USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.94

«Не потрапив до армії, тому йду в поліцію», - луцький активіст

23 Серпня 2015 16:21
Громадський активіст Володимир Бут-Гусаїм вирішив спробувати свої сили у новій поліції міста Луцька.

Про це повідомляє «Громадське.Волинь».

Він розповідає, що до армії його не взяли і комісували. Тому, «якщо не віддаєш обов’язок армії – їди в поліцію», – каже він.

Після подачі заявки на вакансію нового поліцейського, він розпочав настирливіше займатися фізичною підготовкою.

Про рішення активіста піти у поліціянти журналісти Громадскього.Волинь розпитали його на одному із тренувань.



Нещодавно повідомлялося, що 22-річна лучанка Анастасія Шевченко подала документи на вступ до лав поліції через те, що прагне змін у країні. Вона більше не може миритися із корупцією, яка є в тому числі у вузі, де дівчина навчається.

До слова, сьогодні, 23 серпня, приступила до роботи патрульна поліція Львова.

Очікується, що перші патрулі Луцька вийдуть у місто наприкінці листопада або на початку грудня. У луцькій патрульній службі буде задіяно 160 поліцейських, із них щоденно працюватиме 20 постійно діючих патрулів. Наразі у патрульну поліцію Луцька, зареєстровано 4177 кандидатів. Патрульна служба працюватиме 7 днів на тиждень 24 години на добу.

Зауважимо, Інформаційне агентство Волинські Новини повідомляло, що рівень довіри до Патрульної поліції є високим.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 25
Поліцейський Показати IP 23 Серпня 2015 16:36
В армію не взяли то і в поліцію не візьмуть.
громадський діяч Показати IP 23 Серпня 2015 16:39
Дуже вдалий заголовок: в поліцію чи в міліцію можуть потрапити всі, хто більше нічого не вміє чи не хоче робити. В тому числі й вибракувані - інваліди всіх груп. Хут-Бусаїм - приклад нікчемності. Згадайте його "геніальну акцію": портрети вниз головою і яйця. В поліції він пройде за вищий сорт.
Аполон Ковбасюк до громадський діяч Показати IP 23 Серпня 2015 17:59
Нащот яєць поподробніше. Якось неприлічно Ви намікнули.
Анатоль_ Показати IP 23 Серпня 2015 16:50
Якщо з армії по здоров"ю комісували то і у поліцію не візьмуть, Можна фізпідготовкою не займатися навіть
пішохід Показати IP 23 Серпня 2015 17:22
Робити - не хочу, Красти - боюся, Поїду до Луцька, В мі- (по-)ліцію наймуся.
валерий Показати IP 23 Серпня 2015 17:51
медична комісія яка забракувала горе- поліцейського не даремно ість хліб!! не помилились! якщо в луцьку багато таких конкурсантів-то не варто міняти шило на мило!!!
Зуб В.А. Показати IP 23 Серпня 2015 18:36
«якщо не віддаєш обов’язок армії – їди в поліцію», – каже він. Золоті слова для тунеядця і пристосуванця . Не дай Боже така буде нова поліція ...
Анонім до Зуб В.А. Показати IP 23 Серпня 2015 21:30
А чому вона буде іншей?
небайдужий Показати IP 23 Серпня 2015 19:31
в математиці є закон - від перестановки доданків сума не міняється. Невже ви вірите що перейменування міліції на поліцію щось поміняє? Система залишається, матеріал для кадрів той самий, людська психологія ще не змінилась. А мусор як не називай всеодно він буде мусором!!!!!!Гарний приклад Росія - як брали так і беруть. У нас багата держава. На перейменування грошей не шкода, надрукують, а що далі? В радянські часи говорили не хочеш вчитися, робити - йди або в міліцію або в військове училище. Армії немає, залишилась міліція. Ніщо не змінилось. А вчитись треба на чужих помилках. а не повторяти.
В.М. Петрук до небайдужий Показати IP 24 Серпня 2015 13:19
" В радянські часи говорили не хочеш вчитися, робити - йди або в міліцію або в військове училище. " Пан "небайдужий" ви допустили помилку,так не говорили. Коли за якусть провину чи недостойний поступок виганяли "прапорщика" з армії, він говорив :- " всерівно працювати не буду - піду в міліцію !"
Холоп Показати IP 23 Серпня 2015 20:31
Люструйте УВД
копач до Холоп Показати IP 23 Серпня 2015 22:13
як може працювати та нова поліція якщо ними будуть керувати тіж самі взяточники типу терещука їх так само заставлятимуть носити хабарі догори ой як не віриться що щось зміниться
Хілюк до Холоп Показати IP 24 Серпня 2015 13:12
Люструйте всю міліцію Волині. Всіх старше 35 років на пенсію чи в сільське господарство!!!
Це щось Показати IP 23 Серпня 2015 22:04
Якщо пройдуть такі, як бут- гусаім, то довіри до такої поліції не буде.
нема шо сказати Показати IP 24 Серпня 2015 00:24
коментар було видалено
цей Показати IP 24 Серпня 2015 10:53
завжди шукає легкого хліба.
потрібно Показати IP 24 Серпня 2015 11:14
викликати на повторну комісію всіх бугаів які купували довідкі за 500 долярів до 2014 року.комісовані інваліди та втікающий в трусах від війська гусаим приклад гарно показаний на відео
ДЄСАНТ Показати IP 24 Серпня 2015 12:14
Куди той шахрай лізе...
муковоз Показати IP 24 Серпня 2015 13:47
нам жиди в поліції не потрібні
Ау Показати IP 28 Серпня 2015 11:29
Пам'ятвйте, Шановні!!! не від вас вимагають хабаря, а ВИ самі пропонуєте, бо налажали, а відповідати сцикотно!
Анонім Показати IP 28 Серпня 2015 14:09
А зараз в дільничні чи патрульні піти - слабо? Слабо за свої гроші форму купити, папір, взуття, на бензинчик скинутися пару раз в тиждень? Від вдячного пянюги матів наслухатися
ІМБ Показати IP 1 Вересня 2015 16:37
хоче і там нічього не робити а гроші отримувати..
небайдужий Показати IP 7 Вересня 2015 16:59
звичайно від армії в свій час відкосив, а тепер преться бо обіцяли заробіток. А зараз дійсно в патрульні слабо !!!!
бацька Показати IP 11 Січня 2016 12:24
Володимир Бут-Гусаїм чесний і щирий патріот України, Іде в поліцію, щоб змінити Україну на краще. Ніхто не знає, що до даного часу цей патріот знаходиться в розшуку Республіки Бєларусь за хабарництво як колишній працівник податкової служби сусідньої держави. Пропоную прийняти його у нову поліцію і відправити в Білорусію для обміну досвідом. Ото буде сміху як мєнти-бульбаші його приймуть та закриють.
студент Показати IP 16 Січня 2016 06:56
А якщо не косив від армії,а комісували за станом здоров'я(плоскоступість),але комісію в МВД пройшов,де і написали,що придатний до служби в поліції.Пройшов всі етапи і зараз навчається на курсах по підготовці.Але головний лікар раптом заявив,що комісовані за станом здоров'я з армії,не можуьб служити в поліції.Зіслався на некомпетентність лікарів МВД.Хто відповість мені,чи правомірні дії головного лікаря.