USD 39.60 40.00
  • USD 39.60 40.00
  • EUR 39.70 39.95
  • PLN 9.70 9.90

Скандальний волинський депутат дає кредити, а забирає житло

14 Лютого 2015 23:37
Дає в кредит гроші, а забирає майном. Депутат Володимир-Волинської міської ради Руслан Мороз винайшов схему, за допомогою якої добряче розжився на нерухомість, – стверджують його земляки, про це пише «Громадське.Волинь».

Нагадаємо, депутат Руслан Мороз відзначився у березні побиттям Юрія Стемковського, нападом з погрозами на свого колегу по депутатській роботі Сергія Кобу, судом проти активістки Майдану дитини-сироти Ольги Нечитайло тощо. Також Мороз стверджував, що на Донбасі триває громадянська війна.

Отже, зі слів краян, успішний володимир-волинський бізнесмен і депутат Руслан Мороз вже багато років займається кредитуванням, але всі його угоди з позичальниками завершуються тим, що останні залишаються без даху над головою. Головна умова надання кредиту – нерухомість під заставу. Більшість цих угод укладається в конторі Володимир-Волинського нотаріуса Богдана Гордійчука. Далі події розгортаються за двома сценаріями: Руслан Мороз знаходить відмовку, аби не розписуватись в квитанціях про повернення йому коштів із відсотками протягом трьох місяців і подає до суду за порушення позичальником умов договору, або маючи «на руках» довіреність розпоряджатись майном позичальника, перепродує його родичам.

Зі слів постраждалих, такі кредити уже спіткали не тільки мешканців Володимира, а й Іванич, Луцька і навіть Києва. Нікому з них не вдалося довести свою правоту у суді. Найцікавіше, що й досі знаходяться охочі позичити кошти у Руслана Мороза.

Нам вдалося відшукати жінку, яка раніше була, так би мовити, спільницею цього кредитора. Побоюючись наслідків зізнання, вона просила не називати імені і не показувати її обличчя. Жінка розповіла, що тільки через її руки пройшло близько 300 тисяч доларів таких кредитів. Сподіваючись на добропорядність свого роботодавця, вона також вирішила позичити в нього гроші. Все закінчилось аналогічно, як в усіх інших випадках.

«Приїхав перед Новим роком, забрав, виселив, до свідання… Виставили на вулицю з самими лиш документами у руках. Навіть одяг не вдалося забрати з помешкання. Всі закрутки, все йому лишилося»

На наші зауваження, чому не звертались до міського голови, міліції, суду, жінка реагує скептично. Каже, що у місті всі бояться «сильного» депутата. «Ви ще не мали проблем? Будете мати», – звертається до знімальної групи постраждала.

Те ж розповідає інший місцевий бізнесмен, в минулому - товариш Руслана Мороза, Сергій Ситник. Каже, позичив у нього 150 тисяч долларів на ремонт торгового центру. Показує підписані квитанції про сплату кредиту. «У певний момент дізнався, що майно, яке оформив під заставу (авт. – довіреність на право розпоряджатися торговим центром), готуються переписати на третіх осіб. Коли звернувся до нотаріуса Гордійчука з вимогою розірвати укладену з Морозом угоду, той не приймав заяву на розірвання до того часу, поки майно не переоформили».

Ситник також стверджує, що дійшло навіть до рукоприкладства зі сторони кредитора.

Журналісти зателефонували до депутата-позичальника, щоб зустрітись і почути його точку зору. Але спілкуватися у Руслана Мороза бажання не було. А у його адвоката на це бракувало часу. За телефоном в газетному оголошенні нам пояснили, що дають кредити в доларах під два відсотки в місяць. Кошти позичають під заставу житла.

