Квітня 2016 17:17
Підтримую твою позицію! тепер буде янек-2?Вся влада в руках порошенка? і невже хтось сподівається що гройсман буде крашим ?
волинянин Показати IP 10 Квітня 2016 17:23
надто "високий" рейтинг був у цього прем.єра серед народу
воін Показати IP 10 Квітня 2016 17:41
може на ато поїде, побачить як воно накирувало!а
555 Показати IP 10 Квітня 2016 17:58
шкода Яценюка. Не всі його розуміли, але він втримав Україну у важкі часи.
патріот Показати IP 10 Квітня 2016 18:00
А от голова ВР Парубій - це взагалі амба! Склад Кабміну майже не змінний, то та відставка нічого не міняє, а лише замилювання очей, а ні реформ, а ні... - далі дерібан України і брехня Заходу - давайте гроші, ми все "змінили"! На кого цей цирк розрахований?! :)
кореш Показати IP 10 Квітня 2016 18:41
Баба з воза_коням легше.
вася до кореш Показати IP 10 Квітня 2016 19:24
ЗА ЦЕ І ВИПЮ ШКЛЯНКУ ШАМОГОНУ ЗАКУШУ ШКВАРКОЮ ,,,,ЯКА РАДІСТЬ ДЛЯ ПРСТОГО НАРОДУ ПІСЛЯ ЙОГО РЕФОРМ...........
1245 Показати IP 10 Квітня 2016 21:37
Що він патякає? Цинізм вищого гатунку. Ніби це не я оллатив комкналку в четвер. Від платіжки, я просто о.....їв., але заплатив. Унікальний реформатор , який не здійснив жодної дієвої реформи, Одним словом каімідзе за рахунок наших сімей. Арсненій , коли будеш іти шляхом кулі в лоб з баблом та цукеркми "РОШЕН" в кишені замість кулі в лоб , то знай, українці завжди разом з твоєю кулею у твоєму лобі. Сумний жарт..... Ти,Арсеній жахливий та цинічний балабол. Сьогодні був у селі. Чоловік плакав тримаючи мене за руку. Війна забрала єдиного сина та надію у його житті. А. ви тут з Петьою пи..дете по TV про реформи, які ніхто не бачив. Звертатись до вашої "бригади" не реально. Мені просто дивно. Приклад Віктора шапколова для вас не приклад. Суд людський над вами "кідалами" українців. буде. Обов'язково буде.
кат Показати IP 11 Квітня 2016 01:05
Арсенію Петровичу, кролику Ви наш, куди???????????!!!!!!! А як же "куля в лоб"? Останній акт цієї трагедії ще не зіграний.
аиии Показати IP 11 Квітня 2016 01:15
кредитів набрався, вкрав та вчасно зпригнув
Аня Показати IP 11 Квітня 2016 10:09
Як пише американська газета про Україну "Корупційне болото". Ніхто скоро оком не кине у нашу країну. Буде голод ,як у33 році.Доки ми сам,і їм усім кулю в лоб не пустимо,вилами, шапками не закидаємо. Офшори всіх керовникові вплоть до сісльської ради-всі корупціонери,олігархи і абандити.
Така у нас Показати IP 11 Квітня 2016 11:04
на Україні влада ... Не всі люди - люди !
ФигВам Показати IP 11 Квітня 2016 12:10
Крысы первыми бегут с тонущего корабля.