USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

«У саду ми зриваємо найгарніші квіти, а Господь забирає найкращих»: Луцьк попрощався із загиблим у ДТП поліцейським

8 Липня 2020 14:34
Колеги, рідні та друзі віддали останню шану 25-річному поліцейському Олександру Волошину, який 7 липня цього року помер унаслідок травм, отриманих в ДТП.

Панахида за правоохоронцем відбулася сьогодні, 8 липня, о 12:30 у Будинку панахиди у Луцьку.

Провести Олександра в останню путь прийшло декілька сотень чоловік.

Не без сліз та болю колеги характеризують молодого чоловіка як добру, позитивну, світлу та порядну людину.

Його однокласниця Аня зі смутком розповіла, як її свого часу по-доброму «виховував» однокласник Сашко, коли дівчина хотіла прогуляти уроки.

«Будь хорошою дівчинкою, не прогулюй. Ти ж хороша дівчинка?» – посміхався їй хлопець.

Водночас, Сергій, колега покійного, зізнається, що через невимовну біль втрати не міг заснути всю ніч. «Все згадував, згадував...» – каже поліцейський.

Натомість, загибель молодого поліцейського глибоко вразила небайдужих волинян. Так, під дописом про смерть лучанина у соціальних мережах користувачка Тетяна Згоранець написала наступне: «Ніколи не розуміла, чому так рано йдуть хороші люди, та одного разу почула таку річ, що коли ми заходимо в сад, то зриваємо найкращі квіти, так само й Господь забирає найкращих. Вічна пам’ять та співчуттям рідним».

Нагадаємо, 6 липня у Луцьку трапилась аварія за участю поліцейського авто, яке врізалось в електроопору на Володимирській. Керівник патрульної поліції Волині Андрій Крутень повідомив, що Державне бюро розслідувань наразі розглядає декілька версій трагедії. Версія водія – особиста неуважність. Олександр отримав складну політравму, дуже складну черепно-мозкову травму, перелом кісток тазу та внутрішній крововилив. Медики боролися за його життя, проте у ніч на 7 липня його не стало.
Фото Вікторії Семенюк
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Луцьк Показати IP 8 Липня 2020 16:33
Крутень А.В., подінься з системи, коли не вмієш і не можеш належно організувати роботу такого підрозділу!...
Луцьк Показати IP 8 Липня 2020 16:54
В голові не вкладається!!!!ПРОСТО!!!!Але що ж тут сказати....Робота організована "на вищому рівні"!!!....Крутень, подінься!!!
Просто до Луцьк Показати IP 8 Липня 2020 18:32
Пан Крутень за кермом був?чи може він особисто навчає та бере на службу?тут горе ...хлопця не повернеш...шкода і прикро... Я звичайно далеко не фанат пана Андрія але якщо вам щось не подобається то до нього можна особисто попасти і висказатись,а може щей підскажете що робити...до чого отут ваша писанина???вічна пам'ять та щирі співчуття родині !!!!
Луцьк до Просто Показати IP 8 Липня 2020 20:23
Цей "пан" тільки на публіку і ЗМІ вміє розказувати,як в нього все чудово!!!!....Однак,практика показує зовсім інше...Да й ті,хто там працюють, так не вважають чомусь...А ви в нього не заступник,випадково???
Микола прилуцький до Луцьк Показати IP 8 Липня 2020 22:58
Разом зі своїм міністром
Якби Показати IP 8 Липня 2020 18:14
хоч один відсоток тих добрих почуттів, уваги,поваги, розуміння, прощення, квітів люди дарували одне одному за життя, а не на похоронах, коли вже занадто пізно для того кому це призначається - життя б стало значно кращим, а люди щасливішими і мабуть не були б такими злими та ненависними. Сумно. Хлопця дуже шкода(((
Богдан Сташинський Показати IP 8 Липня 2020 18:18
Шкода !!! Молоде життя ....
Олександр Показати IP 8 Липня 2020 20:22
Якийсь хворий народ... При чому тут Крутень. Він що їх вчив водити чи за кермом сидів особисто? Всі винні. крім тих, хто потрапив в аварію...
Антикрутень до Олександр Показати IP 10 Липня 2020 14:09
При чому Крутень? При тому, що він організовує роботу, він нарізає завдання ловити тих хто "спить" в нічну, знімає премії, дає сурові догани, звільняє з посад. Тепер зрозуміло при чому Крутень?
Луцьк Показати IP 8 Липня 2020 20:37
Подобове чергування, водій заснув, пасажир мабуть теж, от і наслідки
Володимир Показати IP 8 Липня 2020 21:22
Земля пухом.
Водій Показати IP 9 Липня 2020 08:01
Цікаво чергування скільки зара годин триває..??