USD 39.75 40.09
  • USD 39.75 40.09
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.92

Мінагрополітики не погодило призначення Кватирка головним лісівником

17 Березня 2016 19:00
Міністерство аграрної політики та продовольства України не погодило призначення Олександра Кватирка на посаду начальника Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства.

Про це повідомив перший заступник Міністра Ярослав Краснопольський у відповіді на звернення відділу протидії корупції Волинського відділення ГО «Об’єднання ветеранів розвідки України» від 2 березня 2016 року.

«Відповідно до Положення про Міністерство аграрної політики та продовольства України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 листопада 2015 року № 1119, та Порядку призначення на посади та звільнення з посад керівників територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 січня 2012 року №45, Міністерство аграрної політики та продовольства України, ретельно розглянувши матеріали по Кватирку О. М., надіслані Держлісагентством, не погодило призначення його на посаду начальника Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства», - йдеться у відповіді першого заступника Міністра агрополітики.


Як відомо, Олександр Кватирко виконує обов’язки головного лісівника Волині уже більше 6 місяців, отож у зв'язку із статусом посади "виконувач обов'язків" найближчим часом мав би бути або призначеним, або звільненим.

Згідно з чинним законодавством, нового кандидата на посаду начальника Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства обирають або з кадрового резерву, або з числа тих, хто проходить стажування, або ж призначать новий конкурс на цю посаду.

При цьому найімовірнішим є варіант з оголошенням нового конкурсу, - зазначають у відділі протидії корупції Волинського відділення ГО «Об’єднання ветеранів розвідки України».

Нагадаємо, призначення Олександра Кватирка тимчасово виконувачем обов’язків начальника ОУЛМГ Волині викликало хвилю обурення як у активістів, так і у лісівників. Активісти протестували під стінами Держлісагентства, згодом очільник Держлісагентства приїздив на Волинь.

Проти призначення його на посаду тимчасового виконувача обов’язків начальника Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства виступили представники громадських організацій. Так, Олександр Кватирко неодноразово фігурував у скандалах з керівниками лісових господарств Волині, які вже неодноразово «засвітилися» в незаконних полюваннях, а також не проти постріляти дичини навіть у заказнику, при цьому забезпечивши себе та запрошених на розвагу високопоставлених столичних гостей надійною охороною.

Сьогодні повідомлялося, що Олександр Кватирко намагається долучити охорони лісу в деяких лісгоспах представників приватної охоронної фірми.

