USD 39.55 39.85
  • USD 39.55 39.85
  • EUR 39.70 39.90
  • PLN 9.75 9.90

Гасав по Світязі у 2018 році, фігурував у криміналі: що відомо про водія «Хаммера», який знову нищив берег водойми

11 Липня 2023 15:55
Водієм позашляховика Hummer, який їздив берегом озера Світязь на Волині, є 44-річний житель Києва Владислав Володимирович Поляков. Чоловік є керівником підприємства «Флора» розташованого в селі Хрипськ Шацької територіальної громади, а також членом ДФТГ №1 Обухівської територіальної громади у Київській області.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини стало відомо з власних джерел.

9 липня мережею розійшлось відео, на якому, як стверджувалось, невідомий чоловік на позашляховику їздить прибережною зоною, нищачи її. ЗМІ повідомляли, що власником та водієм позашляховика Hummer був депутат Київської міської ради від «Слуги народу» Юрій Федоренко. Також у соцмережах повідомляли, що авто буцімто належить київському воєнкому, проте ця інформація не відповідає дійсності. Як виявилося згодом, такі розваги влаштувала інша людина – Владислав Поляков.
За даними аналітичної системи YouControl, чоловік вже не вперше таким чином порушує закон. Саме Поляков у серпні 2018 катався центральним пляжем озера Світязь.
Тоді на нього склали протокол за статтею 91 КУпАП, але як не дивно, покарання він не отримав: провадження у справі закрили через закінченням строків накладення адміністративного стягнення.

Отримувати протоколи про адміністративні правопорушення для Владислава Полякова не є чимось незвичним. У вересні 2019 року в Києві чоловіка спіймали п’яним за кермом його улюбленого позашляховика. А вже у вересні минулого року він вчинив ДТП у Рівному – проїхав на жовтий сигнал світлофора на перехресті та зіткнувся з Honda. В обох випадках вина Полякова була доведена, але справи, як і у випадку з їздою берегом Світязю у 2018 році, закривали через закінченням строків накладення адміністративного стягнення.

Він був фігурантом 16 виконавчих проваджень, які стосувалися боргів, зокрема сплати штрафів за порушення правил дорожнього руху.

Також відомо, що Владислав Поляков був фігурантом рейдерського скандалу, пов’язаного з лохиновою фірмою «Флора». Окрім того, він фігурував у кримінальному провадженні за підозрою у викраденні та насильному утриманні людей. Проте, за словами самого Владислава Полякова, провадження закрили за відсутністю складу злочину.

Нині ж на нього знову склали протокол за статтю 91 КУпАП. Санкція статі передбачає штраф у розмірі від 6 тисяч 710 гривень до 12 тисяч гривень.

