USD 39.70 40.00
  • USD 39.70 40.00
  • EUR 39.75 40.05
  • PLN 9.76 9.92

На честь Бориса Клімчука хочуть назвати вулицю

23 Квітня 2016 16:19
Вулицю у селі Мельники Шацького району хочуть перйменувати на честь Бориса Клімчука.

Із відповідним депутатським зверненням до голови районної ради Сергія Карпука на сесії Шацької районної ради виступив депутат Володимир Найда. Зокрема, депутат просить перейменувати вулицю 17-го вересня у селі Мельники на вулицю Бориса Клімчука, - інформує «КОРДОН».

«Упродовж багатьох років Волинською областю керував Борис Клімчук. Він багато чого зробив для Шацька та району загалом: допомагав будувати школи, садочки, дороги, амбулаторії тощо. Значною його допомога була саме для нашого села Мельники. Тому прошу підтримати звернення про перейменування вулиці 17-го вересня, яка підлягає під закон декомунізації, на вулицю Бориса Клімчука», – зазначив Володимир Найда.

Депутати підтримали звернення одноголосно.

ЧИТАТИ ЩЕ: ВОЛИНЯНАМ ПРЕЗЕНТУВАЛИ КНИГУ «БОРИС КЛІМЧУК: «Я СИН ВОЛИНСЬКОЇ ЗЕМЛІ»

Нагадаємо, екс-голова Волинської облдержадміністрації Борис Клімчук помер у вересні 2014 року під час перебування в Німеччині.

Довідково:

Клімчук Борис Петрович народився 18 березня 1951 року в селі Волошки Ковельського району Волинської області.

Закінчив Харківський державний університет (1974), викладач географії; Національну юридичну академію України ім. Ярослава Мудрого (1996).

З вересня 1974 по серпень 1975 - вчитель в Острозькій школі-інтернаті (Рівненська область).

З серпня 1975 по серпень 1980 - вчитель Ковельської середньої школи № 7.

З серпня 1980 по січень 1982 - директор Ковельської 8-річної школи № 9.

З січня 1982 по червень 1982 - інженер заводу «Ковельсільмаш».

З червня 1982 по червень 1990 - директор Ковельської середньоосвітньої школи № 11.

1 грудня 1990 обраний членом обкому партії.

З червня 1990 по травень 1992 - заступник голови Ковельського міськвиконкому.

З червня 1992 по квітень 1998 - голова Волинської обласної ради.

З 07 липня 1995 по червень 2002 - голова Волинської обласної державної адміністрації.

У червні 2002 — радник Президента України.

З лютого 2004 по 15 березня 2008 - Надзвичайний та Повноважний Посол України в Литовській Республіці.

З 15 квітня 2008 по 08 квітня 2010 - Надзвичайний та Повноважний Посол України в Азербайджанській Республіці.

Указом Президента України від 26 березня 2010 року № 452/2010 призначено головою Волинської обласної державної адміністрації.

5 лютого 2014 року звільнений із займаної посади.

Бориса Клімчука було нагороджено почесним званням «Відмінник народної освіти» УРСР (1984), СРСР (1990), Почесною відзнакою Президента України (1996), Орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня; повний кавалер ордену "За заслуги".

