USD 39.75 40.05
  • USD 39.75 40.05
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.98

Кандидатів на міського голову Луцька зареєстрували офіційно

1 Жовтня 2015 16:43
Кандидатів на посаду міського голови Луцька зареєстрували офіційно. Про це стало відомо 1 жовтня під час засідання Луцької міської територіальної виборчої комісії, - інформують Хроніки Любарта.

Як повідомили члени комісії, уже офіційно зареєструвалися три кандидати-самовисуванці на луцького міського голову. Це Іванюк Микола Ігорович, Кралюк Олександр Олександрович та Мерещук Оксана Вікторівна.

Також Луцька міська територіальна виборча комісія зареєструвала дев’ять кандидатів, висунутих місцевими організаціями політичних партій: Кудрявцев Сергій Альбертович(Всеукраїнське об’єднання «Свобода»), Романюк Микола Ярославович (БПП «Солідарність»), Данильчук Павло Петрович (Громадський рух «Народний контроль»), Москвич Степан Овсійович (Аграрна партія України), Голєва Олена Василівна (Європейська партія України), Кононович Олександр Адамович (партія «Нова держава»), Товстенюк Олександр Віталійович («Всеукраїнське об’єднання патріотів – «УКРОП»), Кучер Володимир Григорович (Радикальна партія Олега Ляшка), Байцим Василь Федорович (Партія зелених України).
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 49
Кононович Показати IP 1 Жовтня 2015 16:46
Я мер!!!!
лучани Показати IP 1 Жовтня 2015 16:55
Чому у нас люди ,що вони розумніші за когось і можуть зробити краще. При тому,що самі пособі нічого не досягли ,ні матеріально, ні морально
виборець Показати IP 1 Жовтня 2015 16:55
як то кажуть : на старт.увагу. руш. Кому вдасться зайняти посаду мера цьогоріч. лучани, вибірр очевидний. будьте обачними і не ведіться на підкупи та провокаціі. є гідні кандидати, але ж прізвиища в списку говорять самі за себе. не можна дозволяти олігархічним кланам добратись до влади. вибір за нами.
Лучанин до виборець Показати IP 1 Жовтня 2015 17:24
У ваших словах є рація. Так само не можна допустити щоби луцька cosa nostra в особі смотрящого колі романюка ще рік мала лучан за дурнів і будувала генделі де попало.
Анонім до Лучанин Показати IP 1 Жовтня 2015 18:15
Я вважав що "коза ностра" це ті що організовували перегони палками та завьязаними мордами
вк до Анонім Показати IP 1 Жовтня 2015 20:22
Кацап?! Видно по правопису!!!
Оба-на Показати IP 1 Жовтня 2015 17:24
Москвич? Олексійович? Може, Овсійович?
кучер Показати IP 1 Жовтня 2015 17:34
за мене голосуйте!!!!
виборець Показати IP 1 Жовтня 2015 17:39
цікаво на що Товстенюк розраховує... але ж тут таке- Палиця сказав, значить треба.
До виборець Показати IP 1 Жовтня 2015 18:11
Це ж хто з них достойний?
кучеру Показати IP 1 Жовтня 2015 18:23
За юродивих не голосуємо
лучанин Показати IP 1 Жовтня 2015 18:24
Якщо серйозно підійти до справи,то із них найдостойніший_ Байцим В.Ф.Людина,яка має управлінський досвід.На сьогодні є депутатом обласної ради,був заступником міського голови.Не так давно ЗМІ повідомляли_захистив докторську дисертацію.Доктор економічних наук.Що ще потрібно для розвитку економіки міста?Вольовий характер і бажання працювати.
дідо до лучанин Показати IP 1 Жовтня 2015 18:56
Той ,що побудував аеропорт?
лучанин до дідо Показати IP 1 Жовтня 2015 19:04
Аеропорт цілих п"ять років "будував" Романюк.
Анонім до дідо Показати IP 1 Жовтня 2015 20:23
Не одне будував у фантазіях.....
Ковель до дідо Показати IP 1 Жовтня 2015 23:13
І Ковельсільмаш, здається, також Збудував
Лучанка до лучанин Показати IP 1 Жовтня 2015 19:26
Упаси тебе Господь, дорогий Луцьку, голосувати за цього профана в любій справі!! Де б Байцим не працював - результат нульовий! Хто хоче запаречити - аргументи в студію!!