Олександр ЗЕЛІНСЬКИЙ
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 24
. Показати IP 11 Липня 2023 16:35
Бізнес партнер колишнього начальника Шацької поліції.
Лучанка Показати IP 11 Липня 2023 16:40
Повісточку йому вручити. Там адреналіну - до смерті вистачить.
Допитливий Показати IP 11 Липня 2023 16:58
А де волинські воєнкоми ?
Допитливий Показати IP 11 Липня 2023 17:10
Відмінне авто для 100 бригади ТРО. Та і сам водій з його буйним характером міг би послужити в Збройних силах на захисті України, а не Діденку та Бондарчуку.
Є на то рада ! Показати IP 11 Липня 2023 18:11
Тут тільки на морду подивитися - і все зрозуміло ! Його майбутнє абсолютно прогнозоване - він сам шукає 3,14zдеця і судячи по поведінці недовго залишилося ! А питання до наших стражів порядку і закону ! Повернуться хлопці з фронту - будуть мати чим зайнятися !
Радувець Ларіса Показати IP 11 Липня 2023 18:11
Влада наклала в штанці, слабо їм його приструнити. Тицьне їм копійчину в зуби і всі на задніх лапах. А хлопці життя в цей час кладуть за цих продажних чинуш!
турист Показати IP 11 Липня 2023 18:25
Морда не обтяжена інтелектом. Тупа, як валянок. На схід його, скотиняку - нехай танки штовхає.
Анонім Показати IP 11 Липня 2023 18:32
І що? Заплатить? Конфіскувати авто на потреби ЗСУ. Або хай на тому авто поїздить на передовій, там буде веселіше. Один фіг, нічого йому наші славетні органи не зроблять. Вони тільки можуть щемити простих людей, а тим які при владі нічого не зроблять. Максимальна кара може бути, це звільнення з роботи або перевід на нижчу посаду. Крадуть мільйонами. А цьому штраф 7 тисяч, які він і не заплатить. Ганьба
Василь Показати IP 11 Липня 2023 18:50
Дехто не задоволений.що немає запрошення до НАТО.А просто деякі чиновники вже обнагліли,спеціально затягнули ці справи-ось і маємо результат внаслідок відсутності справедливого покарання.Відібрали би авто в першому випадку-може би дійшло,а так просто плює в очі суспільству ,а доблесна волинська поліція покриває.Судді,митниця,поліція,чиновники-роботи непочатий край.Поки не буде зрушень в законодавстві і адекватних покарань за корупцію -не бачити нам ЄС і НАТО.
Олексій Показати IP 11 Липня 2023 19:14
Ой , ой , ой !!! І що ж йому буде ? Орден від здавших за один ранок цілісінький південь України ? Чи ще є якісь варіанти ?
Я Показати IP 11 Липня 2023 19:24
Треба всіх ментів не тільки з Шаць а з усієї області на фронт чому мовчать за ублюдків з любешова котрі шили справу на 10 років за пляшку горілки чи є хтось з них покараний треба міняти начальника поліції області і обласного прокурора терміново
висновок Показати IP 11 Липня 2023 20:02
Владислав Поляков - бик з биків. Бичара.
Дід ведюн Показати IP 11 Липня 2023 20:40
А той бик якраз катав місцевого воєнкома , прокурора , мента і сбу-шника з судею після пару літрів випитого
Пупкін Показати IP 11 Липня 2023 20:43
Так тож Зеленський винен!!! Бо ж нема не місцевих, ні відпочивальників які б могли б надавати по морді цій тварюці, чомусь ніхто не взнав де він сука живе і не порізав йому шини? А всі пишуть що за фігня, люди, вся справа в тім що ви боягузи!!!
Ахахаза до Пупкін Показати IP 12 Липня 2023 19:11
Ну ти то дивана вояка вже асе взнаві порізав шины, да й пику натовк... УАХАХАХАХА!
Пупкін до олексія Показати IP 11 Липня 2023 20:46
А ти такий діловий,напевно свідок Петрович,чому не набив морду тому чоловіку?
Волинянин Показати IP 11 Липня 2023 21:15
Кнуряка що хоче те і робить а на людей начхати там же діди купались
Волинянин Показати IP 11 Липня 2023 21:17
Діти купались
Вал Показати IP 11 Липня 2023 23:49
Яскравий приклад імпотентності та тотальної корупції української судової системи.
1 Показати IP 12 Липня 2023 00:01
Це ж як треба було годити владі і правоохоронцям Ковельського району щоб таке вичворяти?!
Мирослава Показати IP 12 Липня 2023 14:47
ІМБЕЦИЛ на всю голову
В.В. Поляков Показати IP 12 Липня 2023 18:06
А мені на вас усіх наср.ти з високої гори!!! Я усіх кого мені треба можу купити продати і знову купити... Так було, є так і буде !!!
Микола Показати IP 12 Липня 2023 18:32
Поводиться як російські загарбники. Наркоман, що не дбає за майбутнє дітей, забруднюючи заповідну зону+водоохоронну зону !
Миколі Показати IP 13 Липня 2023 08:31
Це не він як загарбник, а правоохоронці, чиновники, які контролюють. Якщо є умови хамити, то чому б не хамити