Під час масових акцій протесту, які розгорнулись по Україні наприкінці 2013 та на початку 2014 Борис Клімчук вимушений був піти в відставку, написавши заяву про звільнення. Свою відставку мотивував як виконання громадянського обов'язку заради збереження миру та не допущення посилення акцій протесту.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 22
волинянка Показати IP 23 Квітня 2016 16:58
Ну здуріли зовсім. Це його прямий обовязок був робити щось для Волині, а не героїзм! Він зробив собі і своїй родині "рай" за життя! Он скільки Патріотів загинуло і гинуть за Україну - це справжній героїзм! Їх іменами називайте вулиці!
Ковель Показати IP 23 Квітня 2016 18:00
Якась рабська психологія як будто за власні кошти допомагав
Луцьк до Ковель Показати IP 23 Квітня 2016 19:35
І не соромно з Ковеля таке писати? Багато і за власні кошти людям допомагав!!! Це не Гунчик з десятками мільйонів, по декларації, на рахунках і ні копійчиною не допомогти людям!
тиць-здиць Показати IP 23 Квітня 2016 18:46
"1 грудня 1990 обраний членом обкому партії." - а якої такої партії?
Анонім до тиць-здиць Показати IP 23 Квітня 2016 19:55
Комуністичної Партії,тієї яка відбудувала Радянський Союз після Великої Перемоги над фашизмом,яка будувала заводи,школи,лікарні,,при якій освіта,медицина були безкоштовні,за квартири платили копійки і одеожували квартири безкоштовно.Діти літом відпочивали безкоштовно і не швендали по вулицях, не було наркоманії,пенсіонери були впевнені в своєму майбутньому...
Григорій Іванович до Анонім Показати IP 23 Квітня 2016 21:16
Тобто відбудовували одні комуністи, а народ по барах коньяк потягував?! Все пізнається в порівнянні. Хто після війни відбудовував Європу, хто там будував школи і лікарні? Яка там заробітна плата , медицина і взагалі якість життя....
Анонім до Григорій Іванович Показати IP 23 Квітня 2016 22:44
Є патріоти які і зараз відбудовують Європу,тікаючи з свого вільного краю,а лікуватися та зуби вставляти їдуть в Україну.
Григорій Іванович до Анонім Показати IP 24 Квітня 2016 11:49
От якраз дякуючи їм ще існує гривня. Близько 7 млрд. зелених щороку вливається в економіку держави дякуючи заробітчанам. Бо ж на ексрорт відправляти більше немає нічого. Великі патріоти краю климчуки повністю (за двадцять років керування областю) розвалили промисловість...то й же шовковий наприклад десятки млн. м2 тканин в скандинавію...
Григорій Іванович до Анонім Показати IP 24 Квітня 2016 11:52
Ну а климчуки якраз навпаки..лікуватись їздили в Європу. Значить патріоти?
Параска до Григорій Іванович Показати IP 24 Квітня 2016 09:07
Не треба за Європу розписуватись! Вона з потрохами лягла під фашистів і мовчки спостерігала за окупацією, а коли отримала по зубах, то розбудовувала? :) Не треба було нападати!!! Знавці блін...
Григорій Іванович до Параска Показати IP 24 Квітня 2016 11:43
Парасю, яка світоглядна рызниця між Саталіном і Гітлером? Чи не вони почали Другу Світову напавши на Польщу..
Укроп Показати IP 23 Квітня 2016 19:26
А чому членство в партії регіонів невказано? Забули? Давно було?
Anonymous до Укроп Показати IP 24 Квітня 2016 08:37
А от не був він таки членом ПР! Башкаленко - так, а Клімчук головою ОДА був при різних президентах, в т.ч. і при Янику, а членом ПР - не був... Вчіть "матчасть"...
хм Показати IP 23 Квітня 2016 19:27
Обовязково назвати і не тільки в Шацьку, а й у Луцьку. Це ні зким не порівняний чоловік,люди злі і мелють що попало,а якби кожен попробував би побути на його місці , я би хотіла побачити роботу з їхнього боку. Ще ніхто і ніколи нашим людям не догодив, бо позїжджалася голота з сіл полішучня лінива і привикли щоб хтось їм щось дав, а сам для цього палець об палець не тронув.
Земляк до хм Показати IP 23 Квітня 2016 20:33
А ще не завадить назвати в його честь вулицi в селах Березолуки, Свинюхи та Конюхи... Та що там панькатися, потрiбно перейменувати Волинську область.
гуцул до хм Показати IP 24 Квітня 2016 09:08
Волиняки - вони і в Африці волиняки :) Не даремно всі сусіди сміються :)))
ф до хм Показати IP 24 Квітня 2016 13:36
А ти звідки голото так пишеш про льюдей. Ти випадково не з цим комунякою разос дерибан робила.
українка Показати IP 23 Квітня 2016 19:44
Погляньте на європейських політиків! Їм навіть на думку не спало б вести такі дискусії - бо вони слуги народу, а не власного збагачення та незаслуженої слави!!! Історія буде викарбовувати імени Українських Героїв!
Лучанинн Показати IP 24 Квітня 2016 11:48
Давайте краще назвемо його іменем трасу "Луцьк - Володимир-Волинський", щоб кожний , хто "влітає" у чергову яму згадували його !!!
алекс Показати IP 24 Квітня 2016 13:38
Чим дурніша держава та їх правителі. Тим дурніші їх вчинки. Вроді все на виду народу. Які мужі розумні у нас так вони і правлять. Ганьба чим політиканам депутатам
Я Показати IP 24 Квітня 2016 16:36
Оби*руть наші люди усіх.
волинянка Показати IP 24 Квітня 2016 17:55
Але як настирливо йде сімя до мети - прославити покійного! Дайте йому спокій! Не грішіть! Бог знає, хто що заслужив.