Із перших днів війни Фонд Ігоря Палиці відправив понад 30 вантажівок у гарячі напрямки. Відео
![](/resize/450x257/r/files/news/2022/04-10/336589/photo_2022-04-10 16.36.07.jpeg)
Київщина оговтується від російської окупації. Страшні кадри зруйнованих міст, убитих місцевих жителів облетіли увесь світ. Три тижні люди були на межі гуманітарної катастрофи, оскільки не мали елементарного: їжі, медикаментів, гігієнічних засобів. Але навіть у найскладніший час туди їхали гуманітарні вантажі з Волинської області.
Волиняни роблять усе, аби врятувати людей, які опинилися в заблокованих містах, ідеться в сюжеті телеканалу «Аверс».
Завдяки співпраці депутатів політичної сили «ЗА Майбутнє» та лідера партії, засновника Фонду «Тільки разом» Ігоря Палиці від початку повномасштабного вторгнення Росії на територію України люди на гарячих напрямках отримували найнеобхідніше.
«Мені складно уявити, як без співпраці з Фондом ми спрацювали би. Вже в перші дні Фонд підставив плече, в перші дні ми отримали серйозну підтримку: продукти харчування, генератори струму для закладів охорони здоров’я, муку, дріжджі для хлібозаводів», – пригадав депутат Київської обласної ради Ярослав Москаленко.Читати ще: «Розпочато відлік кінця Росії»: Ігор Палиця про загрозу з боку Білорусі, корупцію на гуманітарці і церкви Московського патріархату
Після того, як населені пункти звільнили від окупантів, людей, які змогли вижити в нестерпних умовах, потрібно було забезпечити першочерговими речами, нагодувати, зігріти та надати необхідну медичну допомогу.
«Ці люди були без світла, тепла, їжі, медикаментів… І знову, як у перші дні війни, нашим головним партнером став Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом». Фонд надав на наш запит масову підтримку понад десятьом населеним пунктам. Це характерна гуманітарна допомога, адже перша потреба скрізь однакова, – зазначив Ярослав Москаленко. – Фонд виконав свою соціальну місію – в найбільш критичний момент, коли багато хто не міг надати допомогу, хоч і сильно хотів, він це зробив. Київщина щиро дякує Фонду і ніколи не забуде про його підтримку. А зараз, вважаю, повинні працювати державні органи, і вони вже працюють».
Читати ще: «Працюємо на запити підрозділів, які воюють на гарячих напрямках»: у луцькій спортшколі облаштували волонтерський штаб «Динамо»
Допомога від Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» продовжує надходити туди, де її потребують. Засновник Фонду ще на початку війни виділив на допомогу понад 30 мільйонів гривень. Нині Фонд продовжує підтримувати і мирних мешканців, і військових.
Читати ще: Ігор Палиця передав бійцям батальйону «Луцьк» шість броньованих вантажівок. Фото
«Ми уже відправили понад 30 вантажівок у різні регіони. Зараз, оскільки Київщина вже відкрита й люди мають змогу передавати туди багато допомоги, ми спрямували свою діяльність здебільшого на схід та південь України. Ці регіони досі залишаються небезпечними, там складна логістика, тому, вважаємо, допомога там нині більш пріоритетна», – розповіла голова правління Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» Катерина Шкльода.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Волиняни роблять усе, аби врятувати людей, які опинилися в заблокованих містах, ідеться в сюжеті телеканалу «Аверс».
Завдяки співпраці депутатів політичної сили «ЗА Майбутнє» та лідера партії, засновника Фонду «Тільки разом» Ігоря Палиці від початку повномасштабного вторгнення Росії на територію України люди на гарячих напрямках отримували найнеобхідніше.
«Мені складно уявити, як без співпраці з Фондом ми спрацювали би. Вже в перші дні Фонд підставив плече, в перші дні ми отримали серйозну підтримку: продукти харчування, генератори струму для закладів охорони здоров’я, муку, дріжджі для хлібозаводів», – пригадав депутат Київської обласної ради Ярослав Москаленко.Читати ще: «Розпочато відлік кінця Росії»: Ігор Палиця про загрозу з боку Білорусі, корупцію на гуманітарці і церкви Московського патріархату
Після того, як населені пункти звільнили від окупантів, людей, які змогли вижити в нестерпних умовах, потрібно було забезпечити першочерговими речами, нагодувати, зігріти та надати необхідну медичну допомогу.
«Ці люди були без світла, тепла, їжі, медикаментів… І знову, як у перші дні війни, нашим головним партнером став Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом». Фонд надав на наш запит масову підтримку понад десятьом населеним пунктам. Це характерна гуманітарна допомога, адже перша потреба скрізь однакова, – зазначив Ярослав Москаленко. – Фонд виконав свою соціальну місію – в найбільш критичний момент, коли багато хто не міг надати допомогу, хоч і сильно хотів, він це зробив. Київщина щиро дякує Фонду і ніколи не забуде про його підтримку. А зараз, вважаю, повинні працювати державні органи, і вони вже працюють».
Читати ще: «Працюємо на запити підрозділів, які воюють на гарячих напрямках»: у луцькій спортшколі облаштували волонтерський штаб «Динамо»
Допомога від Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» продовжує надходити туди, де її потребують. Засновник Фонду ще на початку війни виділив на допомогу понад 30 мільйонів гривень. Нині Фонд продовжує підтримувати і мирних мешканців, і військових.
Читати ще: Ігор Палиця передав бійцям батальйону «Луцьк» шість броньованих вантажівок. Фото
«Ми уже відправили понад 30 вантажівок у різні регіони. Зараз, оскільки Київщина вже відкрита й люди мають змогу передавати туди багато допомоги, ми спрямували свою діяльність здебільшого на схід та південь України. Ці регіони досі залишаються небезпечними, там складна логістика, тому, вважаємо, допомога там нині більш пріоритетна», – розповіла голова правління Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» Катерина Шкльода.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Замало еротики: учені з'ясували, чому на Олімпійських іграх давніх греків не було плавання
Сьогодні 00:33
Сьогодні 00:33
27 липня: свята, події, факти. День медичного працівника в Україні, а в Америці продано перший гамбургер![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
У Бразилії вперше у світі зафіксована смерть людини від вірусу, що передається мошками
26 Липня 2024 23:45
26 Липня 2024 23:45
До історичного музею на Волині передали піддужні дзвіночки XIX – XX століть
26 Липня 2024 23:27
26 Липня 2024 23:27
Лучанин, який убив знайомого перед очима в його дитини, сяде на 10 років
26 Липня 2024 23:08
26 Липня 2024 23:08
Працюють майже 60%: в Естонії зросла зайнятість українців з тимчасовим захистом
26 Липня 2024 22:49
26 Липня 2024 22:49
Волинські поліцейські розшукали наркоторговця, який втік у Польщу
26 Липня 2024 22:31
26 Липня 2024 22:31
Британія розроблятиме далекобійні ракети для протидії ядерній зброї Росії, – The Times
26 Липня 2024 22:12
26 Липня 2024 22:12
Їхав на злочин на чужій машині: у луцькому суді намагалися зняти арешт транспортного засобу
26 Липня 2024 21:54
![](/public/images/logo.png)
26 Липня 2024 21:54
Допомагав загарбникам «зомбувати» жителів Куп’янська: СБУ затримала колаборанта
26 Липня 2024 21:36
26 Липня 2024 21:36
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.