USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

«Як «притиснуть» - доведеться»: що кажуть лучани про субсидії

29 Квітня 2015 19:00
З 1 травня в Україні можна буде оформити субсидії за новим спрощеним порядком. Як з’ясувалося, попри анонсовану інформаційну кампанію, не всі лучани досі знають, як правильно оформляти документи, які потрібно подати на розгляд спеціалістів департаменту соцзахисту.

Інформаційне агентство Волинські Новини поцікавилося в пересічних городян, чи будуть вони заповнювати заяви та декларації на надання субсидій. Так, думки лучан дещо розділилися. Декому субсидія надзвичайно потрібна, зважаючи на ріс цін за комунальні послуги, а дехто не вірить у «добро» від держави і дивується, чому не краще підвищити зарплати і пенсії, виділяючи натомість гроші на забезпечення субсидій.

Власне, респонденти кажуть: як «притиснуть» - доведеться нести документи. Бо в середньому третина сімейного бюджету витрачається на оплату комунальних послуг. Однак, що і як заповнювати – знають не всі. Скаржаться лучани й на те, що не можуть дочекатися черги, аби їм пояснили порядок надання субсидії, на те, що «не-розуміють-що-і-як».


ЧИТАТИ ЩЕ: КУДИ І КОЛИ ЛУЧАНАМ ПОДАВАТИ ЗАЯВУ НА СУБСИДІЮ. ЗРАЗОК
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 19
субсид Показати IP 29 Квітня 2015 19:07
«Як «прижмуть» - то вже пізно буде, прийдеться викласти все з гаманця і ще у борг у когось позичати!!!
ХАХА до субсид Показати IP 15 Травня 2015 08:27
НА ЦЕ Є МАЙДАН І ШИНИ
дідо Показати IP 29 Квітня 2015 19:09
Всі організовано повинні " подякувати" кремлівській агентці Тимошенко за кабальний газовий пакт з Путлєром в 2009. Пора платити
бабо до дідо Показати IP 29 Квітня 2015 19:16
Ти чумний? Краще вже Юля ніж кулявлоб!!!
кебаб до бабо Показати IP 29 Квітня 2015 21:50
Хіба Юля та Кролик не з Батьківщини?
розумаха до дідо Показати IP 29 Квітня 2015 19:18
Юліни тарифи тепер казка у порівнянні з тим що зараз!
Анонім до дідо Показати IP 29 Квітня 2015 19:19
так що, правильно її Янукович посадив за цей злочин?
Анонім до дідо Показати IP 29 Квітня 2015 19:20
а кому подякувати за курс долара, який в три рази виріс порівняно із тим, який був при кровавому диктаторові януковичу?
Анатоль_ до Анонім Показати IP 29 Квітня 2015 19:24
Дякувати Порошенку( Вальцману) та кулявлобу!
Лось до дідо Показати IP 29 Квітня 2015 21:02
Дідо, хто з політиків тобі подобається? Ні, хто зараз робить чи пробує щось робити для народу реальне? Сєня? Порох? Яресько? Хто?
дідо Показати IP 29 Квітня 2015 19:28
в 2008 році аверистка Тимошенка обвалила гривню до 8 , а в 2015 гривня обвалилась через розвал економіки та крадіжки Януковіча+ війна ,яку почав Путлєр.
і до дідо Показати IP 29 Квітня 2015 19:33
Порошенко
Лось до і Показати IP 29 Квітня 2015 21:04
Ти сам віриш, що Путін розпочав війну?:)))))))))) Не думаю. що ти такий наївний. Розборки на Сході + непрофесіоналізм політиків.
Анонім до дідо Показати IP 29 Квітня 2015 20:09
тупак
ще не зовсім свідоми Показати IP 29 Квітня 2015 20:28
коментар було видалено
дідо до ще не зовсім свідоми Показати IP 29 Квітня 2015 20:30
Хунта -це захоплення влади воєнними. В україні цивільні вигнали злодіїв, а в РФ кагебістська хунта захопила владу і править 15 років.
вовк до дідо Показати IP 29 Квітня 2015 21:25
ну ти й дурак
я Показати IP 30 Квітня 2015 07:43
все йде в правильному напрямку.Порошенко і Яценюк молодці.
Простий хлопчина Показати IP 2 Травня 2015 08:10
"Бо в середньому третина сімейного бюджету витрачається на оплату комунальних послуг." - Хороший у Вас бюджет! Цікаво, а за зиму ви думали? Куб газу з 1.09 до 7.19 грн? При тому що ціни зросли на різну продукцію від 2х до 3х разів? Та з такими тарифами не третина піде на комуналку, а цілих 2 місячних бюджети. (хата 90 кв. км. - 600 кубів в місяць = 4000 грн тільки за газ)