USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Для дорослих буде 8 грн, для дітей – 4. У Луцьку хочуть підвищити вартість проїзду

8 Жовтня 2021 11:01
Вартість проїзду в луцьких маршрутках зросте до 8 гривень для дорослого пасажира.

Як повідомив директор департаменту економічної політики міськради Борис Смаль під час громадського обговорення проекту рішення, кілька років міська рада успішно стримувала тарифи, хоча майже всі міста їх вже підвищили.

«Тепер така економічна необхідність виникла у нас. У відповідь на звернення перевізників були проведені розрахунки. Основний фактор - зменшення пасажиропотоку, що викликане пандемією. Аналіз показує, що, швидше за все, докарантинний пасажиропотік не відновиться. Інший фактор – нелегальний обіг готівки, який, на жаль, в межах 10-15% досі є в маршрутках. На початкках це було ледь не 40%, зараз - набагато менше, але це впливає», - пояснив він.

Читати ще: Луцьк – серед останніх великих міст країни, де проїзд коштує 6 грн

З його слів, у новому тарифі не закладені надприбутки перевізників, а рентабельність нових перевезень становить 10%.

Борис Смаль розповів, що повідомлення про перегляд тарифів були розміщені в публічному доступі, а з 1 по 30 вересня приймались пропозиції. Проте пропозицій не надійшло.

Читати ще: Не хочеш подорожчання проїзду – плати карткою. У громадському транспорті Луцька ініціювали постійні перевірки

Також він зазначив, що автопарк перевізників оновлюється, проте миттєво замінити 120 маршруток неможливо.

Зауважимо, нові тарифи мають бути затверджені на засіданні виконкому. Коли нові тарифи затвердять, то вартість квитка в маршрутках для дорослих буде коштувати 8 гривень, а для учнів - 4 гривні.

