USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Відзавтра проїзд у луцьких тролейбусах коштуватиме 2 гривні

14 Лютого 2016 16:06
З 15 лютого вартість квитка для разового проїзду в луцькому тролейбусі вже коштуватиме 2 гривні.

Нагадаємо, 3 лютого члени міськвиконкому прийняли рішення про збільшення вартості проїзду в громадському електротранспорті.

Зі слів міських чиновників, підвищення вартості проїзду до 2 гривень дозволить покращити складну фінансову ситуацію на підприємстві, це дасть змогу залучити 120 тисяч гривень щомісяця для підприємства.

Щодо вартості перевезення у тролейбусах учнів та студентів, то вона залишається такою, як і була – 1 гривня. Разом із тим, проїзний для учнів та студентів коштуватиме 50 гривень, а для організацій та підприємств вартість проїзного квитка становитиме 120 гривень.

Нагадаємо, на підприємстві складна фінансова ситуація, працівники декілька місяців не отримували зарплати, а працівники Луцького підприємства електротранспорту змушені були вдатися до акції протесту під стінами міської ради. Крім того, слідчі Луцького відділу Національної поліції розслідують провадження за заявою працівників ЛПЕ, які звинувачують керівництво підприємства у фінансових махінаціях.

ЧИТАТИ ЩЕ: РЕВІЗІЯ ЛУЦЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА ЕЛЕКТРОТРАНСПОРТУ - ЩО ПОБАЧИЛИ ЗСЕРЕДИНИ

Непрофесійний менеджмент, безгосподарність та боргові зобов’язання – це не всі проблеми, які існують в ЛПЕ, втім, чиновники, заплющуючи очі на очевидні проблеми підприємства, запевняють, що справи йдуть все краще. За подібним сценарієм вже відбувся занепад на ДКП «Луцьктепло».

Наразі у Луцькій міській раді створена тимчасова комісія з вивчення проблем і діяльності ЛПЕ, яка займається активним дослідженням реального стану підприємства, вивченням документів, аби знайти шляхи виходу із ситуації.

До слова, донедавна в місті сподівалися на вирішення питання пільг за перевезення на державному рівні. Адже значна частина фінансових проблем склалася через неспівмірну і несвоєчасну виплату компенсації за пільгове перевезення.

Так, держава перекладає фінансування пільгових перевезень на місцеві бюджети, а останні не в змозі проплатити перевезення тієї кількості пільговиків, яка наразі користується послугами громадського транспорту. У попередні роки держава компенсовувувала лише трохи більше 50 % коштів від необхідного.