ЧИТАТИ ДЕТАЛЬНІШЕ: ОХОРОНЯТИ ЛІСИ ВОЛИНІ «ПРОСУВАЮТЬ» ПРИВАТНУ ФІРМУ: ДЛЯ ЧОГО Й ДЛЯ КОГО?
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 42
волиняка Показати IP 17 Березня 2016 19:09
Жах!Як він це переживе?
хочаб щось до волиняка Показати IP 17 Березня 2016 21:47
хоч одна приємна новина за стільки часу...і посадити його щеб незаважало
до волинянки до хочаб щось Показати IP 19 Березня 2016 20:31
Повідомляю ще одну приємну новину, що відкрита кримінальне провадження пока по фактку по цьому (дєятєлю) лапінско-колісничий договорняк буде нести ще відповідальність і обовязково буде за спиляні дерева, бурштин,авто,камуфляж і т.д.
Лісівник Показати IP 17 Березня 2016 19:10
А шкода. Нормальна чоловік.
бе?? Показати IP 17 Березня 2016 19:11
ква-р-тирка буде подавти скаргу в суд. бажано печерський! таку "оплеуху" ква-р-тирко так не залишить!
лісничий Показати IP 17 Березня 2016 19:17
то тепер вже і ліс може перестане хворіріти" свинячим грипом"?
полюх Показати IP 17 Березня 2016 19:30
хоч якась користь від мінагрополітики !!
депутат Показати IP 17 Березня 2016 19:34
Кватирко формально у відпустці до 4 квітня, а фактично - організовує з Гунчиком приватну охорону державного лісу, що заборонено законом. А придумав цю охорону пройдисвіт Лапін. Крім цього, Кватирко їздить по держлісгоспах і збирає бабло, щоб відкупитися від кримінальних справ, обєднаних в одну після подання запиту в прукуратуру депутата Олександра Пирожика.
Пирожику до депутат Показати IP 17 Березня 2016 21:49
сам про себе непиши)))))))))))Цеж завдяки тобі міністерство таке рішення прийняло)))))))))))Продовжуй так і далі думати)))
не лучанин Показати IP 17 Березня 2016 19:38
а що ж буде з лісами? з бурштином? Волинь пропаде !.задихнеться без ква -р-тирки))) а звірів скільки залишиться жити!!.що іх даремно рахували сидячм в кабінетах??
0000 до не лучанин Показати IP 19 Березня 2016 20:34
Зловити і накормити копитами тих оленів, що така падлюка вбила. Ми потім подивимось скільки звірівське мисливське господарство закрило лицензій та отримало прибутків.
кватирко Показати IP 17 Березня 2016 19:45
я буду міністром ! я такий .що пролізу скрізь...
коханка Показати IP 17 Березня 2016 19:52
Так не повезло мені!... Він клявся що як тільки його призначать начальником то жениться на мені!
Це та що на до коханка Показати IP 17 Березня 2016 21:31
Дружби народів чи та що на 33 живе...бо він обіцяв женитиь і тій що з Маневич також...)))
працівник лісу до Це та що на Показати IP 18 Березня 2016 12:35
коментар було видалено
не та і не та до Це та що на Показати IP 18 Березня 2016 16:38
мабуть на тій що родила
до коханка до Це та що на Показати IP 19 Березня 2016 20:36
Ставайте в чергу до бубуїна.
до коханки до коханка Показати IP 18 Березня 2016 21:26
Це не та, що з колиби зажигала на авто за рулем Цуманського держлісгоспу" лісова охорона"
Лісничому Показати IP 17 Березня 2016 20:27
Пропало все. Люди добрі!!!! Я дуже багато вклав: в городок, камінь, ковель. Віддайте!!!!!!!!!
ххх до Лісничому Показати IP 19 Березня 2016 20:41
Ставай в чергу! Городок це точно кажуть, що зкінтувався вітяша з сашою і дере з лісничи, що неділі правда незнаю яку суму, По пяні говорять вже немає терпіння.
Тарас Чурило Показати IP 17 Березня 2016 20:30
Ще його тільки призначити, то Волинь без лісу залишиться
Коханці Показати IP 17 Березня 2016 20:40
Він вас обманув
укроп Показати IP 17 Березня 2016 21:10
Невже в міністерстві ще є розумні і чесні люди.
укроп Показати IP 17 Березня 2016 21:13
І тепер побистрішепобистріше треба новий конкурс поки він ще більше не вкоренився, і заодно Сахнюка поперти його колегу по вбивстві тварин.
Коханці Показати IP 17 Березня 2016 21:31
На вас неженяться!!!
Анонім до Коханці Показати IP 18 Березня 2016 16:37
він дружину любить!
Незнаючий Показати IP 17 Березня 2016 22:01
Що там з головами Любоимлської та Ратніаської РДА? Тут також біда чорна без них...
Юра. Показати IP 17 Березня 2016 22:28
Сильна людина ......А шакали бояться.Но докі поймуть те стадо шо лідер повернется.
Юра. Показати IP 17 Березня 2016 22:32
В сеодно стадо непереможе це тимчасово. потім самі себе перегризуть.
Юрію Показати IP 17 Березня 2016 22:34
Навчися писати без помилок. Грамотей!!!
Юра Показати IP 18 Березня 2016 01:23
Зато посуті. грамотний.
rdfc до Юра Показати IP 18 Березня 2016 07:46
коментар було видалено
Петро Чечелюк Показати IP 18 Березня 2016 07:58
Це ще не усе, це лише початок. І це не перемога над Кватирком, це перемога великої групи людей – депутатів ВР України, ініціативних груп громадських організацій, журналістів, деревообробників, юристів над громіздким репресивним державним апаратом, над так званими правоохоронними структурами, які за бабло, забувши про честь і совість, покривали кримінальні справи Кватирка, його висуванців і однодумців. Це перемога над злом, над насиллям, над дияволом, а той, кого вже хоч частково перемогли – лише маленький гвинтик тієї скрипучої, наскрізь прогнилої машинерії.
справедливий Показати IP 18 Березня 2016 18:26
А Машутку с собою забере, чи залишить.?.Хто йому буде смотрящий за березовим соком.
Лісовичок до справедливий Показати IP 19 Березня 2016 07:28
Машутка сама побіжить. Вона зараз в своій стихіі знаходиться - гроші і мужчини! І не тільки за березовим соком...!!! Плакати буде як не забере!
макс Показати IP 19 Березня 2016 01:28
не забутьте ще разом з кватирком його вірного *оня туревича з цумані забрати
Полішукам Показати IP 19 Березня 2016 08:18
Бидлота повилазила..А ким ви задоволені? Хаяти вмієте, а от чи вмієте працювати?
до поліщукам Показати IP 19 Березня 2016 10:25
працювати ми вміємо хоть і бидлота! от якби не кватирки і такі як ти не бидлоти -то ми ще за свою працю і щось би отримували!!!
коханка до поліщукам Показати IP 19 Березня 2016 10:32
а мені як бути ? обіцяв все а тепер нічого! обманув.зрадив ! якщо буде дитина -принесу до тебе...
Офіціант Показати IP 20 Березня 2016 08:57
Олюня Куциха з "Колиби" так гарно пригощає кватирка й туревича (пишу прізвища цих г****нів з малої букви)до пізньої ночі ,що їй вже віддали джип з написами " лісова охорона",тепер ясно для кого закупляли ті"дастери",а то все розказували що для охорони лісу!
вася Показати IP 21 Березня 2016 10:13
все ок
ГО Показати IP 25 Березня 2016 17:32
Мене,як члену партії любителів пива,жінок та живих существ;от цікавить:чому дерева так помало ростуть,чому в пенсіонерів пенсія та проблеми освоєння Вселенної.Я впевнений що питання в лісниках.Давайте про це будемо полемізувати,адже тема вже в коментах розпочата.