ххх до лучанин Показати IP 1 Жовтня 2015 21:02
його не можна, він пістолети в міськраді губить
голосую за Показати IP 1 Жовтня 2015 18:47
голосувати треба за справи, а не за пишні піар- кампанії... мій вибір Романюк, а ви собі думайте.
Анонім до голосую за Показати IP 1 Жовтня 2015 19:14
і які це справи зробив романюк, щоб за нього голосувати???))))
міра до голосую за Показати IP 1 Жовтня 2015 19:26
мій також
Просто так Показати IP 1 Жовтня 2015 19:05
Шкода,що від Палиці не йде Констанкевич Ірина,це гідний кандидат,а Товстенюк......Напевно переможе Романюк.
Я до Просто так Показати IP 2 Жовтня 2015 00:30
ЇЇ піся минулих виборі "списали"
Земляк Показати IP 1 Жовтня 2015 19:06
Я тоже так могу как Романюк: за деньги налогоплательщиков, без удобств и некачественно.
просто Показати IP 1 Жовтня 2015 19:21
Я хочу бачити мером жінку. Я за Голєву.
я Показати IP 1 Жовтня 2015 19:53
а кто тут достойный?
достойний до я Показати IP 1 Жовтня 2015 21:04
Байцим.
Голос Показати IP 1 Жовтня 2015 20:31
Москвич в мери? В тюрму і то швиденько. Там ще можна покаятись.
Голосую за Показати IP 1 Жовтня 2015 21:07
Тільки за Романюка!!!! Це вибір мій!!! І ті хто думає - прошу підтримайте!
Анонім Показати IP 1 Жовтня 2015 21:47
А до Кононовича СБУ вже втратила інтерес? Чи він вже все "осознал"?
Че Показати IP 1 Жовтня 2015 21:58
Настоящих буйных мало - вот и нету вожаков. Реально нетууууу....
Знаючий Показати IP 1 Жовтня 2015 22:05
А ржу не могу.Клоун і невдаха Кононович.Ще вчора пятку під підїздом з братом дув.
Пятка до Знаючий Показати IP 3 Жовтня 2015 13:43
Пятку всі дують це не аргумент)))
Маня Показати IP 1 Жовтня 2015 22:19
Треба голосувати за Романюка. Він справжній господарник. У місті за 5 років багато змін у кращу сторону. Тому треба за нього
ХХХ Показати IP 1 Жовтня 2015 22:26
Голосуй, не голосуй-все одно...!
Фірст Показати IP 1 Жовтня 2015 22:41
Романюк, більше я тут не кого не бачу, лдин аздосвідом, а всі інші якісь стрьомені.
Анонім Показати IP 1 Жовтня 2015 23:04
Чому СБУ ще досі не посадили Кононовича.Він жеж в ДНР їздив,возив гуманітарку бойовикам.Можливо і в наших солдат стріляв.
Дмитро Показати IP 2 Жовтня 2015 07:52
Романюк Наш Голова!!!
12345 Показати IP 2 Жовтня 2015 07:54
кажуть старий мер собі набрав тепер буде давати людям ,місту,а прийде новий почне спочатку собі брати,а потім перевибори.
Лучанка Показати IP 2 Жовтня 2015 08:08
Кононович Олександр Адамович - його судити потрібно за підтримку сепаратизму, а його в кандадати реєструють. Та це ж цирк!
яна Показати IP 2 Жовтня 2015 09:11
Розумний і поміркований чоловік Кудрявцев, я буду за нього голосувати. І хай Бог боронить, перехрещусь сто раз щоб не голосувати за Голєву, Байцима. Люди, думайте головою, це ж наше місто.
Кріс Показати IP 2 Жовтня 2015 09:11
Список кандидатів - це стадо баранів... а хто за них голосує той сам такий
008 Показати IP 2 Жовтня 2015 09:51
з нових кандидатів позитивно оцінюю Іванюка Миколу Ігоровича
Коля Показати IP 2 Жовтня 2015 09:51
Голева . Може хоч маршрутками лучани будуть їздити безкоштовно
Прийду на вибори Показати IP 2 Жовтня 2015 10:23
Єдиний реально професійний і господарник -це Романюк. Наш мер
Кріс Показати IP 2 Жовтня 2015 11:57
Давайте запросимо Саакашвілі!
Анонім Показати IP 2 Жовтня 2015 12:37
Нам потрібен мер молодий, з амбіціями. Саме такий Товстенюк, я буду за нього голосувати!
ШОК Показати IP 2 Жовтня 2015 13:36
Які амбіції, наповнити власні і Палиця кишені? НЕ МАЄ ЗА КОГО ГОЛОСУВАТИ. Я розчарована ......і в шоці......що дальше буде? Якийсь круговорот..одні і ті самі люди із одних крісел в інші((( Як міняти цю країну?
Кріс до ШОК Показати IP 2 Жовтня 2015 14:04
Робите візу, берете квиток і ось вона - нова країна!)))