Так, депутати Луцької міської ради підготували звернення до Кабінету Міністрів України та Голови Верховної Ради України щодо критичної ситуації з перевезенням пільгових категорій громадян у 2016 році. У згаданому документі депутати просять аби Уряд заклав у Державному бюджеті кошти на компенсацію за пільгові перевезення громадян у повному обсязі. Або, якщо ж коштів на це немає, держава має визнати цей факт і суттєво зменшити перелік пільгових категорій, які мають право на безкоштовний проїзд у громадському транспорті, залишити найбільш вразливі.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 27
так Показати IP 14 Лютого 2016 16:11
але чи зможуть ті (сльози) копійки щосьзмінити .-адже з 1березня підвищуються тарифи на електроенергію?
Анатоль_ до так Показати IP 14 Лютого 2016 16:55
ще пару років життя буде погане, треба буде перетерпіти
Анонім до Анатоль_ Показати IP 14 Лютого 2016 20:52
як казав бацька, бєларускій народ будєт жиць бєдно, но не долго
Петро Показати IP 14 Лютого 2016 16:45
Дякую "доброму господарнику" Романюку М.Я. за "вміле" керівництво комунальним підприємством, Краще він банком керував би, менше було б біди
не пацик Показати IP 14 Лютого 2016 16:50
Чому в Украіні бардак і дороге мьясо ? відповідь з народу . тому що люди свиней вивели в люди і дали ім владу :- корови вигідно і успішно вийшли замуж :- козли вигідно одружились на маетках і статках:- украінські рогаті барани захистили диссертацію стали академіками- прохфессорами- кандидатами різних наук- політехнологоми- політшахраями і керують державою . :- а нещасні кури померли від сміху.
Rygor Показати IP 14 Лютого 2016 17:33
Пенсіонерам до 70 років проїзд 1 гривня. І буде ЛПЄ щастя.
знавець до Rygor Показати IP 14 Лютого 2016 22:32
Обкласти податком шиблобуси аби проїзд у них був по 10 грн й віддати ці гроші як субвенцію тролейбусникам
петрович до Rygor Показати IP 15 Лютого 2016 11:14
А може ті пенсіонери заслужили, шоб безкоштовно їздити? ти про це не думав?!?!
Анонім до петрович Показати IP 15 Лютого 2016 16:13
Якщо держава і далі так буде платити субвенції ЛПЕ, то твої пенсіонери будуть мати право безкоштовно ходити.
Лучанка Показати IP 14 Лютого 2016 18:37
Тепер хай ті тролейбусники їздять мінімум до22 00, а то в 19 00 вже їдуть в де по,
Дурдом "Веселка" Показати IP 14 Лютого 2016 18:57
Рогамнюк, пі...с, не обкрадуй більше нас!
не пацик Показати IP 14 Лютого 2016 19:54
так вже зразу по 10 чого розтягувати до нового року. 2- 3-4- 5 -6 -7-8-9-10. грудень 2016
Ірина Таран Показати IP 14 Лютого 2016 20:07
Це аж ніяк не допоможе підприємству, основна проблема - неефективний менеджмент
Тарас Чурило Показати IP 14 Лютого 2016 20:52
Хай навіть 5 зроблять, це не виведе підприємство з кризи
Юлія Парій Показати IP 14 Лютого 2016 20:53
Так в тролейбусах одні пенсіонери і пільговики їздять, ось де потрібно шукати альтернятиву
Олег Показати IP 14 Лютого 2016 21:20
Якби в тролейбусах платили усі (окрім АТОшників), то може і був би якийсь ефект. Найбільша проблема ЛПЕ - це пенсіонери, Але оскільки Кабмін, а тільки він може анулювати дані пільги, не скасував право для пенсіонерів на безкоштовний проїзд, то ЛПЕ і далі буде збитковим. А через два місяці, коли зросте вартість електроенергіі, вони знову будуть кричати, то "вляпались" в мінус і вимагатимуть чергового пілвищення плати за проїзд!!!
так так до Олег Показати IP 14 Лютого 2016 22:36
Олігофренія прогресує
Zarobitchanyn до так так Показати IP 15 Лютого 2016 19:06
Bachyv ya tyh ATOshnykiv v dupi, nehaj tezh platyat'!
до Олега Показати IP 15 Лютого 2016 00:31
хай атошники теж платять... а то побули 2 мысяцы отримали убд ы вже героъ ходять в 25 років
Анонім до до Олега Показати IP 15 Лютого 2016 09:20
поїдь но і ти получи убд, мамчин воїн.
корінний до Анонім Показати IP 15 Лютого 2016 10:16
Добровольці хай не платять, а з призваних бухариків що відразу по приїзді рвонули пільги АТОШНІ оформляти, плату брати потрійну!!!!!!!
Лера Показати IP 15 Лютого 2016 08:51
Порозпускали чоловіки нюні що їм аж на 25 к підняли проїзд. Тьху...
Слава з народу Показати IP 15 Лютого 2016 09:49
Ого вже по 2 грн., а що дальше по три, як в маршутних таксі. Комфорту нуль проїзд підвищують, на що дивиться наш дорогий (пан мер).
Викладач Показати IP 15 Лютого 2016 11:03
25 копійок ЛПЕ не спасе.Та вони гнилі знизу, їдеш і не знаєш чи доїдеш до кінця(це про 80% тролейбусів). На мою думку потрібно покращити комфорт, взяти кредит та замінити хоч більшу частину і тоді люди більше будуть ними користуватися... Звісно маршрутка комфортніша, а різниці всього гривня...
Дурдом "Веселка" до Викладач Показати IP 15 Лютого 2016 11:13
Кредит, а потім кредит на виплату кредиту, еге ж!
Кругляк Показати IP 15 Лютого 2016 11:15
А краще було 1,75? Я вважаю, давно вже тра було по 2 зробити і не ви..уватись)
дідо Показати IP 15 Лютого 2016 11:18
Давно пора в "богданах" трикратно підняти ціну проїзду