USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Підписали закон про заборону російських фільмів та серіалів

2 Квітня 2015 12:18
Президент України Петро Порошенко підписав закон №1317 про заборону показу російських фільмів і серіалів, який Верховна рада ухвалила 5 лютого, - повідомляє УНН.

"Повернуто з підписом від президента (02.04.2015)", - йдеться в довідці до цього документа, розміщеного на сайті Верховної Ради.

Нагадаємо, 5 лютого Верховна Рада підтримала у другому читанні законопроект №1317 щодо захисту інформаційного телерадіопростору України. Парламент ухвалив законопроект про заборону російських серіалів, однак в цей же день депутати від "Опозиційного блоку" подали скаргу про начебто порушення під час голосування.

До слова, попри заборону Верховної Ради щодо розповсюдження в Україні фільмів російського виробництва, а також фільмів, що вихвалють правоохоронні органи, збройні сили, інші військові чи силові формування Російської Федерації, вітчизняні телеканали продовжують їх транслювати.

Раніше Інформаційне агентство Волинські Новини повідомляло, що в Північних районах Волині немає українських каналів.

ЧИТАТИ ЩЕ: НА ВОЛИНІ ДОСІ ТРАНСЛЮЮТЬ ЗАБОРОНЕНІ РОСІЙСЬКІ КАНАЛИ

Нагадаємо, сьогодні, 2 квітня, депутати Волинської облради повідомили про те, що начальник Волинської філії Державного підприємства «Український державний центр радіочастот» Сергій Петров, окрім українського, має й російське громадянство, а члени його сім’ї проживають у Калінінграді. Цю інформацію, зокрема, висловлювали й журналісти телекомпанії «Аверс». Тобто, це людина яка має доступ до державних таємниць.

Волинська обласна рада підтримала запит депутатів Олександра Пирожика та Миколи Собуцького до виконувача обов’язків начальника управління СБУ у Волинській області Олександра Карпенка щодо перевірки наявності подвійного громадянства.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 22
Дмитро Показати IP 2 Квітня 2015 12:24
треба ще закон підписати, щоб своє щось почали знімати
Анонім до Дмитро Показати IP 2 Квітня 2015 12:36
А как же отчисления пиндостану за просмотр их фильмов? Незя снимать свои, ибо тем самым хозяев накажешь баксом.
ввв до Анонім Показати IP 2 Квітня 2015 14:35
прибігло, погавкало...
Анонім до ввв Показати IP 2 Квітня 2015 18:56
Понятно, что сказанное мною тебе не нравится. Возразить ты ничем не можешь. Поэтому и превращаешься в полнейшее ХАМЛО.
Всезнайко до Дмитро Показати IP 2 Квітня 2015 18:18
Будемо дивитись тупі американські фільми...
Юрій до Всезнайко Показати IP 3 Квітня 2015 10:09
"...тупі американські фільми..."???? Тоб то російськи серіали, що транслюються зараз це вершина інтелектуального мистецтва?
Анонім Показати IP 2 Квітня 2015 12:33
Давно пора
валік Показати IP 2 Квітня 2015 12:43
А по тарелці що не буде показувати російські серіали?
Я Показати IP 2 Квітня 2015 12:48
А Поршенко свій бізнес не хоче закрити в Росії?
Іра до Я Показати IP 2 Квітня 2015 14:44
він вам заважає?
Коля Показати IP 2 Квітня 2015 13:30
А Порошенко обіцяв закрити бізнес що не хватає совісті перед людьми? Він що кращий як його попередники? Порошенко тільки підписує Закони які йому зручні . Ганьба у людей терпець уривається Економіка на піднімається бо податками обкладають одним словом -ганьба такій владі яка забрехалась
Оля до Коля Показати IP 2 Квітня 2015 14:45
він казав що продасть, а не закриє
Толя до Оля Показати IP 2 Квітня 2015 14:49
Яка х... різниця! Прибутки отримує, що суворо заборонено Законом про державну службу! О-то так люди дивляться і теж плюють на закони і далі так буде доки верхівка не вгамується і припинить красти і брехати!!!
Оля до Толя Показати IP 2 Квітня 2015 15:07
жаба давить?
Анонім до Оля Показати IP 2 Квітня 2015 19:55
А при чем здесь "жаба"? Ведь своим постом ты демонстрируешь одно из двух: либо незнание законодательства своей страны либо наплевательство на законодательство своей страны.
Лучанка Показати IP 2 Квітня 2015 14:06
Як підписати нормальні закони щодо валютних кредитів, пенсій то він не підписує. Тільки замилюють людям очі. СОРОМ. Показують волонтерів які збирають гроші, харчі та інше. В нашій владі одні мільйонери і їх совість не гризе, нехай би скинулись, накрались.Ганьба!!!!
Анатоль_ Показати IP 2 Квітня 2015 14:58
А ми з Наталкою Семенівною по інтернету улюблені сєріали дивимося і від нікого не залежимо. Хоча ми патріоти України но сєріали дивимося! Нам байдуже хто і що підписав.
Настя Показати IP 2 Квітня 2015 15:02
Люди прості збирають в Ато все продукти, речі першої необхідності все що можуть а ті морди груб сидять в ресторанах в Києві і там за день просиджують мінімум 5 тисяч гривень. Подивіться Гроші передачу за минулий понеділок і побачите . Ганьба! Вони за наші гроші зажираються а Порошенко вдіз в крісло і совість втратив перед людьми . Розказують що такі часи а для них вистачає грошей на все і на слідчих по 30 тис. гривень Яценюк сказав що в Уряді знайде грооші. Тльки для простих люде чомусь криза і не вистачає як завжди грошей а навпаки з них тільки і витягують останню копієчку. ГАНЬБА і позор такій владі. Навіть не соромно їм вони ж не знають людських проблем
КДБ Показати IP 2 Квітня 2015 15:06
Ви злодія-провокатора Собуцького перевірте. В нього тежмає бути російське громадянство, як агента ФСБ, завербованого ще в кінці 90-х р. спецслужбами РФ.
Анатоль_ до КДБ Показати IP 2 Квітня 2015 15:15
Що ти мелеш?
Іван Показати IP 2 Квітня 2015 16:51
ЛЮБІ ДРУЗІ-2
порошенкові Показати IP 2 Квітня 2015 20:24
Якщо я скажу тобі, гаранте вср.....ний, закрити свої фабрики в Росії, ти мене послухаєш? Отож. І я дивитимусь те, що мені подобається, і нема чого диктувати мені свою волю, недоумку. Ми живемо у вільному світі, і головне для людей - не вчиняти карних злочинів, не робити зла і лиха. За тим словом, як казали запорожці, "поцілуйте в ...... нас".