Коли ми звернулись до кількох колег Руслана Мороза у міській раді, то вони підтвердили, що чули про такі випадки, але офіційно ніхто із мешканців Володимира-Волинського до них не звертався.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 43
Анатоль_ Показати IP 14 Лютого 2015 23:48
А чого це він скандальний? Нормальний депутат!
мороз до Анатоль_ Показати IP 15 Лютого 2015 00:23
Мнє можна всьо, я самий главний дєпутат!
виборець до мороз Показати IP 15 Лютого 2015 08:50
Будеш махати кулаками, поки старий тебе кришує, зігнеться- присядеш, а потім - сядеш!
Стольницька до мороз Показати IP 15 Лютого 2015 09:57
Судячи з подальших коментарів всі відморозки Володимира вже навчились користуватись клавіатурою і строчать з будуна все підряд.Видно що до школи не ходили в 90-х, рекетом підробляли.Нормальна людина стільки помилок в одному реченні не зробить, кажу вам як філолог.
Клава до Стольницька Показати IP 15 Лютого 2015 19:45
Судячи зі стилістики та грамотності написання вашого тексту, писала точно не Стольницька! Та й не тупа вона, щоб підписуватися своїм іменем
розумний до Анатоль_ Показати IP 15 Лютого 2015 00:27
Ваш бруд на опозиційних депутатів- це передсмертні конвульсії вашого режиму, побудованого на погрозах, шахрайстві і подібних депутатах.Бог бачить все і воно вам воздастся по заслугах!
Лучанин до Анатоль_ Показати IP 15 Лютого 2015 01:12
Це той ***** що на всіх з кулаками летить якщо що? Отримає ще "отвєтку" - на все свій час..
Софія до Анатоль_ Показати IP 15 Лютого 2015 09:18
Він не тільки депутат, він банкір, кредитор і рекетир.Гость з 90-х минулого століття.Гордість багатолітньої влади на чолі з Петром великим.Ото заср...ся " сильна команда"!
Коба мерзотник Показати IP 15 Лютого 2015 00:01
Де коба взяв гроші щоб збудувати будинок на купленій в юнака ділянці якщо ніде не працюе ні він ні його кохана податкова займіться бо ми займемося тоді буде пізно
Дмитрук Л.І Показати IP 15 Лютого 2015 00:05
Він мене обізвав аферистом а я люблю халяву і люблю ремонтувати все за гроші і хочу відремонтувати свого синулю щоб не грав і не пив а так як я тільки по бабах шастав
Про банду Показати IP 15 Лютого 2015 00:10
Банда у Володимирі одна перераховую коба карпюк чайковська нечитайло дмитрук сусік і все приберуть люди їх з депутатів на виборах і буде добре не буде кому воду мутити
Правдолюб Показати IP 15 Лютого 2015 00:12
Мороз в порядку і депутат і людина і в нЕго можна зайняти а у вас ні грошей ні розуму от і вся правда
пилип до Правдолюб Показати IP 15 Лютого 2015 00:28
Так він навіть не схожий на людину!
До правдолюба Показати IP 15 Лютого 2015 00:14
Погоджуюсь з вами мороз красава а коба ситник і карпо криси
Ситуація Показати IP 15 Лютого 2015 00:17
Мороз зробив депутатський запит про побиття карпюком савчука от і почалась істерія у свободи але прокурор області на якого пішов запит мае дати відповідь і головний міліціянт області також
Клава до Ситуація Показати IP 15 Лютого 2015 19:51
а це точно правда? бо вони з різних рад взагалі то
Не варто Показати IP 15 Лютого 2015 00:20
Коба і карпюк це нечесть Володимира і не варто звертати увагу на гів. Но бо буде смердіти
Місцевий Показати IP 15 Лютого 2015 00:24
Воно е гівно карпюша коба ситник дмитрук чайковська сусік грек іх ціна всіх разом той нещасний долар який був вісім але з за них став 26 от і вся правда
око до Місцевий Показати IP 15 Лютого 2015 00:29
Ти крім зелені в голові нічог не маєш! Це не бакси, це пліснява на мозгах!
про кобу Показати IP 15 Лютого 2015 01:22
не пішов в ато бо лікар хілінскій зробив справку що у коби геморой сбу розібратись
До око Показати IP 15 Лютого 2015 02:33
