USD 28.05 28.30
  • USD 28.05 28.30
  • EUR 31.90 32.10
  • PLN 6.98 7.07

Студенти СНУ допомогли родині загиблого в АТО товариша. ФОТО

Уже минуло понад рік, як на полі бою загинув молодий хлопець, патріот України і завзятий захисник свободи власного народу Андрій Снітко. Минулого літа ця гірка новина миттю пронеслась по всьому Луцьку, і не було жодного студента, у якого б не защеміло в серці від сумної звістки. Все ж по трохи час спливає, життя триває, а побутові проблеми родини загиблого на війні нікуди не зникли.

Минулого тижня вшанувати героя особливим чином вирішили студенти СНУ імені Лесі Українки. Заступник декана ІФКЗ Василь Пантік та асистент Василь Войтович, студентська рада інституту організували благодійну поїздку до мами загиблого героя – Раїси Миколаївни Халик, яка проживає в Маневичах.

Молоді люди завітали не просто в гості, а з благородною метою – допомогти приготуватися до зими.

Як повідомляють у прес-службі інституту фізичної культури СНУ, ця поїздка не відбулася б без допомоги благодійника – директора Маневицького торфобрикетного заводу Івана Киричика. Він забезпечив трудовий «десант» паливом для транспорту і продуктами харчування для студентської бригади. А головне, завдяки його особистому сприянню дві тонни торфобрикету були безкоштовно передані родині Андрія Снітка, які вже найближчим часом будуть украй необхідні для опалення оселі.Цілий день робота кипіла на подвір’ї Раїси Миколаївни. Студенти, не покладаючи рук, розвантажували брикет, різали, рубали та складали дрова.

А на кухні мамі допомагала готувати обід для робітників студентка Вікторія Утверт і викладач кафедри спортивно-масової та туристичної роботи Василь Войтович.

Чай із медом та чудовий настрій найкраще зігрівали під час праці на вулиці в цей прохолодний день. Ні на хвилину мама не покидала студентів, старалась усіляко догодити…На завершення робочого дня студенти ретельно прибрали від сміття подвір’я, щоб максимально полегшити життя матері.

Кожен з нас може багато говорити про воїнів-героїв, про непросте життя їхніх родин, але ж варто щось робити. От і в цей день студенти нашого вишу якнайкраще вшанували пам’ять загиблого героя не черговою балаканиною, а конкретною справою.Нагадаємо – Андрій «Хома» Снітко – загиблий боєць полку «Азов». 20 серпня 2014 року Андрій разом із своїми друзями потрапили у засідку бойовиків під час зачистки будинку. Коли хлопець побачив гранату, то накрив її своїм тілом. Таким чином «Хома» героїчно врятував життя своїм побратимам.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Редакція сайту прийняла рішення тимчасово закрити коментування під новинами, які стосуються військових подій на сході.
В Україні триває війна, зокрема інформаційна. Таким чином, ми не можемо допустити, щоб ресурс Інформаційного агентства Волинські Новини використовували як майданчик для дестабілізації ситуації.


Утім нам важлива думка нашого читача, тож запрошуємо до обговорення публікацій на сторінках агентства в соціальних мережах.
Loading...
Система Orphus