USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.20 39.40
  • PLN 9.71 9.93

Прихильники Порошенка напали на журналіста телеканалу. Відео

17 Січня 2022 22:09
Під Печерським судом Києва, де прихильники п’ятого президента і нардепа Петра Порошенка чекають на рішення суду щодо запобіжного заходу для політика, на кореспондента телеканалу «НАШ» вчинили напад.

Про це інформує Фокус.

На відео можна побачити, як учасники мітингу на підтримку п’ятого президента оточили кореспондента телеканалу і почали проштовхувати його через натовп. У результаті журналіста виштовхнули та порадили «йти до мусорів, щоб не отримати».
Телеведучий каналу Макс Назаров назвав нападників «рядженими клоунами».

Читати ще: Прихильники Порошенка розтрощили авто на шляху до суду. Відео

«Ряджені клоуни оточили нашого журналіста Тимура Страхова та групою напали», – зазначив Назаров. Як додав, журналіста били по ногах.

«Така ось у Порошенка підтримка», – прокоментував він.

Наразі біля будівлі суду досі перебуває до тисячі прибічників Порошенка. Зі сцени грає музика. Ситуація спокійна, усі чекають на судове рішення.
17 грудня колишній президент Петро Порошенко на очах у всієї країни спочатку втік від повістки ДБР, а потім – і з країни. Перед приїздом нардеп Порошенко збирав масовку до свого приїзду: погрожуючи працівникам своїх підприємств звільненням, їм наказали прибути в Київ.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 22
Олесь Показати IP 17 Січня 2022 22:20
Скажена зграя за кусок хліба здатна на все .
Netoy до Олесь Показати IP 17 Січня 2022 23:39
Нагадати, хто з цих людей зробив "скажену зграю" без куска хліба, без тепла, без грошей і з продуктовими картками, як під час війни? Голодні люди, дійсно, здатні на багато. Але хто їх довів до цього зубожіння? Хто "зробив їх разом"?
Богдан до Netoy Показати IP 19 Січня 2022 00:42
Майдан?
ОлесЮ до Олесь Показати IP 18 Січня 2022 08:30
Правильніше буде сказати за "Пєтіну" 1000 :)
Нагадую до ОлесЮ Показати IP 18 Січня 2022 15:15
Нищими и голодными нас сделал именно порошенко.
Netoy до Нагадую Показати IP 18 Січня 2022 21:40
То його вже 2,5 роки як немає. То вже мали за цей час відчути покращення та сито наїстися. Чи знову попередники?
Правдоруб Показати IP 17 Січня 2022 22:37
Ці Дикуни спочатку будуть бити авто звичайних громадян, потім журналістів, далі підуть захоплювати Верхавну Раду та інші держструктури. Незабаром Дикуни захоплять владу.
Олесь до Правдоруб Показати IP 17 Січня 2022 23:27
Воно до того і йде . 44
Я до Правдоруб Показати IP 18 Січня 2022 05:09
кілька разів вже так робили..проходило..
Народна прокуратура до Правдоруб Показати IP 18 Січня 2022 11:58
Людина має залишатись нею завжди. А якщо хтось вважає, що посвідчення журналіста, мантія, погони чи депутатський мандат дозволяють йому безкарно, заради особистої вигоди, брехати, маніпулювати, паплюжити честь і зневажати права інших людей на особисте життя, має бути готовим до заслуженої відповіді
Анонім Показати IP 17 Січня 2022 23:13
Той Порошенко ще не вийшов з ролі президента,а його леді думає що вона перша леді і збирають на свої "чесно зароблені" всю оцю масовку.Краще б дітям хворим,пенсіонерам роздав,я б його можливо і заповажав.
Kolyan Показати IP 17 Січня 2022 23:34
Війна на носі, що мали згуртуватися, то вони садять один одного… «дитячий садок» при владі
Елєкторат Показати IP 17 Січня 2022 23:42
Нє, ну з відношенням до суб'єктів судового процесу виборці, в принципі, давно визначилися, але канал "Наш" якшо і дістав - то по дєлу !
Правда Показати IP 18 Січня 2022 01:15
Правильно зробили. Цей канал давно пора закрити.
Не правда до Правда Показати IP 18 Січня 2022 10:25
Ага! І дивитись "5-й" з "Прямим" :)))))))))))))))))
Просто Показати IP 18 Січня 2022 04:23
Порядна людина за потроха не піде на вулиці. І за кльоуна
Додік Показати IP 18 Січня 2022 06:12
Мало дали...
Валеріій Показати IP 18 Січня 2022 07:33
Яке ж це стадо "сміливе" коли нападає гуртом.......
Мураєв Показати IP 18 Січня 2022 07:56
Правильно зробили… скабеєва тека ж журналістка…
патріот Показати IP 18 Січня 2022 08:29
Там такиі дикуни зібралися, що кожного другого можна за грати і не помилишся!
Netoy до патріот Показати IP 18 Січня 2022 23:11
А в Раді зараз можна усі 90% "приручених" одразу за грати і не помилишся. То як з цим бути?
Однозначно Показати IP 18 Січня 2022 10:21
Бики Петі Хряка