коментар було видалено
Анонім Показати IP 15 Лютого 2015 08:23
Податкова вже займається цим горе-кредитором.
Mik (галицька миша) Показати IP 15 Лютого 2015 09:13
А це як - "знаходить вiдмовку, аби не розписуватися у квитанцiях"? Якщо вiн не хоче отримувати готiвку пiд розписку, є iншi способи повернення боргу. Наприклад, переказ на банкiвський рахунок позикодавця.
З міста Показати IP 15 Лютого 2015 10:29
Морозова гопота зашевелилась! Перед крахом таке буває .Відповідальності Вам не оминути.
Михайло Показати IP 15 Лютого 2015 10:51
Цей Мороз якраз типовий сучасний депутат, таких зараз більшість, бо. продаються не лише судді з нотаріусами й адвокатами, а й самі в більшості виборці
нормальн Показати IP 15 Лютого 2015 12:53
Напевно мороз цілу ніч не відходив від компа строчив коменти. Може ще разом з Саганюком, бо навіть в міськраді його десь бачили... А хто дійсно припікає місцеву владу видно з коментів і статті. Так тримати!!!!!!!!!!!!!!!!!!
справедливець Показати IP 15 Лютого 2015 14:02
Ситнік -жертва.?Не смішіть Звідки в його сімействі декілька будинків ,квартири в Киеві у Львові новенькі машини в дітей За позичені кошти?Тоді віддавай і не бігай по судах і горе-правдолюбцях
тьотяМотя до справедливець Показати IP 15 Лютого 2015 19:57
А що не мав з чого купувати? не перший рік в бізнесі... тай мама у дітей нічогенька. а ще й діти не маленькі і працють вже давно. з чого ви взяли, що все це таткові статки? як писати, то писати все. Не один татко в тій сім'ї вміє гроші заробляти
вдв Показати IP 15 Лютого 2015 15:01
правду каже одна нормальна людина
777 Показати IP 15 Лютого 2015 15:27
І що ніхто не має мисливської рушниці?
туарег АС7776АІ Показати IP 15 Лютого 2015 18:28
Нормальний пацан, в долі
йомайо Показати IP 15 Лютого 2015 20:07
тут чорним по білому видно, що Мороз з друзяками сам строчив, а де пробивається правда
лікар до йомайо Показати IP 16 Лютого 2015 08:52
Тільки гопніки можуть бути такими безграмотними!
Хто хоче Показати IP 16 Лютого 2015 02:50
Лише один мороз хоче правди а решта хоче війни мороз наступив на хвоста не одному крадію державної земельки останне що зробив це відмовив у приватизації землі цикалючці і направив депутатський запит до прокурора області про побиття карпюком савчука от і забігали псевдо патріотики але час поставить все на свої місця от тоді і поговоримо
Будете відповідати Показати IP 16 Лютого 2015 02:57
Усі лже патріоти такі як коба карпюк чайковська грек будете відповідати перед законом і людьми за скоєне бо це з за вас у країні біда чорна це з за вас гинуть люди а діти не мають чого їсти
свідок до Будете відповідати Показати IP 16 Лютого 2015 08:51
Давно лікуєшся?
Анонім Показати IP 16 Лютого 2015 09:37
Скільки про те бидло можна писати? Може, пора брати пана за кравата і тягнути до ріки?
шок до Анонім Показати IP 16 Лютого 2015 19:00
коментар було видалено
розум Показати IP 16 Лютого 2015 14:15
для чого брати гроші в Мороза ? Можна в банк звернутись там і відсоток менший! Самі візьмуть а потім плачуть! Не лізь куди не треба і будеш мати спокій
Микола Показати IP 16 Лютого 2015 14:28
ДОРЕЧЧІ НА ПРОВЕДЕННЯ ПОДІБНИХ ОПЕРАЦІЙ , ТИМ ПАЧЕ З ВАЛЮТОЮ. повинен бути дозвіл та ліцензія. А чи має їх той ВІДМОРОЗОК.. ??????. коли вже ту наволоч хтось грохне. чи може знову потрібно львівських просити які колись гарно його попустили.що папкав як дитя мале коли йому золотий дощик організували. І ПОРА ВЖЕ ВОЛОДИМИРЦЯМ ЗРОЗКМІТИ ЩО БРАТИ В ТОГО ПСА ГРОШІ , ВІДВІДУВАТИ ТОЙ ГЕНДЕЛИК ТА МАТИ БУДЬ ЯКІ СПРАВИ З ВІДМОРОЗКОМ ТО НЕБЕЗПЕЧНО І НЕ ПАТРІОТИЧНО.
до свІдка Показати IP 16 Лютого 2015 20:07