Юлія МАЛЄЄВА
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 31
Анонім Показати IP 8 Жовтня 2021 11:24
смердючі маршрутки також замінять?
Іржавий Ленровер Показати IP 8 Жовтня 2021 11:25
Замість того, щоб вводити абонементи, ледь не змушують людей пересідати на прогнивші бляхи бізнес класу вартістю з велосипед.
111 Показати IP 8 Жовтня 2021 11:27
Принаймі пенсіонерам залиште 6 Грн.
nutela Показати IP 8 Жовтня 2021 11:31
а муніципальний транспорт?
R.I.P. до nutela Показати IP 8 Жовтня 2021 12:38
А, що це таке?
Анонім Показати IP 8 Жовтня 2021 11:49
"Також він зазначив, що автопарк перевізників оновлюється" - Нагадую, що "оновлюється" він списаними в європі автобусами, які, очевидно, якщо й будуть кращими за нинішній металобрухт, то недовго.
лучани Показати IP 8 Жовтня 2021 11:51
Має бути 10 -15. Щоб купляти нові автобуси та підтриувати у справному стані. Нехай бідні їздять на велосипедах.
R.I.P. до лучани Показати IP 8 Жовтня 2021 12:43
Мій син, коли машина була в ремонті, попоросив велосипед у сусіда. Так інший сусід, коли побачив його на велосипеді, сказав: на велосипедах ездят только сироты....
Лучанин до R.I.P. Показати IP 8 Жовтня 2021 14:29
В тебе сусід мало того, що кацап, то ще й дурний кацап
Лучанин Показати IP 8 Жовтня 2021 12:13
Ну то давайте дружно вже всі і на все підвищувати ціни. Скільки можна???? Корито навіть немите,не те що невідремонтоване,з хамом водієм через од ного. Після проїзду на ньому спину вправляти їду.....
Ксюша Показати IP 8 Жовтня 2021 12:16
Пустіть більше тролейбусів. Платити 8 грн. немає за що. Маршрутки брудні, поломані, взимку холодні, водії не завжди зупиняються бо граються в перегонки, їздять аби як, на ходу відкривають двері.
Лучанин Показати IP 8 Жовтня 2021 13:19
Ви такі смішні дописувачи зверху. Вже давно все вирішили, та вас не спитали. Не пам'яте статті та голосування за підвищення проїзду (який місяць накручували). Голосування показало, що 146% готові платити по 8 гривень
Лучанин Показати IP 8 Жовтня 2021 13:34
Де можна подивитися розрахунки? Який саме транспорт оновлювався окрім десятка тролейбусів? Які саме підстави є для підвищення тарифу, де цифри? На словах всім треба.
факт Показати IP 8 Жовтня 2021 14:06
Оновлюється парк приватних перевізників, а не комунальний транспорт на якому ставлять хрест!
Варвара Показати IP 8 Жовтня 2021 14:39
Чому не зробити готівкою 8 , а електронним білетом 6. Враз би всі перейшли на електронний білет
Лучани Показати IP 8 Жовтня 2021 14:45
Хтось обіцяв, шо в жовтні по Луцьку їздитиме 29 новеньких комунальних тролейбусів ! Шось не видно ! Дайте відповідь, владо !
Сусіди Показати IP 8 Жовтня 2021 14:49
Перейміть досвід у Садового, як він зробив, шо у Львові пенсіонерів і школярів, шо приватний, шо комунальний транспорт возить БЕЗПЛАТНО !
Анатолій Показати IP 8 Жовтня 2021 16:35
Правильно, якщо люди вкладають кошти їм потрібно мати прибуток,якщо виросла вартість палива та зросла вартість запчастини чому не мають зростати тарифи!
Donald Trump Показати IP 8 Жовтня 2021 17:00
У всіх великих містах України проїзд давно дорожчий. Луцьк тут і так розвів демократію. Як стояти в черзі в макдональдз за бургером за 100 грн, то людей тьма, а як заплатити на дві гривні більше за проїзд так всі зразу бідні
Невже до Donald Trump Показати IP 8 Жовтня 2021 19:06
1.Назвіть всі міста де подорожчав і наскільки. 2.А їсти людям не потрібно? Якщо вас душить жаба то купіть їй теж бургера, нехай траванеться. До речі ті хто туди бігає в більшості їздять своїми авто.
Donald Trump до Невже Показати IP 8 Жовтня 2021 19:51
Жаба душить по-моєму того, хто біситься через якихось 2 гривні))) Купіть і собі авто, що заважає? Заробляти гроші вчіться, а не гнати бочку на тих, в кого їх більше
Невже до Donald Trump Показати IP 8 Жовтня 2021 23:57
Проїхав! Я якраз авто вже давно їзжу хоча б з-за принципу після останніх подорожчань проїзду. На тих в кого більше через те що вони їх чесно заробляють ніхто ніколи ніде нічого не жене, мова завжди йде при тих хто їх краде в тих кого принижує і називає бідними. І тих хто "біситься" за 2 гривні душить не жаба, а влада. Різницю відчуваєте?
Анонім до Donald Trump Показати IP 9 Жовтня 2021 06:14
Луцьк же зарплати найнижчі очевидно і ціни має мати найнижчі.
Лучанка Показати IP 8 Жовтня 2021 17:03
якщо всі автобуси будуть нормальні, то не шкода тих 8 гривень. Пенсіонери все одно їздять тролейбусами безкоштовно, тому на рахунок них ТОЧНО переживати не варто
Лучанин до Лучанка Показати IP 8 Жовтня 2021 19:08
Так, тролейбусами то вони їздять безкоштовно, але от тролейбуси не завжди і не всюди їздять і тому приходиться в більшості їздити якраз таки автобусами.
Анонім до Лучанка Показати IP 9 Жовтня 2021 06:15
Вот тільки немає автобусів нормальних. Не п'є за що там 8 гривень платити.
111 Показати IP 8 Жовтня 2021 17:08
Підприємців потрібно теж підтримувати, бо так і будемо їздити на жовтих бляшанках. Газ здорожчав, то звичайно здорожчає і проїзд.. працювати собі у збиток ніхто не хоче. Коли дорожчає вартість світла чи водопостачання, комуналка же підвищується.. тому нічого дивного
Невже до 111 Показати IP 8 Жовтня 2021 19:11
От тільки проблема в тому що в нас спочатку безпідставно підвищується вартість проїзду, а потім піднімається ціна на пальне і знову все по колу. Де розрахунки?
Скептик Показати IP 8 Жовтня 2021 21:56
Сподііваюся, хоча б після цого, водії маршруток перестануть економити ресурс ламп поворотників і вмикатимуть їх при виїзді з зупинки. Хоча, чомусь, є сумніви, стосовно цього...
Мешканець Показати IP 9 Жовтня 2021 10:16
Та хоч 12! Якщо будуть комфортні умови для пасажирів і дотримання чіткого графіку! А то їдеш, як в свинарні, підвіска і обшивка салону гримить, брудно, водії забагато собі дозволяють словесно(ніби вони тобі послугу роблять, коли стають на зупинку). Зранку ледь їдуть, або на кожній зупинці по декілька хвилин просто стоять, буває не виїзджають зранку, на роботу вчасно приїхати це ще той квест! Вечером женуть додому, можуть і тебе на зупинці не помітити, хоч стій з сигнальними факеламт. То нехай тільки курсують вже ті нещасні дзюряві тролейбуси, навіщо платити більше?
ще не зовсім свідоми Показати IP 9 Жовтня 2021 19:57
Атошники нехай також платять. Що, Донецьк відвоювали? Сидять трутні в окопах, бабло нормальне отримують. Звільняйте українську землю від нечисті, але пільги потім. Коли звільните