USD 39.50 39.80
  • USD 39.50 39.80
  • EUR 39.60 39.90
  • PLN 9.72 9.93
Профіль користувача
Аліна
Дата реєстрації: 27 Листопада 2015 11:37
Коментарів: 0
Відповідь юриста:
Доброго дня! Якщо підприємцеь виділить внатурі 1/10 об'єкту нерухомості, то ОМС зможе одержати для себе нове свідоцтво про право власності на свої 9/10 частини, як на одну цілу одиницю. В цій ситуації це доволі прийнятний варіант для ОМС. Інший варіант - це тоді, якщо суд відмовить підприємцю у виділенні його частки внатурі, з огляду на негативні висновки будівельно-технічної експертизи, тоді його частка буде лише ідеальною, і об'єкт нерухомості не буде розідлений внатурі.
Відповідь юриста:
Доброго дня!

У попередній відповіді я не зазначив деталей отримання нового свідоцтва на попередні 9/10 частин у разі виділення в натурі 1/10 частки. Для цього слід буде цим 9/10 частинам рішенням органу місцевого самоврядування присвоїти нову адресу (наприклад до номеру будинку додати литери А, Б..). Це і буде підставою для видачі відповідного нового свідоцтва.
Відповідь юриста:
Доброго дня! У цій ситуації основне, щоб власник комунального майна надав дозвіл на передачу майна в суборенду. А по суті інших "підводних каменів", якщо відсутні конфлікти та непорозуміння між такими юридичними особами, які по суті є одними і тими ж самими, немає. Звісно буде краще, якщо договір буде підписано керівником з одного боку, і його заступником або іншої особою по довіреності, з іншого боку.
Відповідь юриста:
Доброго дня! Відділу освіти зі статусом юридичної особи утворити не можна. Можливо утворити управління освіти, яке буде юридичною особою. Тут можете використати приклад управління освіти Луцької міської ради.
Аліна: Доброго дня! Буду дуже вдячна за фахову консультацію з приводу такої ситуації: директора комунальної друкарні (з яким органом місцевого самоврядування укладено контракт, і який є посадовою особою юридичної особи публічного права) судом визнано винним у вчиненні адміністративних правопорушень, передбачених ч.1 (неповідомлення безпосереднього керівника про наявність реального конфлікту інтересів) та ч.2 (вчинення дій в умовах реального конфлікту інтресів) статті 172-7 КУпАП та накладено на нього адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі 3400 грн. Будь-які інші види стягнень до директора судом не застосовувались.
На адресу органу місцевого самоврядування, в підпорядкуванні якого знаходиться друкарня та, відповідно, її директор, надійшла копія постанови місцевого суду (про притягнення директора до адміністративної відповідальності) "для відома та виконання". Про виконання постанови необхідно повідомити суд.
Питання:
1)чи повинен зі свого боку орган місцевого самоврядування притягувати директора комунальної друкарні до дисциплінарної відповідальності (відповідно до ч.2 статті 65 Закону україни "Про запобігання корупції"), адже директор вже покараний штрафом?
2) яке дисциплінарне стягнення можна застосувати до директора у такому разі?
Перейти до питання
Відповідь юриста:
Доброго дня! Скажу так. З метою виявлення причин та умов, що сприяли вчиненню корупційного або пов’язаного з корупцією правопорушення або невиконанню вимог цього Закону в іншій спосіб, за поданням спеціально уповноваженого суб’єкта у сфері протидії корупції або приписом Національного агентства рішенням керівника органу, підприємства, установи, організації, в якому працює особа, яка вчинила таке правопорушення, проводиться службове розслідування в порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України.

З введенням в дію Закону № 889 службові розслідування, проводяться у відповідності до Глави 2 "Засади дисциплінарної відповідальності" розділу VIII цього Закону з урахуванням Порядку обліку та роботи з дисциплінарними справами, затвердженого постановою КМУ від 03.03.2016 № 49. Дисциплінарні провадження ініціюються суб’єктом призначення.

Службове розслідування стосовно державних службовців, які займають посади державної служби категорій "Б" і "В", проводиться дисциплінарною комісією у державному органі.Тривалість службового розслідування не може перевищувати один місяць. За потреби зазначений строк може бути продовжений суб’єктом призначення, але не більш як двох місяців.

З метою збору інформації про обставини, які стали підставою для порушення дисциплінарного провадження, для визначення дисциплінарною комісією формується дисциплінарна справа. Рішення про накладення на державного службовця дисциплінарного стягнення чи закриття дисциплінарного провадження приймає суб’єкт призначення протягом 10 календарних днів з дня отримання пропозицій Комісії, подання дисциплінарної комісії у державному органі.

Рішення оформляється відповідним актом суб’єкта призначення. Якщо під час розгляду дисциплінарної справи у діях державного службовця не виявлено дисциплінарного проступку, суб’єкт призначення приймає рішення про закриття дисциплінарного провадження стосовно державного службовця, яке оформлюється наказом. Відповідно до Порядку обліку та роботи з дисциплінарними справами, затвердженого наказом Нацдержслужби України від 03.03.2016 № 49, дисциплінарна справа є складовою особової справи державного службовця та долучається до неї після прийняття суб’єктом призначення рішення щодо державного службовця, стосовно якого здійснюється дисциплінарне провадження.

Тобто з наведеного вбачається, щоб виконати надіслану Вам постанову суду слід провести описану вище процедуру, і вже комісійно вирішити, чи притягувати до дисциплінарної відповідальності, чи ні. Тут слід також вархувати що державний службовець не може бути притягнутий до дисциплінарної відповідальності, якщо минуло шість місяців з дня,коли керівник державної служби дізнався або мав дізнатися про вчинення дисциплінарного проступку, не враховуючи час тимчасової непрацездатності державного службовця чи перебування його у відпустці, або якщо минув один рік після його вчинення.
Система Orphus