USD 39.70 40.00
  • USD 39.70 40.00
  • EUR 39.85 40.10
  • PLN 9.90 10.08

На Луганщині загинув волинянин Василь Шишолик

15 Лютого 2016 21:17
Сумна звістка прийшла на Маневиччину: уже 15-й боєць із району не повернувся живим із зони АТО. Про це повідомив Руслан Шпота у Фейсбуці.

«Стало відомо, що учора в Луганській області загинув наш земляк Василь Шишолик із села Прилісне. Залишилась дружина, троє дітей та внучка. Йому було 47 років. Вічна пам'ять! Це вже 15-й боєць АТО з Маневицького району, троє досі вважаються зниклими безвісти.

Сьогодні о 19:00 виїхала машина по нашого воїна в Артемівськ», - йдеться у повідомленні.

Сумна звістка прийшла в Маневицький район. Стало відомо,що учора в Луганській області загинув наш земляк Шишолик Василь...

Опубликовано Русланом Шпотой 15 февраля 2016 г.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Анонім Показати IP 15 Лютого 2016 21:36
Подивіться офіційні сводкі.Брехлива п**куда Лисеенко сказав що навіть ранених нема за минулу добу.
СаСа Показати IP 15 Лютого 2016 22:00
Ми для влади бидло, якому дають знати лише те, що належить. Загинув - добре. НЕ загинув - вас чекає акція - зустріч з прокурором, судді вирок і статус суспільно небезпечного елемента. Як мінімум. Коли мажори на передовій нарешті появляться?
ВЕТЕРАН Показати IP 15 Лютого 2016 22:23
Чому в АТО БЕРУТЬ батьків 3-х дітей 7 КОЛИ це закінчиться 7 ХТО тепер буде опікуватися його дітьми ... ПОРОШЕНКО --ЯЦЕНЮК--ГРОЙСМАН --ГУНЧИК - 777
А до ВЕТЕРАН Показати IP 16 Лютого 2016 08:25
А з тебе ветеран, як з мене космонавт. Шкода людину. Але не робіть з того ажіотажу, не призивають при трьох і більше НЕПОВНОЛІТНІХ дітях, а в нього вже внуки. Не там шукаєте винуватців трагедії. Винуватці в Києві кредити МВФ ділять між собою.
Славік до А Показати IP 16 Лютого 2016 22:18
Дитина інвалід...
123 до ВЕТЕРАН Показати IP 16 Лютого 2016 13:23
як це не прикро, але він пішов добровольцем і це правда, його військомат не призивав
Тая Показати IP 16 Лютого 2016 09:13
Та чогого він пішов ,точно добровльцем. От і зараз набирають добровольців потрібно 500 на мясо сказав Гунчик.Тільки своїх синочків туди не пускає.Це просто жах.Перебють всіх наших хлопців
автор Показати IP 17 Лютого 2016 10:58
Вічна пам'ять! Земля йому - пухом . Хароший хлоб був з Прилісного ,Троянівський зять (сусід). Підтримаймо ТЕТЯНУ АНТОНІВНУ , вдову героя !а
Іван Показати IP 1 Березня 2016 16:07
Яким добровольцем, це брехня. Мого Тата призвали і забрали щей в газетах всяку брехню пишуть, що добровольцем.