USD 39.62 39.90
  • USD 39.62 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.75 9.94

У Луцьку просять навести лад з громадським транспортом, що курсує до Львівської

13 Січня 2022 22:58
Громадський транспорт, який курсує в Луцьку за маршрутами № 12, 19, 24, 32 та 4, не дотримується розкладу, особливо у вихідні та святкові дні.

Про це вказав на сайті Єдиної системи електронних петицій Олек Бєлоус. Він часто спостерігає відсутність транспортних засобів на маршрутах № 12, 19, 24, 32 та 4.

«9 січня о 16:00 не було можливості дістатися з вулиці Ковельської до вулиці Львівської, 63. У цьому напрямку на інформаційному табло зупинки відображався тільки 32-й маршрут із прибуттям через 45 хвилин. Інформація про інші маршрути була відсутня. Під час пішохідної прогулянки в мороз до місця призначення (приблизно 20 хвилин) рух транспорту за перерахованими маршрутами в напрямку Львівської не спостерігався», – зазначив чоловік.

Він додав, що від моменту підняття тарифів на проїзд у громадському транспорті ситуація з перевізниками не покращилася, а навпаки стає тільки гіршою.

«12-й маршрут взагалі не відслідковується на інформаційному табло зупинок «ЛНТУ» та «Львівська». Ситуація також погіршується через відсутність перевезень або недотримання розкладу, особливо у вихідні та святкові дні», – наголосив лучанин.

Підтримати його петицію можна тут.

Читати ще: Жоден не надає належних послуг: два перевізники в Луцьку їздять одним маршрутом

Як раніше повідомляло Інформаційне агентство Волинські Новини, із багатьма перевізниками свого часу, зокрема з перевізником автобусних маршрутів № 3 та 9, розірвали договори через системні порушення та невиконання приписів про їх усунення.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
Нострадамус Показати IP 13 Січня 2022 23:57
Це точно! Маршруток , то нема зовсiм, то усi, майже одночасно! Ото "покращили"! А цiни пiдняти не забули... Добре, що кiверцiвськi автобуси виручають...
Лучанин Показати IP 14 Січня 2022 01:34
Немає нічого дивного, люди своєю байдужістю самі собі вирили яму. Ще декілька підвищень тому треба було вимагати точні розрахунки вартості проїзду. Кожен раз людей мають. Власне я через недолугу організацію перевезень пересів на своє авто бо мені набридло що людей не цікавить їх власна доля. Так, дорого, проте надійно і в любий час. Разом з тим через відсутність належного перевезення пасажирів люди все більше починають користуватися авто, а не громадським транспортом через що створюються пробки та всі несуть збитки. Далі буде тільки гірше, продовжуйте бути байдужими.
Анонім Показати IP 14 Січня 2022 08:28
На Вересневе і з Вересневого як хочеш так і їдь. Раніше їздив тролейбус частіше - зараз вкрай рідко. Маршрутки №32 і №24 - проблема. А ще зараз заборонили приміським маршруткам зупинятися - для кого такі покращення?
Знаючий Показати IP 14 Січня 2022 08:43
А на Дубнівській теж люди живуть. Маршрут #1 - це катастрофа. Індійські Тата і Івани в аварійних станах перекошені недобитки возять людей. В салонах прокурено, жоден не має обігріву салону. Їздять як хочуть... Чому одні Лучанин їздять з комфортом, а інші на сільських недобитках за ті ж гроші?
Житель району ГПЗ Показати IP 14 Січня 2022 09:15
З маршрутом N10 ще гірша ситуація, вже тиждень зранку (7:00-8:00) взагалі відсутні маршрутки. Неможливо добратися на роботу з ГПЗ. І від недавнього часу відстуня їй альтернатива (маршрут N23).
... Показати IP 14 Січня 2022 10:25
На Володимирську доїхати - не краща ситуація. Маршрути змінили, тепер доводиться 40 хвилин простояти на морозі, щоб після роботи доїхати.
Безробітній Показати IP 14 Січня 2022 12:08
Мене бомбить від того, що 20-хвилинна ходьба, виявляється великою проблемою для наших людей.
Ммм до Безробітній Показати IP 14 Січня 2022 12:51
Безробiтному е час гуляти!...
Підпільник Кіндрат Показати IP 14 Січня 2022 12:49
Прогулянки пішки добре зміцнюють серцевий м"яз- міокард! 30-40хв. пішки- це 1,5-2 км.- ходіть побільше,- будете здорові і не бедете нервуватись! Маршрутки ідуть одна за одною, а потім 30-40 хв. перерва- така у наших транспортників логністика, (прости , господи за глупосне слово)
123 Показати IP 14 Січня 2022 12:54
В маршрутках 32 та 24 такi бруднi вiкна!... Нiчого не видно! Невже не можна перiодично iх мити?...
Вііта Показати IP 14 Січня 2022 13:10
Чому щоб кудись доїхати з з/д вокзалу потрібно йти на пр.Перемоги.Масив по населенню набагато збільшився,але про доїзд громадян потрібно вирішувати ситуація вже критична.
Олександр Показати IP 14 Січня 2022 13:16
Цієї проблеми раніше не було. 12-ки взагалі части їздили. А тепер людей просто тупо розвели (дякуємо міськраді): замість 3-4 звичайних маршруток йде одна велика/комфортна. І забирає майже всіх тих самих людей, що раніше ділилис яна декілька рейсів. Правильно, нащо платити три зайві зарплати й три зайвих рази заправлятися? Головне - зарібок! А те що в усьому цивілізованому світі муніципальний транспорт для громади, а не для заробітку - кого колише? В Європі їздять напівпорожні великі автобуси, дотовані мерією - це нормально.
Авжеж до Олександр Показати IP 14 Січня 2022 14:55
Бачите, проблема в тому що справжній спеціаліст знає як зробити, але не знає як вкрасти і навпаки нинішні чиновники знають як десь щось здемократити але не знають як зробити і не хочуть бо не зможуть працювати по основному профілю - красти. Саме з цієї причини в усіх галузях не можуть з'явитися спеціалісти.
Читач Показати IP 16 Січня 2022 11:47
А інші маршрутки нариклад номер 2 (особливо ввечері коли не виїжає на останні рейси) чи 32, вони що добре їздять?